Strona główna > NWO > JE x. Bp Donald Sanborn: Niszczenie religii katolickiej

JE x. Bp Donald Sanborn: Niszczenie religii katolickiej

Bergoglio poszedł o krok dalej w projekcie całkowitego zniszczenia religii katolickiej. Ze względu na swój fanatyzm ekologiczny zaprosił rdzennych mieszkańców Amazonii do ogrodów Watykanu, gdzie} wykonał akt bałwochwalstwa. Bergoglio aktywnie pomagał w postępowaniu, dając im ciepłą aprobatę.
Bogini, która była wielbiona, była niczym innym jak Pachamama, która jest boginią płodności wśród Inków i sąsiednich ludów.
Wszystko to jest kolejnym odcinkiem Religii Ziemi Bergoglio, w której próbuje zmienić Kościół rzymskokatolicki w agencję, która ma ocalić planetę przed wszelkiego rodzaju niegodziwym wyzyskiem i wielorybami, oczywiście, z plastikowymi słomkami.
Bałwochwalstwo zawsze było uważane za obrzydliwość w Starym Testamencie. Święty Paweł był również bardzo negatywny i osądzający. Ta negatywność i sztywność nie są jednak przeszkodą dla modernistów. Modernista wierzy, że Bóg jest obecny w każdym w sposób nadprzyrodzony i że objawia się wszystkim w codziennych doświadczeniach życia. Dlatego wszyscy czczą tego prawdziwego Boga, objawiając się, chociaż mogą wierzyć w Niego w różne rzeczy. Te różnice przekonań wynikają z różnic kulturowych. Tak więc katolicy czczą Dziewicę Maryję. Indianie Amazonii wielbią Pachamamę. Występują tu jedynie różnice kulturowe. Wszystko jest takie samo.

Dogmat jest absolutnie bez znaczenia dla modernistów. Według modernistów przekonania religijne ewoluują w czasie z różnych środowisk kulturowych, geograficznych i historycznych różnych ludów.

Modernizm umożliwia zatem ekumenizm, a przeciwnie, ekumenizm wymaga modernizmu jako podstawy. Ekumenizm nie miałby sensu bez modernizmu.


Biskup Sanborn, październik 2019 r 

Biuletyn Parafii pw.Świętej Gertrudy – Ohio

Tłumaczenie: Paweł Sudewicz 

* Tytuł od Redakcji Katolika

Za: http://glostradycji.blogspot.com/2019/11/je-x-bp-donald-sanborn-niszczenie.html#more

6.11.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.