Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Jasna strona mocy New (Jewish) World Order rozjaśnia ciemnogród. Rozwścieczone i opętane dzieciobójczynie, sodomici i lesbijki atakują katolickich obrońców życia

Jasna strona mocy New (Jewish) World Order rozjaśnia ciemnogród. Rozwścieczone i opętane dzieciobójczynie, sodomici i lesbijki atakują katolickich obrońców życia

Materiał filmowy w poniższym artykule wyłącznie dla czytelników/czytelniczek o mocnych nerwach. Admin

Na podstawie: http://catolicidad-catolicidad.blogspot.com/2012/10/ante-el-permisivismo-del-gobierno.html

Data publikacji: 9.10.2012

Opracowanie: GREGORIUS

NWO JUŻ JEST I DZIAŁA.  Argentyński rząd żydomasoński obojętny a żydomasońska policja nieobecna kiedy hordy dzieciobójczyń, lesbijek i sodomitów atakują katolicką katedrę i wylewają swoją demoniczną nienawiść na obrońców życia.

Opluci, zbezczeszczeni, obrzuceni przekleństwami, fizycznie zmaltretowani, stali przez trzy godziny modląc się w intencji ochrony życia dzieci nienarodzonych, znosząc ataki rozwścieczonych i opętanych hord zwolenników zabijania dzieci poczętych czyli postępowych demonokratów.

Uprzejmy czytelnik strony http://www.catolicidad-catolicidad.blogspot.com/ nadesłał następującą wiadomość:

„Witajcie drodzy bracia w Chrystusie!

Jestem z Buenos Aires (Argentyna) i pragnę abyście się dowiedzieli co się stało na naszej prowincji w północno-wschodniej Argentynie, Misiones. Znowu hordy aborcjonistów zaatakowały katedrę tak jak to się stało dwa tygodnie temu w La Plata. Tutaj także duża grupa odważnych, młodych ludzi, prawdziwych Żołnierzy Chrystusa, walczyła i broniła Domu Boga, znosząc przekleństwa, obelgi, upokorzenia i poniżenie. Tutaj jest link.

Wiele pozdrowień w Chrystusie i Maryi!

Niechaj Bóg obdarzy was pokojem, siłą i odwagą abyście nigdy nie składali broni w tym świecie w którym coraz trudniej jest być chrześcijaninem. Gratulacje za waszą stronę!

Que Viva Cristo Rey!

Rzeczywiście, dobrze znany hiszpański blog „La Ciguena de la Torre” opublikował ostry komentarz w związku z atakiem aborcjonistów na katedrę w Posada dnia 7 października b.r.

Skrytykował wszystkich, którzy pozostali bierni wobec tej fali barbarzyństwa i nawet poddali krytyce bohaterskich obrońców chrześcijańskich. Rozbestwiona tłuszcza lesbijek, zwolenniczek dzieciobójstwa i sodomitów została w końcu powstrzymana przez niewielką grupę katoliczek i katolików. Horda postępaków została powstrzymana przez grupkę bohaterskich chrześcijan, którzy stanęli bez strachu, twarzą w twarz, z nimi. Nieobecny pseudo-„biskup” może być określony tylko mianem Judasza. A także wszyscy judeo-katoliccy „wierni”, którzy nie wezwali policji i nie przyłączyli się do obrony a nawet krytykowali młodych żołnierzy Chrystusa. Ten incydent, jak do tej pory, był najpoważniejszy i najbardziej agresywny a pomimo to tolerowany jest przez rząd Argentyny, który w tej sprawie nie uczynił nic. Absolutnie nic! Cóż, rządowi bracia fartuszkowi i tak wykazali się tolerancją bo mogli wydać rozkaz strzelania do chrześcijan. Wszakże stała to ich praktyka. Postęp postępuje z coraz większym impetem i bezwzględnością i zapewne niedługo (za parę miesięcy) spodziewać się należy fizycznych prześladowań, na dużą skalę, za chrześcijański faszyzm, antysemityzm, ksenofobię i tego rodzaju różne, wypichcone w Synagodze Szatana, brednie. A tłumy tępych, gojowskich zombi będą wyręczać „starszych braci w wierze” w operacji fizycznego niszczenia gojowskiego ciemnogrodu, który tłumi wolność i szczęście ludzkości. Niestety, historia satanizmu ma to do siebie, że ciągle się powtarza.

I trzeba stawiać opór. Czynny opór bo pasywność rozbestwia jedynie tłuszczę kierowaną przez „nieznanych sprawców” ze „starszych braci w wierze”.

Odważni ochotnicy stawili opór napastnikom. A neo-„biskup” po prostu zamknął przed nimi drzwi wejściowe do katedry i czmychnął. Jak przystało na Judasza i pseudo-„biskupa”.
W obronie katedry brały również udział młode chrześcijańskie dziewczęta
Grafitti na ścianie katedry o treści „Jedyny kościół, który oświeca to ten, który płonie”. Czy któregoś dnia zechcą to hasło ucieleśnić? I czy to nie jest przestępstwem w Argentynie?
Opętana lesbijska dzieciobójczyni pluje, z nienawiści w twarz odważnego chrześcijanina. To dopiero początek…Nowy Wspaniały Świat rozkwita

Poniżej, po wielkim wahaniu, przedstawiony jest film przedstawiający opisane zajście. Wahanie ma swoje źródło w scenach z półnagimi lesbijkami i aborterkami, które są na tyle paskudne i odrażające, że mogą u normalnego człowieka wywołać obrzydzenie i spowodować mdłości. Trzeba jednak zobaczyć piekielną furię „obywatelek” krainy mroku, ich nienawiść graniczącą z chęcią użycia przemocy fizycznej w zetknięciu się z modlitwą. I dzikie skowyty i skomlenia wydawane przez te „damy”, które następnie przechodzą do publicznej popularyzacji swoich dewiacji. Na filmie nie ujrzymy jednak aktów zrywania odzieży z młodych obrońców przez dwunożne wścieklice. To wydarzenie powinno być znane szerszej opinii publicznej bo być może w przyszłości pomoże zapobiec podobnym przejawom ZŁA, które ostatecznie doprowadzić może do tragedii a nawet do męczeństwa chrześcijan i pozostałych ludzi zachowujących prawo naturalne i stawiających opór szatańskiemu NWO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.