Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Jak zwykle: antysemityzm i holomity

Jak zwykle: antysemityzm i holomity

morderczy okupant

Izrael-3Koczownik z izrahella oskarża Europę o antysemityzm

Podczas konferencji w Parlamencie Europejskim dotyczącej spraw żydowskich osiedli, zatytułowanej „Stosunki UE-izrahell: Wpływ nowych wytycznych UE w sprawie izrahella oraz ich oddziaływanie na UE, gospodarkę izrahella i Palestyny„, żydowski przedstawiciel potępił decyzję UE o zaprzestaniu finansowania projektów odnoszących się do obszarów osadniczych, i jak zwykle porównał ją do historii holokitu, próbując przedstawiać podobieństwo między losem żydów w tym okresie i rzekomego cierpienia żydów wskutek realizacji tych wytycznych.

Jeśli Europa uważa, że żydzi powrócą do czasów, kiedy byliśmy zmuszeni oznaczać nasze produkty – to możecie o tym zapomnieć. Delegitymizacja części izrahella przez Europę jest nowym przejawem antysemityzmu. Stary antysemityzm doprowadził do zniszczenia naszych ludzi w komorach gazowych. Nie pozwolimy, aby nowy antysemityzm nas krzywdził”. Komentarze tego żyda również kręciły się w kierunku islamofobii, gdyż stwierdził, że sprzeciw UE wobec działalności osiedleńczej dowodzi, że Europa jest „okupowana przez siły radykalnego islamu„.

Wojownicza postawa izrahellskiego gościa wynika z wielu przeplatających się sprzeczności. Oskarżenie o antysemityzm w stosunku do działalności osiedleńczej jest stałym zwrotem retorycznym, przywoływanym przy każdej krytyce izrahella. UE musi jeszcze ustalić stanowiska wzajemne celem ogłoszenia wspólnej decyzji, jaka konsekwentnie odcina izrahell od finansowania nielegalnych osiedli na terenach Palestyńskich, choć nadal nie czyni bandyckiego okupanta w jakikolwiek sposób odpowiedzialnym za jego zbrodnie. Naruszenia praw człowieka w większości były tolerowane przez UE albo nieznacznie tylko akcentowane, aby nie zakłócić przebiegu tej okupacji, a tym samym obecność Palestyńczyków w Palestynie jest nadal przez UE traktowana wyłącznie jako dodatek do kwestii prawa do ziemi, a nie obrony ich słusznych praw.

Interpretacja wytycznych przez izrahell jako „wymuszenie na nas oddania ziemi„, co ma szkodzić bezpieczeństwu tego okupanta, jest zasadniczym argumentem koncepcji tzw. „egzystencjalnego zagrożenia”, jaką wiele razy podnosili izrahellscy przywódcy. Ustanowienie nielegalnego państwa nastąpiło wskutek decyzji forum międzynarodowego, za jakim stały wpływowe elementy międzynarodowego żydostwa. Chociaż Palestyńczycy podjęli różne metody konfrontacji, w tym zbrojny opór i zachowanie tożsamości i pamięci, izrahell nadal ma przewagę lepszej armii i sił wywiadowczych, jakie bezustannie wykorzystuje do eksterminacji ludności cywilnej. Tymczasem na arenie międzynarodowej chce uchodzić jako odizolowana ofiara poprzez uciekanie się do inscenizacji żydowskiego cierpienia podczas holomitu.

Wina zażydzonych struktur europejskich polega na zagwarantowaniu pełnej ochrony tego nielegalnego tworu, jak też zapewnienie mu możliwości kontynuacji arbitralnych naruszeń prawa międzynarodowego, przy jednoczesnym braku poszanowania Palestyńskiej ludności i nieuznawanie jej jako samoistnego podmiotu państwowego.dzieci-zydowskie

źródło: http://uruknet.com/?p=m101101&hd=&size=1&l=e

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.