Strona główna > NWO > Jak poznać czy twój kościół jest masoński. E-book

Jak poznać czy twój kościół jest masoński. E-book

Cztery przykłady z realnego świata bardzo masońskich „kościołów”:

St. John Cantius, Chicago | St. Mary of the Angels, Chicago | Holy Name Cathedral, Chicago | St. Mary’s Parish, Buffalo Grove, IL

Tak jak heretycka masoneria narzuca swoje projekty w struktury „Kościołów” Vaticanum II, aby trwale wbudować w nie swoje herezje, odwrotność jest prawdą dla właściwej katolickiej katedry. Diabeł zna 4 punkty odniesienia katolickiej wiary, które są następujące: 1. Jezus Chrystus jest Bogiem, 2. Matka Boża jest Matką Boga i jest częścią prawdziwej Trójcy, 3. Duch Święty / Spiritum Sanctum jest wymagany dla Sakramentów, i 4. Nasz Mesjasz już przybył, judeo-masoni dalej czekają na swojego (antychrysta). Tak jak wykwalifikowany specjalista od wyburzania musi znać tylko 4 punkty nośne konstrukcji by zniszczyć je materiałami wybuchowymi, diabeł i jego legiony zmienili wiarę katolicką na swoją korzyść, budując wiele nowoczesnych kościołów piekła i nazywając je „katolickimi” . Aby temu przeciwdziałać, ważne jest zrozumienie tradycyjnych technik budowania katedry i przyczyn tych elementów.

Kliknij i przeczytaj e-book:

Jak poznać czy twój kościół jest masoński

Całość pod: http://www.ourladyisgod.com/i-freemasonry-in-catholic-church.php

One thought on “Jak poznać czy twój kościół jest masoński. E-book

  1. Religie,kościoły,Watykan są potrzebne ludziom(papież,biskupi) do wykorzystywania innych niewolników.Najlepiej na kolanach przed obrazem Matki Bożej nie wiem której bo jest ich tysiące.Naiwny katolik wierzący w to co oni plotą w imię Boga którego nigdy nie mieli i nie mają.Ci Faryzeusze umieją tylko wymuszać posłuszeństwo poprzez straszenie dzieci i dorosłych,piekłem oraz kłamstwami o tym kto będzie potępiony a kto nie.A sami żyją w bogactwach i tarzają się w luksusach i pałacach.Do wierzenia w Boga nie potrzeba kapliczek,kościołów,świątyń,księży,zakonnic,modlitw.Sam Kościół i ich fałszywa nauka to MATRIX.Zbudowali to 2 tysiące lat temu i jadą do dziś głosząc te swoje herezje.Watykan najbogatsze pieniądze,najlepszy wywiad i największa mafia na świecie.Watykan wie o ludobójczym planie globalnych elit z NWO i sam bierze w tym swój udział.Nie muszę poznawać czy mój kościół jest masoński bo te puste bez Boga budynki omijam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *