Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Jane Burgermeister: Ostrzeżenie dla ludzkości przed zaplanowaną pandemią i globalnym szczepieniem

Jane Burgermeister: Ostrzeżenie dla ludzkości przed zaplanowaną pandemią i globalnym szczepieniem

W 2001 roku doszło do bardzo niepokojącego globalnego wydarzenia, system ostrzegania przed pandemią został sprywatyzowany i mamy tu poważny i jawny konflikt interesów, nasze zdrowie zostało powierzone w ręce globalnych koncernów farmaceutycznych. Ogłoszenie globalnej pandemii to gigantyczne zyski dla przemysłu farmaceutycznego, który uzyskał kontrole nad Światową Organizacją Zdrowia (WHO).

Kompanie farmaceutyczne jak Glaxo Smith Kline stały się głównymi udziałowcami w sieci laboratoriów WHO na całym świecie, laboratoria te są odpowiedzialne za monitorowanie rozprzestrzeniania się wirusów pandemicznych.

Wpływ farmaceutycznych koncernów na Światową Organizacje Zdrowia został ujawniony w 2009 roku kiedy WHO zmieniła definicję pandemii aby w ten sposób rozpocząć wielomiliardowe zamówienia dla przemysłu farmaceutycznego.

Koncern Baxter niemalże zapoczątkował globalną pandemie w 2009 roku wysyłając 72 kilogramy materiału szczepionkowego na świńską grypę skażonego śmiertelną odmianą ptasiej grypy z swojego laboratorium w Austrii. Co również bardzo niepokojące koncern Baxter miał już wynegocjowane kontrakty na sprzedaż szczepionek pandemicznych.

Z ujawnionych przez Wikileaks dokumentów wyszło na jaw, że koncern Baxter jest ściśle związany z amerykańskimi służbami bezpieczeństwa krytycznego jak wynika z opublikowanych depesz dyplomatycznych. Zachodzi więc pytanie kto zarządza tymi placówkami niebezpieczeństwa biologicznego? Czy jest CIA? Czy jest to tajne laboratorium biologiczne? Jak mogło dojść do zanieczyszczenia szczepionek w laboratorium należącym do koncernu Baxter?

Jest jeszcze gorzej ta sama szczepionka jest rekomendowana przez Światową Organizacje Zdrowia, WHO zleciło wyprodukowanie 150 milionów szczepionek aby w jak najkrótszym czasie mogła ona być dostarczona całej światowej populacji. W 2009 roku aktywowany pany szczepienia 6 miliardów ludzi przez WHO na całym świecie. Tak, 6 miliardów ludzi…

Pamiętacie te doniesienia o wirusie świńskiej grypy A/N1H1, który mógł zabić 95 procent ludzkiej populacji? Pamiętacie te doniesienia o krematoriach i masowych grobach? 50 tysięcy ludzi w Niemczech ma obecnie narkolepsje, jak podano w artykule Die Welt ze stycznia 2013 roku. Co szósta ofiara jest dzieckiem, Średnia wieku to 15 – 25 lat.

Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii potwierdziły, że wiele z przypadków narkolepsji jest wynikiem szczepień pandemicznych. Oczekuje się wielu nowych przypadków zachorowań. Przerażającą rzeczą jest, że nic się nie zmieniło. Ludziom na całym świecie wciąż zagraża kampania masowych szczepień taka jak w 2009 roku.

Powyższy tekst to zaledwie 1 minutowy fragment ostrzeżenia dla ludzkości Jane Burgermeister, cała 15 minutowa wypowiedz z napisami PL w video poniżej:

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.