Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Jan Paweł II : Auschwitz to „Golgota współczesnego świata”

Jan Paweł II : Auschwitz to „Golgota współczesnego świata”

„Auschwitz, wraz z tak wielu innymi obozami koncentracyjnymi, pozostaje straszliwie wymownym symbolem skutków totalitaryzmu. Jest naszym obowiązkiem pielgrzymowanie do tych miejsc w pięćdziesiątą rocznicę, myślami i sercem. Jak powiedziałem na mszy odprawionej w 1979 roku w Brzezince niedaleko Auschwitz: „Ja klęczę przed tą Golgotą współczesnego świata.”(przesłanie Jana Pawła II na 50-tą rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie, 8 maja 1995 roku).

„Pobłogosławiony” przez rabinów „papież” Wojtyła-Katz klęczy przed ścianą śmierci w Auschwitz - 1 czerwca 1979 roku czyli religia Nowego Porządku Świata
„Pobłogosławiony” przez rabinów „papież” Wojtyła-Katz klęczy przed ścianą śmierci w Auschwitz – 1 czerwca 1979 roku czyli religia Nowego Porządku Świata.

http://www.vatican.va/holy_father/john_paul_ii/speeches/1995/may/documents/hf_jp-ii_mes_08051995_50th-end-war-europe_en.html

W TYM PRZERAŻAJĄCYM I SKANDALICZNYM (DLA KAŻDEGO CHRZEŚCIJANINA- tłum.) OŚWIADCZENIU „PAPIEŻ” ZATWIERDZIŁ I POTWIERDZIŁ WCZEŚNIEJSZĄ PROKLAMACJĘ RABINA IGNAZA MAYBAUMA, KTÓRY POWIEDZIAŁ: „GOLGOTĄ WSPÓŁCZESNEGO CZŁOWIEKA JEST AUSCHWITZ”

HOLOCAUST I NEW WORLD ORDER

Źródło : http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2011/09/holocaust-new-world-order.html

Data publikacji : 11.09.2011

Tłum. GREGORIUS

a22

IAN J. KAGEDAN, z Canadian Jewish Congress i B’nai B’rith Canada(żydowska loża masońska założona w Nowym Jorku w 1843 roku przez żydowskich masonów) powiedział nam wcześniej: „Pamięć o holocauście jest rdzeniem New World Order…” „Osiągnięcie naszego celu jakim jest New World Order zależy od naszego zrozumienia lekcji holocaustu”

STARSI BRACIA W WIERZE (LUCYFERIAŃSKIEJ) BŁOGOSŁAWIĄ STARSZEGO BRATA W WIERZE (KATZ-OLICKIEJ) ZA WIELKIE ZASŁUGI POŁOŻONE NA POLU ZWALCZANIA JEZUSA CHRYSTUSA. WIELKIE ŚWIĘTO FUNKCJONARIUSZY SYNAGOGI SZATANA.

VIDEO: http://www.barhama.com/PAVETHEWAY/rabbis.html

Żydowski historyk: “Istnieje wiele dowodów na to, że Papież Jan Paweł II był Żydem”

Aktualizacja: 2006-06-26 12:00 am

a3

Yaakov Wise, żydowski historyk mieszkający w Manchester twierdzi, że papież Jan Paweł II miał pochodzenie żydowskie. Yaakov Wise, badacz żydowskiej historii i filozofii zainteresował się pochodzeniem Karola Wojtyły po przyglądnięciu się fotografiom matki Karola Wojtyly, Emilii Kaczorowskiej. Wise pokazał zdjęcia matki Karola Wojtyly kilku osobom, nie informując czyje jest to zdjęcie. “Wszyscy [moi rozmówcy] powiedzieli, że [osoba na zdjęciu] wygląda na Żydówkę. Wobec tego rozpocząłem badania jej pochodzenia.” – powiedział Yaakov Wise.

Wise twierdzi, że jakkolwiek ojciec Karola Wojtyły był etnicznym Polakiem, to matka mogła mieć pochodzenie żydowskie. “Emilia Kaczorowka to po angielsku Emily Katz, a Katz jest popularnym nazwiskiem Żydów z Europy Wschodniej” – uważa Wise.

Yaakov Wise przypomina również, że ojciec Emilii – Feliks Kaczowski, był przedsiębiorcą w Bielsku-Białej. Babcia Emilii – ciągnie dalej Wise – nazywała się Maria Anna Scholz, “to po angielsku Schulze, co jest równie popularnym nazwiskiem wśród Żydów, tak samo jak Rybicka, bądź “Ryback”, jak nazywała się prababcia Karola Wojtyły, Zuzanna”. Wszystkie te nazwiska i ich odpowiedniki znajdują się na cmentarzu żydowskim w Bielsku-Bialej – dodaje Yaakov Wise.

“Pochodzenie Papieża [Jana Pawła II] było badane przez amerykańskich historyków” – mówi Wise – “Ale nikt nie badał korzeni rodzinnych poprzez pryzmat społeczności żydowskiej, a ja jako żydowski historyk, mam dostęp do informacji, o których nie-żydowscy historycy nie wiedzą [że istnieją]“.

“Nie czynię żadnych ostatecznych podsumowań” – mówi Wise – “ale twierdzę, że istnieje wiele dowodów na to, że [Papież Jan Paweł II] był Żydem.”

“Matka [przyszłego] Papieża pochodziła z żydowskiej społeczności i wyszła za mąż za katolika. [Ten fakt pochodzenia żydowskiego] rzucałby światło na to dlaczego [przyszły] Papież musiał się ukrywać przed Nazistami w listopadzie 1940 roku. Jeśli byłby czystym etnicznie Polakiem, nie byłoby to konieczne.”

“Wyjaśnia to również dlaczego ten Papież czuł wielką potrzebę poprawienia stosunków pomiędzy Kościołem w Rzymie a ludem żydowskim.” – konkluduje Yaakov Wise.

Źródło : http://www.bibula.com/?p=425

Data publikacji : 26.06.2006

ZŁO

a1

a9

chrystusa-meka-a

Źródło : www.mauricepinay.blogspot.com

Data publikacji : 19.10.2011

Tłum. GREGORIUS

Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/05/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-papiez-jan-pawel-ii-auschwitz-to-golgota-wspolczesnego-swiata/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.