Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Jan Kobylański się kompromituje

Jan Kobylański się kompromituje

Z nieukrywanym zdziwieniem przeczytałem odezwę Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej Jana Kobylańskiego na stronie Patriotycznego Ruchu Polskiego, lecz nie znalazłem pod nią ani też do niej stosownego komentarza. Otóż jest to apel oderwany kompletnie od polskiej rzeczywistości, który w moim odczuciu i w dobrych zamiarach należy skomentować. Obserwując listę nazwisk, które cieszą się poparciem Pana prezesa i na które to osoby prezes Jan Kobylański namawia nas do udzielenia poparcia, nawet średnio zorientowany człowiek w polskich realiach jest w stanie dostrzec żydowskich dywersantów. Czemu ma służyć umieszczenie na niej takich zdrajców Polski jak „nasz” główny judaizator rebbe Rydzyk? Czy fanatyczny żydowski syjonista i pretorianin kaczej mafii Antoni Macierewicz? Pomijając już inne persony, na które szkoda strzępić pióra, jak np. jedyny polskojęzyczny koczownik w muszce. Szanowny Panie prezesie Kobylański, z całym szacunkiem, ale chcę napisać to, co wielu myśli ale nie ma możliwości napisania tego publicznie: proszę w sprawach polskich się doinformować! W naszych dramatycznych warunkach kreowanie żydowskich zdrajców na naszych wybawców to już nie głupota, ale zbrodnia. I tylko mając rzetelną wiedzę o naszym wspólnym, zakonspirowanym w naszych szeregach wrogu, można tej zbrodni na własnych rodakach uniknąć. Zbrodni, jak pokazuje nasza niedaleka historia, w których uczestniczyły nieświadome ani żydowskiego zagrożenia, ani NWO, ludzkie masy. Nieświadome do czasu aż było za późno. Nie powtarzajmy tych błędów, ale uczmy się na nich. Tego życzę Panu, sobie i nam wszystkim. a303

a
Katz i litwak to także nie są nasi bohaterzy. Zresztą, to nawet nie byli Polacy…

List Prezesa Jana Kobylańskiego

OSOBISTE-PRYWATNE

Szanowni Państwo!

Zwracam się do Was w bardzo ważnej kwestii, która dotyczy Narodu Polskiego. Nie możemy bowiem tracić czasu, musimy się łączyć i działać wspólnie, RAZEM! Wielokrotnie wszyscy byliśmy świadkami tego, że Polacy mieli i mają fałszywe ambicje, każdy myśli, że to on powinien być przywódcą i do niego powinni wszyscy lgnąć – w takiej sytuacji wspólne działanie jest zupełnie niemożliwe!!! Dlatego też to co może nas w tym momencie uratować i dać siłę, to JEDNOŚĆ!

Tutaj chodzi o POSPOLITE RUSZENIE CAŁEGO NARODU POLSKIEGO, zarówno tych mniejszych organizacji, jak i tych wielkich. Wszyscy mają tutaj równe prawa. Chodzi przede wszystkim o to, aby w głosowaniu wybrać jednego przywódcę, który poprowadzi Naród, tych wszystkich, którym zależy na pomyślności naszej Ojczyzny. Taki kandydat powinien być osobą o mocnych fundamentach. Zwróćcie uwagę, jak dzieje się w USA, jak dokładnie jest wszystko kalkulowane, prototypem jest kandydat w średnim wieku, który ma rodzinę, wykształcenie, i u nas w Polsce ważne jest, aby nie miał przeszłości związanej z Okrągłym Stołem czy z Magdalenką, ani nie miał rąk umoczonych w mordowaniu Polaków.

Nie mogą być kandydatami ani reprezentować Polaków osoby, które opowiadają się za mordowaniem dzieci polskich, o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich listów otwartych USOPAŁ. Został on opublikowany w „Informacjach USOPAŁ” z numerem 144 pod tytułem

„Odezwa USOPAŁ do Polaków w obronie Ojczyzny przed mordowaniem dzieci polskich”. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nim, z listą posłów, którzy opowiedzieli się za tym, list ten dostępny jest w biurze USOPAŁ.

Przypomnijcie sobie, jak wybrano Obamę, nikt w USA przed 200 laty nie wyobrażał sobie, że mulat może być prezydentem. Weźcie to jako bardzo praktyczny przykład! Wybierzcie najlepszego spośród Was, mającego te cechy, o których wspominamy, energicznego, katolika, głębokiego patriotę, który miałby zdolności przemawiania do dużej rzeszy ludzi, przekonywania. Taki jest prototyp szefa czy prezesa jakiejkolwiek organizacji na świecie. To trzeba zacząć NATYCHMIAST! Musi być zorganizowana jedna lista, a nie wiele rozproszonych, bo to nie będzie miało szans powodzenia, a tego chcą antypolacy!

Zwracam się do Was w imieniu moim, USOPAŁ, jak i Fundacji J. Kobylańskiego, ale przede wszystkim w imieniu Narodu Polskiego. POLSKA WAS POTRZEBUJE! Musicie walczyć z energią i pamiętać, że nic się nie zdobędzie bez walki i bez ataku. Nie myślcie, że Wam manna zleci z nieba! O to trzeba walczyć, stanąć razem murem i nie dać się rozproszyć, podzielić. W tym ważnym momencie dziejowym, kiedy to Polska znajduje się na skraju przepaści, trzeba zapomnieć wszelkie nieporozumienia wewnętrzne. Dlatego też, aby tego uniknąć ważne jest, aby wszystkie organizacje utrzymały się w takiej formie, w jakiej istnieją dotychczas, utrzymując swoje statuty, idee, ale do wyborów należy się zjednoczyć i jeszcze raz powtarzam: IŚĆ RAZEM, na jedną listę.

Pragnę przytoczyć tutaj alfabetyczną liczbę osób, które ewentualnie mogłyby być kandydatami na przywódcę, to jest tylko projekt i pomysł, który mógłby Wam pomóc i podsunąć pewne idee. Jednak to Wy najlepiej rozumiecie sytuację i będziecie wiedzieli, kogo wybrać:

NAZWISKA PODANE ALFABETYCZNIE:

1. Prezes Piotr Bachurski, wydawca i redaktor naczelny „Warszawskiej

Gazety”;

2. Prezes OWP Dawid Berezicki;

3. Mec. Anna Bogucka-Skowrońska, sędzia Trybunału Stanu;

4. Prezes Maria Byczyńska;

5. Prezes Patriae Fidelis Jerzy Byczyński;

6. Redaktor Marek Chrapan;

7. Inż. Jan G. Grudniewski, Polskie Drużyny Strzeleckie;

8. Prezes Józef Guzik,Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku;

9. Prezes prof. inż. Zygmunt Haduch, wiceprezes USOPAŁ;

10. Prezes Przemysław Holocher i Anna Holocher;

11. Ojciec Rektor WSKSiM o. Zdzisław Klafka CSsR;

12. Redaktor „Warszawskiej Gazety” Mirosław Kokoszkiewicz;

13. Prezes Krzysztof Koczwara, Liga Polonii i Jedności Narodowej;

14. Prezes Janusz Korwin-Mikke;

15. Prezes Bogusław Kowalski;

16. Prezes Robert Kownacki, LOS;

17. Senator RP Waldemar Kraska;

18. Twórca i redaktor Wirtualnej Polonii Włodzimierz Kuliński;

19. Minister Antoni Macierewicz;

20. Redaktor Stanisław Michalkiewicz;

21. Prezes Adam Ocytko, Kurier Chicago;

22. Mecenas Ryszard Parulski;

23. Prezes Henryk Pawelec, Patriotyczny Ruch Polski;

24. Prezes LOS Wojciech Podjacki;

25. Por. Reżyser Bohdan Poręba;

26. Prezes Piotr Radowski z Austrii;

27. o. Dyrektor dr Tadeusz Rydzyk CSsR;

28. dr Eugeniusz Sendecki;

29. Ks. infułat Ireneusz Skubiś;

30. Marszałek woj. mazowieckiego dr Adam Struzik;

31. Prezes Kazimierz Świtoń, Ruch Obrony Krzyża w Polsce;

32. Pan Ludwik Wasiak, Polskie Drużyny Strzeleckie;

33. Sekretarz Generalny OWP Maciej Wydrych;

34. Prezes Marek Wysocki, Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku;

35. Prezes Andrzej Zabłocki z Chile, wiceprezes USOPAŁ;

36. Redaktor „Warszawskiej Gazety” Aldona Zaorska;

Załączam jak najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego poparcia.

Z wyrazami szacunku,

Jan Kobylański

Prezes USOPAŁ

Montevideo, 28.10.2013

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=9575&Itemid=56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.