Strona główna > NWO > Jak przeżyć zorganizowaną ZAGŁADĘ ludzkości

Jak przeżyć zorganizowaną ZAGŁADĘ ludzkości

Mike Adams – 17.03.2021

Żeby zrozumieć dlaczego globaliści ciężko pracują nad zagładą całej ludzkości, najpierw musisz zrozumieć ich plany dla samych siebie. Oni wierzą w transhumanizm, i myślą, że przejdą od opartego na węglu życia do opartego na silikonie/krzemie życia przez „uploading” swojej świadomości w maszyny.

Kiedy już będą w maszynach, uważają, że będą mieć nieograniczoną moc, nieśmiertelność i zdolność podboju całego wszechświata. W pigułce, uważają iż staną się bogami.

Ale budowa ich ogromnej floty statków kosmicznych, robotów terminatorów i opartych na silikonie systemów dominacji dla Ziemi i innych planet wymaga ogromnych zasobów.

Te zasoby – wodę, minerały, ziemię, energię itd. – teraz zużywają miliardy istot ludzkich zamieszkujących planetę. To dlatego globaliści muszą zgładzić ludzkość, żeby uwolnić zasoby dla swojego nowego silikonowego królestwa, które planują zdominować i uzbroić by dosłownie podbić całą galaktykę.

Ludzkość jest dla nich przeszkodą w realizacji ich celów. Uważają też, że ludzkość spełniła swoje zadanie tworząc  sztuczną inteligencję / Artificial Intelligence i bardzo zaawansowane oparte na silikonie formy życia.

To właśnie dlatego globaliści mówią, że toczą „wojnę z węglem”. Wszystkie istoty ludzkie składają się z węgla. Wszyscy ludzie muszą umrzeć, uważają, żeby dzięki silikonowi ich życie mogło osiągnąć nieśmiertelność.

Szczepionki Covid-19 są idealną bronią masowej zagłady, bo głupi, naiwni ludzie ustawiją się w kolejce i dobrowolnie by popełnić „szczepionkowe samobójstwo”. Jest to idealny plan dla globalistów, bo nie muszą zawracać sobie głowy strzelaniem do ludzi, gazowaniem ich czy nawet ich wyłapywaniem. Ludzie / barany zgłoszą się na ochotnika po samobójstwo, uważając, że są „sprytni”, „zbadali sprawę” i ufają „autorytatywnym źródłom”, kiedy postanowią uczestniczyć w samobójstwie szczepionkowym.

Taki jest temat dzisiejszego pełnego akcji programu, który wali prosto z mostu i ośmiela się mówić prawdę. Mała próbka z tego podcastu: „Mój pies liże swoje jaja i jest czystszy od ciebie, bo po przyjęciu szczepionki generujesz super szczepy wirusa w swoim ciele… wstań z mojej kanapy!”

Posłuchaj i rozsyłaj gdzie możesz:

https://www.naturalnews.com/2021-03-17-situation-update-mar-17th-survive-the-engineered-extermination.html

tłumaczenie: Ola Gordon

One thought on “Jak przeżyć zorganizowaną ZAGŁADĘ ludzkości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.