Strona główna > Bliski Wschód > Jakoś ucichło w telewizji o Syrii… czy tam już jest spokojnie?

Jakoś ucichło w telewizji o Syrii… czy tam już jest spokojnie?

aNiestety, niewinni Syryjczycy całymi rodzinami wciąż są bestialsko mordowani, a ich kraj obraca się w ruinę. Tymczasem Władimir Putin kontynuuje swą dramatyczną rolę w scenariuszu, w którym gra wielkiego Putina ze wspaniałej Rosji, obrońcy uciśnionych, i demonstruje złość w kierunku Saudyjczyków, którzy bezpośrednio wspierają dżihadystów atakujących Syrię już od 3-ch lat.

Nie tak dawno Putin zagroził Saudyjczykom uderzeniem militarnym w przypadku, gdy siły Zachodu zaatakują Syrię. Saudyjski książę Bandar bin Sułtan, dowodzący tamtejszymi służbami wywiadowczymi, odgroził się Rosji ewentualnymi atakami terrorystycznymi na rosyjskich ulicach (i taki niedawno nastąpił – czy stoją za tym służby saudyjskie?), jak również podczas igrzysk w Soczi. Sytuacja wydaje się być bardzo napięta…

…ale tylko taką się wydaje. W rzeczywistości, na Kremlu doskonale zdają sobie sprawę, że Saudyjczycy są jedynie wasalami Stanów Zjednoczonych, i nie wykonują ruchu bez zgody Waszyngtonu. Polityka USA natomiast, w dużej mierze kierowana jest przez lobby związane z AIPAC i Izraelem. Dlatego też jasnym jest, że groźby Putina skierowane w stronę Arabii Saudyjskiej, a nie adresowane do źródła, służą jedynie „mydleniu oczu” – zarówno oczu świata arabskiego, którego przychylność Rosja chce ugrać swoimi posunięciami, ale też skierowanych na Syrię oczu światowej opinii publicznej. Niestety, jak długo Rosjanie (chazarscy okupanci Rosji/a303) nie ujawniają będących w ich posiadaniu informacji dot. użycia broni chemicznej w Syrii (satelitarne zdjęcia oraz doniesieni rosyjskiego wywiadu), które mogłyby ukazać prawdziwe oblicze syryjskiej tragedii, tak długo po rosyjskich zapewnieniach nie można oczekiwać żadnych konkretnych rozwiązań.

Tymczasem w mediach głównego nurtu ucichło o Syrii, gdyż do głównego obiegu zaczęły masowo przedostawać się doniesienia demaskujące rzekomych „krajowych rebeliantów i zwolenników demokracji”. Uprzednia koncentracja medialnych doniesień popierała działania „rebeliantów”, którzy w rzeczywistości okazali się być w dużej mierze bestialskimi zbrodniarzami, mordującymi bez rozróżnienia na płeć i wiek. Napływają oni z krajów ościennych (jak również z Europy i USA) zwiedzeni obietnicą stworzenia kalifatu w miejsce zniszczonej Syrii, gdzie każdy, kto ma inne zdanie, zostanie zamordowany. W tej chwili jest ich tak wielu i sieją tak ogromne zniszczenie pośród populacji cywilnej, że nawet wysłannicy ONZ wycofali się z Syrii, i świat oficjalnie zawiesił szacunki ofiar syryjskiego konfliktu. Fakty ukazujące jak daleki od rzeczywistości jest obraz kreowany przez media masowe sprawiły, że w informacjach głównego nurtu możemy usłyszeć o Syrii jedynie w formie wzmianki.

Gdy krew niewinnych leje się w Syrii szerokim strumieniem, świat zdecydował się patrzeć.

Rafał Jędrasik

Źródło: https://www.facebook.com/rafal.jedrasik

P.S. Widzieliśmy już zamordowane i przywiązane łańcuchami dziecko do łóżka przez dżihadystów z FSA. Widzieliśmy jak zjadają serca i wątroby swoich ofiar. Jak mordują „innowierców”. Poniżej przykład co czeka kobiety w „raju”, który FSA chce zgotować Syrii/a303:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.