Strona główna > Świat > Jared Kushner pracuje dla Izraela

Jared Kushner pracuje dla Izraela

Jared Kushner pracuje dla Izraela. Przygotowania do nakłonienia Arabii Saudyjskiej do zaatakowania Iranu bronią nuklearną!

a55

Robert David Steele: „Dowiedziałem się od swojego informatora, któremu ufam, że Jared Kushner jest używany przez Izrael do tego ażeby zachęcić i dać możliwość Arabii Saudyjskiej dokonania jak najszybszego ataku jądrowego na Iran. Niedawno zwracał się on z usilnym wezwaniem do prezesa koncernu Lockheed, podczas omawiania kwestii jak najszybszego uzbrojenia Arabii Saudyjskiej, w rakiety nuklearne co wyglądało, najbardziej prawdopodobnie, na robotę izraelskiego agenta.

Mój informator powiedział mi, że Izraelczycy uważają, że mogą oni sprowokować ograniczoną wojnę atomową pomiędzy Arabią Saudyjską a Iranem i że rozprzestrzenienie broni jądrowej na Arabię Saudyjską będzie zapobiegać próbom Rosji w zwiększeniu wsparcia dla Syrii i jednocześnie będzie przedstawiać zagrożenie dla Iranu.

Przypomina mi się zdrada Zbigniewa Brzezinskiego, który podarował Pakistanowi bombę atomową (i pośrednio przy finansowym wsparciu Arabii Saudyjskiej i przy pomocy Izraela).

Wielce prawdopodobne, że Kushner działa za zgodą prezydenta Donalda Trumpa. Niepokoi mnie bardzo zwiększone prawdopodobieństwo tego, że nasz legalnie wybrany prezydent dostaje obłędu wywołanego czynnym oddziaływaniem psychotroniki (kontrola umysłu) stosowanej wobec niego ze strony „głębokiego państwa”.

a,a

Dla mnie jest jasne, że i wiceprezydent i szef Sztabu Sił Zbrojnych są zdrajcami, którzy aktywnie realizują interesy „głębokiego państwa” a nasz prezydent nie jest chroniony odpowiednio przez służby specjalne i FBI. Jeżeli on mianuje Joe Liebermana’a na stanowisko dyrektora FBI to podpisuje na siebie wyrok śmierci i daje „głębokiemu państwu” kontrolę nad USA jeszcze na cztery lata.

a,a

Autor: Robert David Steel, były pracownik CIA, członek Korpusu Oficerskiego. W 2012 roku był kandydatem na stanowisko prezydenta USA. Znany amerykański , świetnie poinformowany, polityczny insider. Ma swoje źródła wiarygodnych informacji w wielu strukturach władzy państwowej USA.

UWAGA! Suplement video – Jared Kushner…żydowski zięć Trumpa. 666 i niejasne podejrzenia…

Źródło: http://phibetaiota.net/2017/05/special-jared-kushner-working-for-israel-to-enable-saudi-arabian-nuclear-attack-against-iran/#more-125538

Za: http://protivkart.org/main/10488-dzhared-kushner-rabotaet-na-izrail-podgotovka-yadernoy-ataki-saudovskoy-aravii-protiv-irana.html

Data publikacji: 26.05.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *