Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Jan Paweł I – Talmud pomaga zrozumieć Ewangelię

Jan Paweł I – Talmud pomaga zrozumieć Ewangelię

Motto: „Talmud pomaga zrozumieć Ewangelię a strzał w głowę pomaga zrozumieć balistykę. Tako rzecze specjalista diabeł” – anonimowy katolik neolityczny.

Talmudyści - apostaci - Jan Paweł I i przyszły Jan Paweł II. Najważniejszy jest Talmud !
Talmudyści – apostaci – antypapieże: Jan Paweł I i Wojtyła-Katz, przyszły Jan Paweł II. Najważniejszy jest Talmud ! Synowie kłamstwa !

a52

Poniżej przedstawiony jest ustęp z książki Albino Lucianiego (antypapieża Jana Pawła I) „A Passionate Adventure: Living the Catholic Faith Today”, dotyczący jego publicznego stwierdzenia, że satanistyczny Talmud może pomóc katolikowi w zrozumieniu Ewangelii Jezusa Chrystusa. Takie myśli i słowa mógł wygenerować z siebie jedynie wyznawca sił demonicznych.

a120

Cytat:

„Ale Talmud był napisany czterysta lat po Chrystusie. Nie możemy zaprzeczyć, że może on pomóc nam w zrozumieniu Ewangelii w pewnych kwestiach, ale prawdą jest także to, że jest on pełen bajek i infantylnych i dziwacznych rzeczy. Nie powinniśmy zgadzać się z pewnymi starożytnymi rabinami, którzy uważali Biblię za srebro a Talmud za złoto, posuwając się aż do podkreślania, że Sam Bóg czyta Talmud a Jego ulubionym rozdziałem jest ten „o czerwonej jałówce!”

a45

a51

Talmud: „Żydom wolno okradać nie-żydów. Żydom wolno rabować i zabijać nie-żydów”

Talmud, Sanhedrin 57a: „Kiedy Żyd morduje niewiernego (Cuthean) to nie będzie za to kary śmierci. To co Żyd ukradnie niewiernemu może sobie zatrzymać”.

Za: http://www.callmejorgebergoglio.blogspot.com/2015/03/john-paul-i-believed-talmud-helped-one.html

Data publikacji: 15.03.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *