Strona główna > NWO > Jak uniknąć zostania kozłem ofiarnym CIA

Jak uniknąć zostania kozłem ofiarnym CIA

Coraz częściej zdarza się, że postronna osoba zostaje wyznaczona przez CIA na kozła ofiarnego w ramach operacji fałszywej flagi. Poniższe reguły mogą ci pomóc uniknąć takich niebezpiecznych sytuacji.

boston-marathon-victim-with-both-legs-blown-off-lying-unattended-on-the-ground-via-cluesforum-info
Operacja Fałszywej Flagi, inscenizacja zamachu podczas maratonu w Bostonie

Współczesne życie stanowi poważne wyzwanie. Choroby przenoszone drogą płciową. Pożyczki studenckie. Blokowanie kont przez banki. Itp. Największym z tych wyzwań jest ryzyko, iż wrobią cię w coś, z czym nie miałeś nic wspólnego i zostaniesz kozłem ofiarnym.

Ten krótki artykuł może ci pomóc uniknąć masowej nagonki stacji TV na ciebie oraz zmasakrowania w procesie sądowym.

Kozioł ofiarny nie może być aresztowany i sądzony przez wymiar sprawiedliwości. Kozłowi ofiarnemu nie można pozwolić, aby wypowiedział się publicznie. To mogło by uniemożliwić oskarżenie ciebie o coś, co oni sami zrobili.

corpse
Będą twierdzić, że zmarłeś podczas stawiania oporu przy aresztowaniu. Mogą użyć np. tasaka do mięsa na twej klatce piersiowej (to nie żart; Tamerlan został aresztowany żyjący, a następnie zamordowany przez policję).

Krok numer jeden

W  żadnym wypadku nie zgadzaj się na branie udziału w „ćwiczeniach” mających na celu wypróbowanie środków ostrożności w razie „ataku terrorystycznego”. Bez względu na to, ile pieniędzy ci oferują i jak bardzo odwołują się do twoich patriotycznych instynktów – mów twardo „NIE”. I postaraj się być w odległości setek mil od takich „ćwiczeń”.

Krok numer dwa

Konwersja na judaizm. Żydzi nigdy nie są kozłami ofiarnymi.  Lokalna synagoga dostarczy informacji o zajęciach z Talmudu i Tory.

menacing
Bracia Carnajew, oskarżeni o zamach Bostoński. Kozły ofiarne nie muszą wyglądać groźnie.

Krok numer trzy

Kozioł ofiarny może być nastolatkiem. Dżochar Carnajew, po prawej, ma zaledwie 19 lat.
Jeśli jesteś nastolatkiem, nie zakładaj, że jesteś bezpieczny. Dzieci mogą spać spokojnie, na razie.

Krok numer cztery

Kwestia twojej płci. Homoseksualizm również nadaje odporność przeciwko zostaniu kozłem ofiarnym. Jeśli jesteś jeszcze w szkole, dołącz do „Sojuszu gejów i heteryków”. Oni pomogą Ci w procesie konwersji.

Krok numer pięć

Jeśli nie można stać się Żydem, czy homoseksualistą, to przynajmniej daj się poznać ze swoich liberalnych poglądów. Wygadaj się niechcący, że głosowałeś na Baracka Obamę, że kochasz Diane Feinstein, czytasz New York Times, oglądasz pilnie Jona Stewarta i oglądasz Saturday Nigth Live. Umieść naklejkę Public Broadcast Service na samochodzie. Liberałów nigdy nie wybiera się na kozłów ofiarnych.

47962_cover_full

Krok numer sześć

Przygotuj plan postępowania na przypadek, gdy jednak uznają cię za terrorystę. Lecących pocisków nie zatrzymają okrzyki „Jestem tylko kozłem ofiarnym!”.  Znajdź sobie kryjówkę lepszą, niż łódź zaparkowana na podwórku poza domem.

Krok numer siedem

Istnieją produkty kosmetyczne, które pomogą rozjaśnić cerę. Unikaj opalenizny. Nie możesz być wzięty za muzułmanina. Od tego zależy twoje życie.

Krok numer osiem

Załatw z góry wszelkie formalności związane z twoim pogrzebem. Gdy publiczność uwierzy, że jesteś wcieleniem zła, przedsiębiorcy pogrzebowi będą mieli trudności z zaakceptowaniem swojej działalności.

Krok numer dziewięć

Przestudiuj życie niektórych sławnych kozłów ofiarnych ze współczesnej historii:  Lee Harvey Oswald, James Earl Ray, Sirhan Sirhan, Timothy McVeigh. Osama bin Laden. James Holmes. Adam Lanza. Jakie błędy zrobili, których możesz uniknąć? Oczywiście byli zaangażowani oni sprawiają, że można uniknąć? Oczywiście, ktoś angażuje się we „front group” CIA lub FBI. [Front group – grupa lub organizacja, pozornie reprezentująca pewne interesy, lecz w rzeczywistości służąca komuś innemu – admin]

oswald
Lee Harvey Oswald, patron kozłów ofiarnych CIA

Krok numer dziesięć

Unikaj przyjaznych nieznajomych z głębokimi kieszeniami, którzy oferują zorganizować ci podróż zagraniczną i przygody dla ciebie i twoich znajomych.

Będę się cieszył, jeśli czytelnicy dodadzą jeszcze inne sugestie, które pomogą uniknąć tego zagrożenia.

Każdy, kto daje wiarę doniesieniom medialnym o „atakach terrorystycznych” jest również głupim kozłem ofiarnym. To samo dotyczy ludzi wspierających NWO, organizacje „pozarządowe”. Nie bądź jednym z nich.

Świetny film Betsy McGee na podstawie tego artykułu obejmuje dodatkowe aspekty.

Henry Makow

Wolne tłumaczenie: gajowy Marucha

Jak uniknąć zostania kozłem ofiarnym CIA

Zobacz także:

Zamach Bostoński – dowody inscenizacji

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.