Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Jak syjoniści dzielą i rządzą

Jak syjoniści dzielą i rządzą

Komentarz: Przypominamy materiał wideo dr D. Duke’a pt: „jak syjoniści dzielą i rządzą”. Wideo szczególnie warte przypomnienia w przededniu przyjmowania przez okupowaną Polskę nielegalnych imigrantów z Afryki. Red.

Oto fragment z wiodącego syjonistycznego kanału telewizyjnego w Izraelu. Jest o żydowskiej organizacji w Szwecji, która popiera Izrael jako państwo żydowskie, równocześnie lansując nieeuropejską imigrację do Szwecji i Europy. Posłuchajcie uważnie słów tej żydowskiej aktywistki o żydowskiej roli w tym wszystkim.

‘Są w Szwecji osoby, które wspierają Izrael i które mają głębokie poczucie niesprawiedliwości sytuacji. To ci ludzie dają nadzieję na to, że rzeczy ulegną tutaj poprawie. Jedną z nich jest Barbara Spectre, była Amerykanka, która wyemigrowała do Izraela a następnie 10 lat temu z pomocą rządu Szwecji utworzyła bezwyznaniowy instytut żydowskich nauk o greckiej nazwie Paideia tutaj w Sztokholmie. Wierzy w to, że obecna fala antysemityzmu przeminie i że żydzi mają do odegrania ważną rolę w państwie podlegającym ważnym zmianom.

„Myślę, że ma miejsce odrodzenie antysemityzmu, gdyż w obecnej chwili Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową. Będziemy częścią bólów tej transformacji… która musi się dokonać. Europa to nie będą monolityczne społeczeństwa, jakimi były w poprzednim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To duża przemiana dla Europy do dokonania. Oni teraz przechodzą do trybu wielokulturowego i zrodzi się gniew na żydów ze względu na naszą wiodącą rolę.”’

Ta syjonistka chełpi się tym, że żydzi przewodzą wysiłkom dla masowych imigracji i wielokulturowości w Europie. Syjoniści już wyczyścili etnicznie Palestyńczyków, dlaczego by nie zrobić tego samego w stosunku do Europejczyków i Amerykanów. Barbara Spectre mówi, że Europejczycy czują gniew względem żydowskiej roli w przewodzeniu czystkom etnicznym na europejskiej rasie. Ma rację. Mamy im to za złe i to jeszcze jak! Moje pytanie do niej brzmi, co do cholery robisz w Szwecji tak czy owak? Jeśli tak bardzo kochasz Izrael, jedź do Izraela i zabierz tam ze sobą swoją wielokulturową propagandę. Twoje syjonistyczne, rasistowskie państwo Izrael proklamuje siebie wyłącznie żydowskim państwem. Ma najbardziej restrykcyjne prawa imigracyjne na świecie. Żyd w Szwecji, czy na ten przykład w Australii, który nigdy nie postawił nogi w Izraelu, może dostać stosy pieniędzy, by przenieść się do Izraela, podczas gdy Palestyńczycy nie mogą nawet powrócić do domów, w których się urodzili! Dlaczego ta żydowska rasistka nie protestuje przeciwko segregacji nieżydów, która ma miejsce w gospodarce mieszkaniowej, całych miastach, koloniach, szkołach i biznesach w Izraelu? I nawet na Terytoriach Okupowanych zrabowanych Palestyńczykom. Dlaczego media nie ujawnią poczynań Izraela, tak jak potępiły segregację w RPA? Właściwie, porównywać Izrael do apartheidu, to jak porównywać bombę atomową do wiatrówki. W odróżnieniu od Izraela, RPA nigdy nie zrzuciła dziesiątków tysięcy bomb mających na celu spalenie dzieci żywcem, kiedy spały w swoich łóżkach. Izrael został utworzony za pomocą terroru i czystek etnicznych Palestyny. Wyobraźcie sobie, jeśli wasze własne dzieci zostałyby zamordowane lub oślepione lub poparzone lub okaleczone przez te żydowskie bronie masowej zagłady. Dlaczego ta żydowska hipokrytka stara się zniszczyć harmonię i piękne dziedzictwo, którymi Szwecja cieszyła się przez tysiące lat? Jakie są prawdziwe motywy jej i całej reszty tych żydowskich supremacjonistów? Zaraz się tego dowiecie.

Faktem jest, że żydowscy rasiści promują różnorodność wśród wszystkich ras i narodów z wyjątkiem własnego. Oto metoda ich szaleństwa. Żadna grupa na ziemi nie walczy bardziej o swoje interesy niż żydzi. Przez dzielenie społeczeństwa mogą je osłabić i kontrolować. Pamiętniki byłego izraelskiego premiera Moshe Sharetta powiedziały, jak Izrael umyślnie działał na rzecz konfliktu, nienawiści i wojny pomiędzy chrześcijanami i muzułmanami w Libanie, by pomniejszyć ich zdolność do obrony przed Izraelem. Izraelski zbrodniarz wojenny Ariel Sharon celowo zaaranżował masowy mord ponad tysiąca muzułmanów w Bejrucie, by zwiększyć nienawiść pomiędzy muzułmanami i chrześcijanami. To samo robią dziś na całym świecie. Europejczycy są słusznie zaniepokojeni masową imigracją do ich ojczystych ziem, tak jak każdy dobry muzułmanin w państwie muzułmańskim sprzeciwiłby się masowej imigracji powiedzmy europejskich chrześcijan w jego kraju do punktu, w którym zostałby wyparty na swojej własnej ziemi.

Pozwólcie, że wam powiem, to nie muzułmanie zmienili politykę imigracyjną w Europie i Ameryce, to nie oni są właścicielami mediów, które mówią Szwedom, Niemcom, Brytyjczykom i Amerykanom, że muszą pozwolić sobie na to, by zostać oczyszczeni etnicznie we własnych ojczyznach. Arabowie nie prowadzą koszernych hollywoodzkich mediów, które uczą Europejczyków nienawiści do siebie tak wielkiej, że niektórzy z nich świętują swoje własne wyginięcie! W narodach, które są bardziej jednolite niż Liban, żydowscy ekstremiści promują masowe imigracje zróżnicowanych elementów, by stworzyć sytuację podobną jak w Libanie.

W Ameryce mamy nową żydowską klasę rządzącą. Chełpią się tym. Są najbardziej wpływowym pojedynczym elementem w polityce i kontrolują olbrzymią większość pieniędzy na kampanie polityczne. Oto artykuł z żydowskiej gazety Haaretz pokazujący, że trzech największych politycznych kontrybutorów w Ameryce jest żydowskimi syjonistami, a najwyżej postawiony Haim Saban jest obywatelem Izraela! Największym pojedynczym korporacyjnym kontrybutorem prezydenta Baracka Obamy był Goldman Sachs. Właściciele Goldman Sachs nie są muzułmanami ani chrześcijanami. Są żydowskimi supremacjonistycznymi poplecznikami rasistowskiego Izraela i kryminalistami!

Najpotężniejszym lobby w amerykańskim Kongresie jest lobby dla innego państwa, Izraela. Kontrolują również najpotężniejsze finansowe organizacje w Ameryce i na świecie, Bank Rezerwy Federalnej, Bank Światowy oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Alan Greenspan i Ben Shalom Bernanke nie są Eskimosami czy Irlandczykami. Ben Shalom Bernanke nie oznacza Pokoju ani dobrych wieści dla was. Oni są nową elitą, nową rządzącą klasą Ameryki i Europy. Jak przejęli wpływy? W Ameryce i Europie musieli zastąpić klasę rządzącą naszych narodów ich własną. Dokonali tego pracą zespołową, podczas gdy uczynili pewnym, że nasza drużyna była podzielona. Z ich kontrolą mediów dokonali nawet tego, że duża część naszej drużyny nienawidzi sama siebie. Żydzi w mediach i środowiskach akademickich bezustannie biadolą o gojskim złu i rasizmie. Faraon, Haman, Hitler, Ahmadinejad i nigdy nie kończący się Święty Holocaust. Dobry Boże, dajce nam spokój.

A wszystko to, kiedy nie słyszymy nawet piśnięcia o największym masowym morderstwie w całej historii, przewodzonym przez żydów, bolszewickich mordach w gułagach Rosji. Bez skrzypiec, bez wspominania, bez sądów nad mordercami. Oczywiście, kierowane przez żydów media nie powiedziały wam, że machina morderstw w gułagach była zdominowana przez żydów. Poczytajcie laureata Nagrody Nobla Aleksandra Sołżenicyna, on wam opowie.

Nauczyli nas, byśmy nienawidzili własnego dziedzictwa, żydowskie media mówią nam nawet, że nie istniejemy jako rasa, że rasa jest mitem, i że wasza spuścizna jest całkowicie nieistotna. Mówią nam Europejczykom, że po prostu chęć zachowania naszej nie istniejącej rasy w naszych własnych państwach to szczyt rasizmu. Oczywiście zrobili to samo narodowi palestyńskiemu, Golda Meir i żydowscy przywódcy do dziś powtarzają, że nie ma czegoś takiego jak Palestyńczycy! Przeczytajcie znanego żydowskiego antropologa Jareda Diamonda. Przez lata Jared Diamond mówił białym ludziom, że rasa to konstrukcja społeczna i tak naprawdę nie istnieje. Tak więc, pomyślcie o tym. Jeśli wierzycie, że wasza własna rasa nie istnieje, naprawdę nie macie wielu powodów, by jej bronić, czyż nie?

Ale w smithsoniańskim artykule Diamond wychwala badania DNA. Mówi, że są wspaniałe, ponieważ pomagają Izraelowi udowodnić, kto jest prawdziwym żydem. Widzicie, według Diamonda nie ma rasy europejskiej, azjatyckiej, indyjskiej, afrykańskiej z unikatowymi genetycznymi i kulturowymi dziedzictwami, i tak samo nie ma Palestyńczyków, ale dzięki Bogu, mówi, DNA udowadnia, że żydowska rasa istnieje i że muszą mieć rasistowskie państwo poświęcone im i tylko im!

To co tutaj mówię, to nie przypuszczenia. To nie opinia. To fakt, i mogę zacytować samych żydowskich liderów udowadniających to, co tutaj mówię. Oto bezpośredni cytat z jednego z nich. Nazywa się Stephen Steinlight, i nie jest zwyczajnym żydem z ulicy. Był szefem Spraw Narodowych dla największej i najpotężniejszej żydowskiej organizacji w Ameryce, Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego. Posłuchajcie uważnie tego przyznania żydowskiego rasizmu poczynionego do jego żydowskich pobratymców w prowadzonym przez żydów magazynie.

“Przyznaję, że tak jak tysiące innych zwykłych żydowskich dzieciaków mojego pokolenia, byłem wychowywany jako żydowski nacjonalista, nawet quasi -separatysta. Co lato przez 10 lat kształtujących osobowość podczas mojego dzieciństwa i okresu dojrzewania byłem uczestnikiem żydowskiego obozu letniego. Tam, każdego ranka, salutowałem obcej fladze, ubrany w uniform odzwierciedlający jej kolory, śpiewałem obcy hymn narodowy, uczyłem się obcego języka, obcych śpiewów i tańców ludowych, i byłem uczony, że to Izrael był prawdziwą ojczyzną… Byłem uczony wyższości mojego narodu nad gojami, którzy nas prześladowali. Byliśmy uczeni, by postrzegać nieżydów jako niegodnych zaufania outsiderów, ludzi, ze strony których można się było spodziewać nagłego wybuchu nienawiści, ludzi mniej wrażliwych, mniej inteligentnych i mniej moralnych niż my. Uczono nas również, że lekcją z naszej ciemnej historii jest to, że nie możemy polegać na nikim”.

To nie jest moja opinia o żydowskim rasizmie. To ważny żydowski przywódca piszący po cichu do innych żydów. Wy nie macie wiedzieć o tym, co powiedział. Nie musicie wierzyć w żadne moje słowo. Nie słuchajcie mnie. Posłuchajcie tego ważniejszego żydowskiego lidera, który wciąż jest działaczem na rzecz żydów i Izraela – dr Stephena Steinlighta. Jeśli mówi, że on sam i typowe żydowskie dzieci są nauczane tego, że są lepsze od gojów, ja mu wierzę. Czy powinienem zostać potępiony za cytowanie go? Jeśli on mówi, że typowe żydowskie dzieciaki są uczone, że Izrael jest prawdziwą ojczyzna, ja mu wierzę.

ADL mówi, że wyobrażenie, jakoby żydzi mieli podwójną lojalność, jest antysemityzmem. Lecz Steinlight czyni jasnym, że wielu żydów jest wychowywanych nie z podwójną lojalnością, lecz niepodzielną lojalnością dla narodu żydowskiego i Izraela. Oczywiście nie wolno wam o tym wszystkim wiedzieć, ponieważ moglibyście zdać sobie sprawę, że macie w swoim wnętrzu współzawodnika, który ma inne od waszych cele. Moglibyście się dowiedzieć, że żydzi są indoktrynowani od urodzenia, by instynktownie działać zespołowo, żeby przejąć jakąkolwiek firmę, organizację, partię polityczną czy kraj dla żydowskiego interesu.

Każdy żyd widział w mediach okropieństwa holokaustu tysiące razy. Każdy żyd uczy się, jak muszą trzymać się razem przeciwko gojom, którzy mogą w każdej chwili odpalić piece. Kilku żydów zdołało przezwyciężyć to pranie mózgów przez żydowską religię i żydowskie ekstremistyczne media, i ja im salutuję. To musiało być dla nich trudne.

W tym samym czasie każdy goj dowiedział się, jak źli jesteśmy my goje. Żydowskie środki masowego przekazu propagują nawet książki o tym, że my amerykańscy goje jesteśmy winni i odpowiedzialni za holokaust, pomimo tego, że walczyliśmy w straszliwej wojnie światowej w niemałej części narażając się za żydów.

Podczas gdy żydzi uczeni są, że goje są wrogami, goje uczeni są tego, że należy oceniać ludzi jedynie indywidualnie. Czy mógłbyś sobie wyobrazić boisko do futbolu, gdzie jedna drużyna jest zjednoczona, nauczona jedności i dumy, podczas gdy drugiej drużynie powiedziano, że walka dla jej własnego dobra jest złem, i nauczeni są, że ich drużyna jest winna straszliwych zbrodni i zasługuje na to, by przegrać? To dlatego żydzi rządzą światem zachodnim, poprzez swoją dominację nad mediami i pracę zespołową przejęli boisko polityki, finansów i kultury.

Steinlight przechodzi do czegoś innego, co jest bardzo istotne. Mówi o polityce imigracyjnej w Ameryce, którą żydzi Ameryce narzucili, podobnie jak całemu światu. Mówi: „Być może dla kolejnego pokolenia, optymistyczna prognoza, żydowska społeczność jest na pozycji, z której będzie w stanie dzielić i podbijać i wstępować do selektywnych koalicji, które wspierają nasze cele”.

Dziel i zdobywaj, zapewne tak jak w Libanie. Czy teraz rozumiecie, dlaczego mass media wychwalają różnorodność dla nieżydowskich narodów a w tym samym czasie prawo Izraela do bycia państwem żydowskim?!

Różnorodność jest wspaniałą rzeczą jeśli chodzi o świat. Dzięki Bogu, że mamy różne narody, kultury, języki, religie, sztukę, muzykę a nawet różne rasy o unikalnych formach piękna i ekspresji. Lecz różnorodność i wielokulturowość wewnątrz narodów najczęściej prowadzą do podziałów i konfliktów. Różnorodność jest żydowską supremacjonistyczną bronią do dzielenia i podboju innych narodów. Mówię tutaj nie tylko w imieniu moich pobratymców Europejczyków, których bardzo kocham, lecz również Azjatów, Hindusów, Afrykanów na świecie. Każda rasa na ziemi powinna mieć prawo do życia, do zachowania swojego dziedzictwa i charakteru i do bycia wolną i niepodległą. Nie pozwól na to, by żydowski globalizm zniszczył życie i wolność twojej rasy. Jeśli nie postawisz się dla siebie, zrób to dla swoich dzieci. Zasługują na to, by być wolne.

Dr David Duke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.