Strona główna > Felietony > Jeden potwór, dwie nazwy

Jeden potwór, dwie nazwy

źródło: http://therebel.org/blog/kaminski/item/3680-one-monster-two-names

autor: John Kaminski

Naród amerykański został zabrany na przejażdżkę, ale to żydzi kierują tym dyliżansem.

Trzeba, żebyś zrozumiał dwie sprawy.

Komunizm i judaizm to jedno i to samo.

Codziennie, przez więcej niż 100 lat, ta sama rzecz preparuje ci życie, zastępując inteligencję rozrywką, dzielenie się poglądami opartymi na chłopskim rozumie przez polityczną poprawność oraz obdzierając cię ze świętego spokoju przez nasycanie naszych wyobrażeń ciągłym strachem przed terrorem.

To oni wynaleźli terror – wiedziałeś o tym, prawda?

Najemnicy al-Kaidy i Blackwater są dwoma poddepartamentami tej samej międzynarodowej organizacji terrorystycznej, znanje również jako CIA. Tak zwani porywacze z 9/11 byli arabskimi najemnikami izraelskimi z ukradzionymi paszportami – oto dlaczego FBI mogło podrobić 19 nazwisk w parę chwil.

Pytanie, jakiego nikt nie zadaje brzmi, dlaczego nie byli oni w stanie zakonspirować kolejnej komedii typu 9/11 przez następnych 10 lat…, a czas nadal płynie?

Pewnie, że nie wliczamy w to i tych porąbańców z uszkodzonym mózgiem, których powyciągano do wykonania tych upozorowanych „incydentów” terrorystycznych, jakie posłużyły do wystawienia nas na działanie rakotwórczych skanerów Chertoff’a w każdym publicznym miejscu w tym kraju, szczególnie na lotniskach.

“Broń masowego rażenia…!” Pamiętacie to. Nigdy jej nie było. Nigdy.

Kto zawsze nawołuje do wojny? Żydzi. Szczególnie żydzi izraelscy, którzy plują na katolików odwiedzających święte miejsca i strzelący do Palestyńskich dzieci w głowę, aby ukraść im organy do przeszczepów.

Obaj nasi kandydaci na prezydenta entuzjastycznie opowiadają się i popierają takie postępowanie. Wszyscy szykowni „producenci kolumn gazetowych” i polityczni mędrcy z tv majaczą coś o konieczności obrony tych biednych żydów przed tymi wielkimi złymi Palestyńskimi terrorystami, i przez analogię, przed każdym muzułmaninem na całym świecie.

Nasz obecny rząd jest klarownym przykładem oszustwa, perwersji i zdeprawowania. Moralna odwaga naszych bogatych świętych mężów i naszych świętych bogatych mężów jest szopką totalnej hipokryzji, gdy miliony chodzące do kościoła nazywają sami siebie chrześcijanami, ale modlą się o gwałtowną śmierć dla innych, dokładnie tak, jak chcą tego żydzi.

Krótki rzut oka na obecny stan Libii będzie bardzo istotny dla wniosku, jakiego postaram się dowieść.

Amerykanie, którzy ciągle jak roboty pomachują flagami, powinni popatrzeć na masowy mord czarnych Afrykanów oraz partyzantów Kaddafiego, jaki ma obecnie miejsce na porządku dziennym. To samo pochodzące z Libii żydowskie plemię jest awangardą żydowskiej destabilizacji wg szablonu terrorystycznego, jaki teraz ma zastosowanie w Syrii, ze sfingowanym oporem trwałego sojusznika izraelskiego, Rosją, maskującą zaaranżowany wcześniej kontrakt eksterminacyjny, jaki aktualnie tam się realizuje.

Szału dostaję, gdy słyszę kogoś, kto twierdzi, że postępowanie rządu USA w ubiegłym wieku, a szczególnie podczas ostatnich 10 lat, czyli na początku XXI wieku, było honorowe, konieczne albo sprawiedliwe. Patriotyczne slogany skisnąć zdążyły w ustach wszystkich amerykańskich obywateli o dobrych intencjach, którzy próbowali za pomocą niepotrzebnych wojen i przedstawień z taniego cyrku o „zdarzeniach terrorystycznych” stawać w obronie swojego kraju.

Dla każdego, kto ma odrobinę świadomości, dalej jest to już zwyczajnie niemożliwe.

Jak ktoś, kto ma mózg, może nie zdawać sobie sprawy, że te wszystkie epizody z użyciem terroru fałszywej flagi i bezustanne wojny przeciw niewidzialnemu wrogowi NIE SŁUŻĄ dobru społeczeństwa amerykańskiego? Czy ludzie mogą być aż tak głupi? Jeśli tak, to znaczy że już nie mamy rządu złożonego z naszych przedstawicieli.

Naród amerykański został zabrany na przejażdżkę, ale to żydzi sterują tym dyliżansem.

Kapitalizm versus komunizm. Ścieżka niby inna, ale wynik ten sam – niewolnictwo i eksterminacja. Wszelkie polityki rządowe, szczególnie w sprawie konfiskaty broni, są dokładnie skopiowane z ludobójczego Związku Sowieckiego, i tak samo jak w USA, są to produkty w całości czysto żydowskie.

I dlatego jest takie ważne, żeby zrozumieć, że komunizm i judaizm to jedno i to samo, rzecz, jakiej nie potrafiliśmy pojąć we wczesnych latach 50-tych z przemówień McCarthy’ego, pozwalając na dokonanie żydowskiej miękkiej rewolucji poprzez tv i kontrolę nad uniwersytetami, aby wzmocnić poziom destabilizacji wg matrycy penetrującej nasze życie, co poskutkowało dezintegracją społeczną.

Jest też inna rzecz, jakiej nie udało się nam zrozumieć, gdy raport Komisji Warrena wciskał jedną maniakalną tezę w gardła Amerykanów przy wielu okazjach w latach 60-tych. Tak samo, jak to szło przez wiele poprzednich lat XIX stulecia, gdy rząd USA nie respektował żadnego traktatu, jaki zawarł z prawdziwymi właścicielami tego kontynentu, a każde rządowe wyjaśnienie tych nieprawdopodobnych zabójstw było zwykłym kłamstwem, zrobioną z premedytacją przykrywką przez tych samych osobników, którzy wydawali rozkazy dokonywania zabójstw.

A zatem to, że rząd bezustannie kłamie nam w żywe oczy, nie powinno być niespodzianką, ale że robi to z powodu naszej ochoczej ślepoty, jest nią bez wątpienia.

Mówią nam, że są naszymi przywódcami, ale zachowują się bardziej, jak klawisze w więzieniu, w jakim nas zamknęli. Co się dzieje? Gromadzą pociski, a nam zakazują ich kupowania. Zatruwają powietrze i wodę, wszczynają pożary lasów i kontrolują pogodę przy pomocy swego elektronicznego ustrojstwa, wszystko, co możesz kupić w supermarkecie ma trujące składniki na etykietach, a wszystko, o czym ględzą politycy to ulgi podatkowe dla klasy średniej.

Oni nie mają planu. Nie mają go dla nas. Jedyny plan, jaki mają brzmi, jak rabować nas dopóki nie będziemy martwi, a potem sprzedać nasze szczątki komuś innemu.

To, co dzieje się obecnie to nie jest sprawa Amerykanów pracujących dla Amerykanów. Przez ostatnie 10 lat ewangeliczne roboty umożliwiły międzynarodowym żydowskim bankierom skonsolidować kontrolę nad amerykańskim sposobem myślenia poprzez wiele różnych wpływów, których nie da się zliczyć, ale wiemy, że każdy z nich przytępia nasz umysł i zachęca do popadania w desperację i prowadzi do samobójstwa.

Skutki elektrosmogu i zatrucia żywieniowego dla naszych zdolności poznawczych już da się w pełni ogarnąć, dalsze zakuwanie w kajdany zdezorientowanej ludności utrzymywanej w ciemnocie, której daje się ochłap najprostszych wyjaśnień dla skomplikowanych wydarzeń, jakie wytworzyły zupełnie sztuczną rzeczywistość, w której wywołanie wojny z obcymi z przyczyn całkowicie zmyślonych stało się wygodną, akceptowalną normą – a prawdziwym zmartwieniem dla ludzi stało się nie przepuścić okazji do oglądania sportu w tv. I mają oni kompletnie gdzieś, ile dni życia im pozostało, i że ich czas kończy się z minuty na minutę.

Zasadniczo, wszystko to, co się dzieje, bierze się z tego, że nie zrozumieliśmy, iż komunizm i judaizm to ta sama rzecz, jak to kiedyś powiedział rabin Moses Hess.

A teraz twoje życie stało się ciut krótsze, gdyż teraz już wiesz, że to bez znaczenia, na kogo będziesz głosować – tak samo jak ci, którzy robili to w ubiegłym wieku – wszyscy kluczowi gracze w Białym Domu, którzy kierują swymi plastykowymi laleczkami o nazwie „prezydenci” to krwiożerczy żydzi, którym tylko jedno w głowie, to samo, co jest podstawową dyrektywą zarówno judaizmu, jak też komunizmu, których ścieżką tak ochoczo podążał Lenin – pozabijać tylu nie-zydów, ilu się tylko da.

autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.