Strona główna > NWO > Janusz Lewicki: Globalna Niewola, NWO, Rothschildowie, Kredyt Społeczny

Janusz Lewicki: Globalna Niewola, NWO, Rothschildowie, Kredyt Społeczny

Kredyt Społeczny to rozwiązanie, które może wyzwolić nas z niewoli ekonomicznej w której się dziś znajdujemy.

Emisja pieniądza na świecie należy do bardzo wąskiej grupy ludzi liczącej około 7 tysięcy prywatnych osób. Ci ludzie tworzą całą strukturę, za którą kryją się organizacje takie jak masoneria, iluminaci,itd,… to jest Kościół Szatana.

Niesamowita władza nad światem jest w rękach tak niewielu ludzi, którzy dzięki temu, że mają prawo do emisji pieniądza kontrolują rządy, media, wszystkie władze, wykonawczą, sądowniczą, ustawodawczą, które nie są najważniejszymi władzami, ponieważ najważniejszą władzą jest władza pieniądza, finansów.

Ci ludzie doprowadzili do tego, że całe społeczeństwa zadłużają się w systemie lichwy, która jest emisją pieniądza w postaci długu, cały pieniądz, który wchodzi dzisiaj w obieg wchodzi jako dług, nie ma dzisiaj możliwości aby jakikolwiek kraj nie był zadłużony.

Bankierzy, światowa elita finansowa emituje pieniądz z niczego, Ex Nihilo, powstaje zapis w księgach bankowych albo w komputerze i w ten sposób jest emitowany kredyt. Pieniądz jest instrumentem społecznym i powinien być tworzony przez społeczeństwo, a nie przez prywatnych ludzi i do społeczeństwa powinno należeć tworzenie pieniądza bez odsetek.

Światowa finansiera jest kontrolowana przez rodzinę Rothschild, Rothschildowie to jest światowa firma, która już od połowy XIX wieku kontroluje majątek połowy świata, a dziś bank Rothschild Polska jest tym, przez które są prowadzone wszystkie prywatyzacje, to on jako pierwszy wskazuje co ma być sprywatyzowane komu i za ile.

Wszystkie prywatyzacje w Polsce były dokonywane przez bank Rothschild Polska, ci ludzie mają wszędzie swoje przedstawicielstwa.

Poniżej cały wykład pana Janusza Lewickiego w którym omawia współczesne niewolnictwo finansowe i wskazuje drogę wyjścia z tej niewoli poprzez system ekonomiczny Kredytu Społecznego.

zobacz także:

Świat pod kontrolą Domu Rothschild

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.