Strona główna > NWO > Jak Rockefellerowie zmienili współczesną kobietę

Jak Rockefellerowie zmienili współczesną kobietę

Feminizm jest jednym z przykładów na to jak potężny kartel rodziny Rockefellerów wykorzystał siłę mass mediów oraz propagandy do manipulacji społeczeństwem.

a

W ciągu 40 lat wiele kobiet straciło kontakt ze swoimi naturalnymi instynktami. W konsekwencji rodziny zaczęły się rozpadać a przyrost naturalny gwałtownie pikuje w dół.

Zanim omówię jaką w tym wszystkim rolę odegrali Rockefellerowie, musimy przypomnieć sobie czym dla kobiety jest miłość.

Jest to instynktowny akt samo-poświęcenia. Poświęca ona siebie dla męża i dzieci, rodziny od której otrzymuje miłość, szacunek i wdzięcznośc. Kobieta dokonuje tej swoistej ofiary dla tylko jednego mężczyzny, mężczyzny który zapewnia im byt i jest pewną głową rodziny. Tak samo mężczyzna powinien instynktownie czuć potrzebę wypełnienia tego obowiązku. To jest esencja heteroseksualnego związku (małżeństwa): siła kobiety w zamian za siłę mężczyzny, swoista transakcja wyrażona jako miłość. Symbolem tej ekskluzywnej więzi jest seks. Małżeństwo i rodzina może nie być dla każdego, ale niewątpliwie jest naturalną drogą dla większości.

Feminizm trenuje kobiety tak, by odrzucały ten model jako staromodny i opresywny stereotyp, nawet jeśli odzwierciedla on ich naturalny instynkt.

Pewien brytyjski pisarz opisał podsłuchaną rozmowę dwóch młodych kobiet:

„W dzisiejszych czasach wszyscy faceci są beznadziejni” powiedziała jedna z nich. „Problem w tym, że oni nie dorośli jeszcze do wyzwań feminizmu. Nie rozumieją że potrzebujemy by byli bardziej męscy, a oni kompletnie sobie z tym nie radzą.

To jest ich logika? Jeśli kobiety będą mniej kobiece, to mężczyźni staną się bardziej męscy? Mężczyźni nie zostali stworzeni po to by walczyć z kobietami. Oni muszą wiedzieć że mają w kobiecie kogoś kto w nich wierzy i akceptuje. Kiedy natomiast kobieta ciągle szuka konfrontacji, mężczyzna w końcu rzeczywiście sobie nie poradzi ani z małżeństwem ani z rodziną.

W momencie kiedy dezkrydetujemy pojęcie miłości i małżeństwa, kobietom zostaje już tylko jedna karta przetargowa w walce o uczucie – seks. Wiele jest nienaturalnie skupionych na swoim wyglądzie i … nieświadomie zaczynają kupczyć samą sobą. Prawdziwa miłość nie jest oparta na kobiecym sexapilu, nawet nie na jej osobowości czy dokonaniach. Jest oparta na samo-poświęceniu. Powinniśmy kochać tych którzy kochają nas.

WIĘKSZY OBRAZ: BANKIERZY

Ludzie nie zdają sobie sprawy iż feminizm jest masową indoktrynacją, ponieważ nie mogą zidentyfikować sprawców, środków ani motywu. Niedawno Aaron Russo (artykuł ma swoje lata, dlatego wspomina o jeszcze żyjącym Aaronie Russo – zobacz dlaczego nie ma go już wśród nas) producent filmów Bette Midlera oraz reżyser dokumentu „America: From Freedom to Fascism” zidentyfikował wszystkie trzy, co potwierdza wszystko to o czym wiem i piszę.

Nicholas Rockefeller, w czasie gdy starał się zwerbować Russo do CFR, opowiadał mu o tym, że to fundacja jego rodziny stworzyła ruch wyzwolenia kobiet używając do tego mass mediów. Jest to jeden z elementów długoterminowego planu zniewolenia ludzkości. Przyznał również że zamierzają w przyszłości wszczepić nam pod skórę mikrochipy. Sprawdź w Google „Fundacja Rockefellerów” i „Women’s Studies”.

a

Ukrytym celem feminizmu jest zniszczenie rodziny która stoi w oczywistej sprzeczności z ideą rządowego prania mózgu dzieciom. Dodatkowymi korzyściami dla nich są depopulacja i większe możliwości opodatkowania. Destabilizacja roli mężczyzny jako głowy rodziny destabilizuje również samą rodzinę.

Rockefellerowie są częścią większego konglomeratu potężnych bankierów kontrolujących światowe media, koncerny farmaceutyczne, zbrojeniowe itd. Aby chronić swój monopol bogactwa i władzy starają się stworzyć Rząd Światowy, policyjną dyktaturę dla której ustanowienia wykorzystują pretekst 11 września i serię niekończących się wojen. Rockefeller opowiedział o tym wszystkim Aaronowi na rok przed wydarzeniami 11 września.

Poeta Charles Peguy powiedział kiedyś „Wszystko zaczyna się od wiary a kończy na polityce”. Kartel banksterów potrzebuje filozofii dla usprawiedliwienia zniewolenia ludzi. Tą filozofią jest satanizm. Kartel ten kontroluje świat poprzez sieć okultystycznych stowarzyszeń związanych z masonerią, komunizmem, Watykanem oraz zorganizowanymi grupami żydowskimi (Bnai Brith, ADL, AJC,  Syjonizm). Najwyższym szczeblem w tej okultystycznej mieszańce są Illuminati.

Współczesna zachodnia kultura jest w pełni masońska. Opierając się na założeniach lucyferianizmu, masoni nauczają że to ludzie, a nie Bóg, określają naszą rzeczywistość. Naturalnie muszą przy okazji unieważnić prawa naturalne i duchowe, aby usprawiedliwić swoją kontrolę nad nami. Wiedzą że ludzie są dość niepewnymi siebie stworzeniami które wolą wierzyć w to co się im powie, zamiast zaufać swojemu rozumowi i samodzielnemu postrzeganiu otaczającej ich rzeczywistości. Przykładem są media promujące i usprawiedliwiające homoseksualizm, mimo że stoi on w konflikcie z naszym naturalnym instynktem.

MEDIA ELIMINUJĄ MIŁOŚĆ

Każdy aspekt mass mediów (filmy, TV, magazyny, muzyka, reklamy, wiadomości) jest używany do propagandy i kontroli społeczeństwa w drodze do ostatecznego podporządkowania sobie mas. Jest coś co łączy wydarzenia w komunistycznej Rosji z tym co dzieje się teraz w Ameryce. W obu tych przypadkach kartel bankierski narzuca ludziom swoją wizję państwa totalitarnego. Media są po to, by odciągnąć nas od tego co dzieje się naprawdę, od nadciągającej wojny z Iranem i ustanowienia unii pólnocno-amerykańskiej. Obecnie głównym elementem ich dywersji jest farsa znana jako Globalne Ocieplenie.

a

Aby zniszczyć ideę rodziny, media przekonują kobiety że nie mogą one polegać na heteroseksualnych związkach (dobrym przykładem telewizyjnej indoktrynacji jest np. serial „Bracia i Siostry” z Calistą Flockhart, emitowany w TVP 1 -Radtrap). Myrna Blyth była redaktorem Ladies Home Journal w latach 1981-2002. W swojej książce „Spin Sisters” (2004) oznajmia że media sprzedały współczesnym kobietom „karierę w identyczny sztuczny sposób w jaki sprzedano kiedyś idee „Happy Honeymaker” ich matkom.” (38)

a

a

Illuminati deprecjonują naturalne instynkty kobiety przy użyciu następujących haseł:

1. Mężczyznom nie można już ufać. Dla przykładu Blyth przypomina stwierdzenia „wszyscy mężczyźni są 1) niewiernymi szczurami 2) opresywnymi potworami 3) kłamliwymi szujami 4) wszystkim powyżej. Kobiety natomiast… są zwycięzcami którzy triumfują, mimo działań jaskiniowców próbujących utrzymać ich tam gdzie ich miejsce.” (62-63)

2. Kobiety są ofiarami swojej własnej płci. Blyth stwierdza że media wysyłają jasny sygnał do wszystkich: Ponieważ jesteśmy kobietami, stajemy się ofiarami w naszym prywatnym życiu, pracy, w społeczeństwie całościowo. (156) Więc co za tym idzie kobiety muszą mieć poczucie krzywdy, uprawnień i buntu. Ta sama taktyka stosowana była przy manipulacji Żydów, czarnych, robotników i gejów (zobacz artykuł Makowa „Victim as Moral Zombie”).

3. Kobiety powinny być samolubne. „Wyzwolenie i narcyzm połączyły się” mówi Blyth. Rozrywka oznacza teraz „czas dla siebie, spędzony samotnie lub z jedną przyjaciółką, lecz definitywnie bez partnera czy dzieci… Nieskończona ilość artykułów naucza tej nowej feministycznej ewangelii, która ma zapewnić ci bycie zdrową, dobrze funkcjonującą kobietą.” (65)

4. Seks nie jest zarezerwowany dla miłości i małżeństwa. Magazyny typu Glamour czy Cosmopolitan nauczają młode kobiety być „otwartymi na pierwszej randce” i zachowywać się w łóżku jak prawdziwa atletka. Nie ma tam żadnej dyskusji na temat rodziny i małżeństwa. (160) Takie kobiety nie mogą zaufać mężczyźnie wystarczająco by się w nim zakochać.

5. Samospełnienie się leży w karierze a nie w posiadaniu męża i dzieci. „Akceptacja społeczeństwa wyrażana w utrzymaniu swej pracy jest podstawowym warunkiem kobiecej godności i wiary w siebie” pisała Betty Friedan. Tak naprawdę „większość z tych zajęć jest wyjątkowo przeciętna”, jak zauważa Blyth (35-36). (Nie twierdze że kobiety nie powinny pracować, tylko że nie powinny się nabierać na kategoryczne odrzucanie posiadania rodziny, jeśli chcą ją posiadać.)

W efekcie wiele kobiet zachowuje się wręcz schizofrenicznie próbując pogodzić swoje naturalne instynkty z nawoływaniami do robienia kompletnie odwrotnie. Pokłosie: rozbite rodziny i dysfunkcyjni ludzie dookoła nas. W tym samym czasie Playboy i inne podobne „media” wysyłają podobny sygnał do mężczyzn. Nie musisz być żonaty by uprawiać seks. Małżeństwo i dzieci są nudne.

KONKLUZJA

Te ciągłe nawoływania mediów są częścią szczegółowo zaplanowanego prania mózgów. Ludzie zostali podporządkowani kartelowi bankierów, wykorzystujących kult Szatana i masonerię jako swoje podstawowe narzędzia. Większość wolnomularzy jest nieświadoma prawdy w przeciwieństwie do właścicieli mediów.

Zwykliśmy mawiać „tak amerykańskie jak macierzyństwo i placek z jabłkami”. Tylko sataniści mają interes w tym by zniszczyć macierzyństwo. Nie wspominając już o zniewoleniu kobiet, feminizm wyczyścił wiele z nich ze swojej naturalnej kobiecości. Odsunął je od bezpiecznej i zaszczytnej roli matki i zredukował do roli obiektu seksualnego oraz łatwo zbywalnego pracownika.

Lucyferianie promują rebelię ponieważ przeciwstawiają się z założenia wszystkiemu co naturalne i zaprojektowane do bycia szczęśliwym. Tak jak ich symbol (władca), Lucyfer, chcą bawić się w Boga.

Natomiast miłość Boga można zobaczyć w kobiecie kochającej swego męża i dzieci. Czy jest coś czego zniszczenia bankierzy pragnęliby bardziej?

Henry Makow, 2007

http://www.savethemales.ca/001904.html

Tłumaczenie i źródło: RadTrap

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *