Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Jak Rockefellerowie przeprojektowali kobiety

Jak Rockefellerowie przeprojektowali kobiety

Feminizm jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób mega kartel Rockefellera wykorzystuje niesamowitą moc środków masowego przekazu (tj. propagandy) do kontrolowania społeczeństwa. W ciągu 40 krótkich lat wiele kobiet straciło kontakt ze swoimi naturalnymi instynktami miłości. W związku z tym rodzina jest w rozsypce, szaleństwo seksualne szerzy się, a wskaźniki urodzeń gwałtownie spadły.

Rozbuduję w tym co się dzieje rolę Rockefellera, ale najpierw musimy pamiętać, że dla kobiety miłość jest instynktownym aktem samoofiary.

Ona oddaje się swojemu mężowi i dzieciom, wypełnia swą rolę obserwując jak dzięki swej miłości i oddaniu rozwijają się jej dzieci, a w zamian otrzymuję miłość, szacunek i wdzięczność.

Kobieta składa tę najwyższą ofiarę tylko jednemu mężczyźnie, który będzie ją cenił i zapewniał rodzinie bezpieczeństwo, miłość i stabilność. Ludzie instynktownie chcą wypełnić tę odpowiedzialność, jest to istota związku heteroseksualnego (tj. małżeństwa): może to nie być dla wszystkich, ale jest to naturalna ścieżka dla większości.

Feminizm szkolił kobiety, by odrzuciły ten model jako „staroświecki, opresyjny stereotyp”, mimo że odzwierciedla on ich naturalne instynkty.

Brytyjski pisarz opisał rozmowę dwóch młodych kobiet, którą usłyszał:

„Wszyscy mężczyźni są dziś bezużyteczni” – powiedziała jedna z nich. „Tak”, powiedziała druga. „Problem polega na tym, że nie podjęli wyzwania feminizmu, nie rozumieją, że potrzebujemy ich bardziej męskich, a zamiast tego właśnie są co raz mniej”.

To jest ich logika? Jeśli kobiety są mniej kobiece , mężczyźni będą bardziej męscy ? Mężczyźni nie są stworzeni do walki z kobietami. Teraz, gdy miłość i małżeństwo zostały „zdyskredytowane”, kobiety nie mają nic do wymiany za miłość, tylko płeć. Tak więc, wiele z nich ma nienaturalną obsesję na punkcie wyglądu i żałośnie daje swoje ciało wszystkim.

Trwała miłość nie opiera się na kobiecym seksapilu, osobowości czy osiągnięciach. Ostatecznie opiera się na samoofiarowaniu. Kochamy ludzi, którzy nas kochają.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że feminizm jest masową indoktrynacją, ponieważ nie są w stanie zidentyfikować sprawcy, środków ani motywu.

Niedawno Aaron Russo, producent filmów Bette Midler i ” Ameryka: od wolności do faszyzmu” zidentyfikował wszystkie trzy teorie potwierdzające to co opisałem.

Próbując zwerbować Russo do CFR, Nicholas Rockefeller powiedział mu, że jego fundacja rodzinna stworzyła wyzwolenie kobiet dzięki wykorzystaniu środków masowego przekazu w ramach długofalowego planu zniewolenia ludzkości. Przyznał, że chcą nas „chipować”. Ukrytym celem feminizmu jest zniszczenie rodziny, która napędza państwowemu praniu mózgów młodych ludzi. Korzyści uboczne obejmują wyludnienie i poszerzenie podstawy opodatkowania. Przemieszczanie mężczyzn w roli dostawców także destabilizuje rodzinę.

Konieczna jest drastyczna zmiana paradygmatu, aby nadać sens całemu światu. Rockefellerowie są częścią prywatnego kartelu bankowości centralnej – prywatnego świata, który kontroluje również media, obronę, przemysł farmaceutyczny i inne kartele. Aby chronić swój monopol na kredyt i majątek, ustanawiają światowe państwo policyjne („rząd światowy”) wykorzystując fałszywy atak z 11 września i niekończącą się wojnę jako pretekst. Rockefeller powiedział Russo o tym planie na rok przed 9-11.

Poeta Charles Peguy powiedział: „Wszystko zaczyna się od wiary i kończy w polityce”. Kartel bankowy potrzebuje filozofii, by usprawiedliwić angażowanie ludzkości. Ta filozofia to satanizm. Kartel kontroluje świat poprzez sieć okultystycznych społeczeństw powiązanych z masonerią, komunizmem, Watykanem i zorganizowanym żydostwem (B’nai B’rith, ADL, AJC, syjonizm).

Nowoczesna kultura zachodnia jest masońska. Opierając się na lucyferianizmie, masoneria naucza, że ​​człowiek, a nie Bóg, określa rzeczywistość (naturalnie, muszą oni uchylić naturalne i duchowe prawa, aby zapewnić sobie własną kontrolę). Zauważyli, że ludzie są tworami zmiennymi, które wolą wierzyć w to, co im się mówi, niż ufać własnemu rozumowi lub percepcji. Na przykład media skutecznie promują wartości homoseksualne, które kolidują z naszymi naturalnymi instynktami.

Każdy aspekt mass mediów (filmy, telewizja, czasopisma, muzyka, reklamy, wiadomości) jest używany do indoktrynacji i kontroli społecznej z ostatecznym celem zniewolenia. Istnieje związek między tym, co wydarzyło się w komunistycznej Rosji, a tym, co dzieje się obecnie w Ameryce. W obu przypadkach kartel bankowości centralnej zapewnia całkowitą kontrolę.

Aby zniszczyć rodzinę, media przekonały kobiety, że nie mogą polegać na umowie heteroseksualnej.

Illuminati podkopali naturalne instynkty kobiety za pomocą następujących mantr:

  1. Mężczyznom nie można dłużej ufać. Na przykładzie Lifetime Network Blyth doszedł do wniosku, że „wszyscy mężczyźni to 1) niewierne szczury 2) obraźliwe potwory 3) nieuczciwe dranie” (62-63)
  2. Kobiety są ofiarami z racji swojej płci. Blyth twierdzi, że media wysyłają „jedno przesłanie głośno i wyraźnie: ponieważ jesteśmy kobietami, pozostajemy ofiarami w życiu prywatnym, w pracy, w społeczeństwie jako całości”. (156) Tak więc kobiety muszą mieć poczucie krzywdy, uprawnień i buntu. Ta sama taktyka była używana do manipulowania Żydami, Czarnymi, robotnikami i gejami.

3.Kobiety powinny być samolubne. „Wyzwolenie i narcyzm połączyły się” – mówi Blyth. Czas wolny oznacza teraz „czas dla siebie, spędzony samotnie, a może z dziewczynami, ale zdecydowanie bez współmałżonka i dzieci … Niekończące się artykuły głosiły nową feministyczną ewangelię, że oddawanie się sobie jest ważną częścią bycia zdrową, dobrze dopasowaną kobietą. ” (65)

  1. Seks nie jest zarezerwowany dla miłości i małżeństwa. Czasopisma takie jak Glamour i Cosmopolitan zachęcają młode kobiety do „wyjścia na pierwszą randkę”, otwarcie się gapią i bycia sportowcem w łóżku, bez dyskusji o małżeństwie lub rodzinie. (160) Takie kobiety nie mogą zaufać mężczyźnie, oddać siebie swej miłości.
  2. Samo spełnienie leży w sukcesie zawodowym, a nie w mężu i rodzinie. „Społeczne korzyści związane z utrzymaniem pracy mają kluczowe znaczenie dla poczucia godności i własnej wartości” – piszczy Betty Friedan. W rzeczywistości „większość prac jest bardzo zwyczajna” (red. bardzo często ciężka) – zauważa Blyth (35-36.)

Tak więc wiele kobiet jest schizofrenicznych, ponieważ próbują pogodzić swoje naturalne instynkty ze stałymi napomnieniami, aby zrobić coś odwrotnego. Wrak – rozbite rodziny i dysfunkcjonalni ludzie – jest rozrzucony wszędzie.

W tym samym czasie Playboy itp. skierował podobny komunikat do mężczyzn. Nie musisz się żenić, by doświadczać zadowolenie seksualne, małżeństwo i dzieci są nudne.

Wnioski Dr Henry Makow

Ta konsekwentna perkusja medialna organizuje pranie mózgu. Społeczeństwo zostało całkowicie obalone przez centralny kartel bankowy, używając kultu satanistycznego, którego głównym narzędziem jest masoneria. Większość masonów jest nieświadoma prawdy, ale właściciele mediów są z pewnością.

Tylko sataniści niszczą macierzyństwo, dalekie od wzmacniania pozycji kobiet feminizm wiele wyłączył. Pozbawiło ich to pewnej i cennej roli społecznej i zredukowało ich do obiektów seksualnych i pracowników zastępczych.

Lucyferianie promują bunt, ponieważ sprzeciwiają się temu, co naturalne i sprzyjają szczęściu. Podobnie jak ich symbol, Lucyfer chce bawić się w Boga.

W Bożej miłości można dostrzec ogromną rolę  i zasługi w poświęceniu kobiety dla męża i dzieci. Dlatego bankierzy muszą je zniszczyć.

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło: https://www.savethemales.ca/001904.html?_ga=2.61200108.1794876618.1547314467-767362106.1547314467

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/18/jak-rockefellerowie-przeprojektowali-kobiety/

http://chomikuj.pl/Sobrius/Demoralizacja+spo*c5*82ecze*c5*84stwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *