Strona główna > Bez kategorii > Jak lewaccy ekstremiści stają się “neonazistami”

Jak lewaccy ekstremiści stają się “neonazistami”

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2013/01/13/jak-lewaccy-ekstremisci-staja-sie-neonazistami/

Data publikacji: 13.01.2013

 

Aaron Greene, 31, był w posiadaniu 21 rodzajów broni
Aaron Greene, 31, był w posiadaniu 21 rodzajów broni

Para lewicowych ekstremistów z Nowego Jorku została aresztowana tuż po Świętach Bożego Narodzenia pod zarzutem planowania wysadzenia w powietrze pomnika Washington Square Arch na Manhattanie och zabicia co najmniej setki osób.

Lecz gdy amerykańskie media doniosły o wydarzeniu, zaprezentowano ich jako zapamiętałych… neonazistów – mimo iż oboje są Żydami.

Akcja miała miejsce w dzień sylwestrowy, 31.12.2012. Policja wtargnęła do mieszkania Aarona Greene, 31 i Morgan Gliedman, 27. Znaleziono tam 7 gramów silnego środka wybuchowego HMDT, co może wydawać się ilością niewielką, zanim obejrzymy wideo poniżej. Aaron Greene był uprzednio obserwowany, gdy rozsypywał i podpalał HMDT w jednym z parków na Południowym Manhattanie.

Policja znalazła również m.in. książkę “The Terrorist Encyclopaedia” (Encyklopedia terrorysty) i “Deadly Homemade Weapons” (Śmiertelna broń do wykonania w domu). U znajomego pary odkryto 21 rodzajów broni, m.in. izraelski pistolet maszynowy Uzi.

Morgan Gliedman, 27, uczęszczała do jednej z najbardziej ekskluzywnych szkół w Nowym Jorku i jest członkiem Occupy Wall Street (Okupuj Wall Street), rzekomo antybanksterskiego ruchu.
Morgan Gliedman, 27, uczęszczała do jednej z najbardziej ekskluzywnych szkół w Nowym Jorku i jest członkiem Occupy Wall Street (Okupuj Wall Street), rzekomo antybanksterskiego ruchu.

Aaron Greene był “opętany myślą wysadzenia w powietrze pomnika w  Washington Square Park” i “zabicia setki osób”. Jego partnerka, Morgan Gliedman, była członkiem lewicowo-ekstremistycznej grupy “Okupuj Wall Street”, o czym amerykańska agencja Associated Press zapomniała donieść. Ojcem Morgan Gliedman jest Dr Paul Gliedman, ordynator w jednym z żydowskich szpitali na Brooklynie, zaś matką Susyn Schops Gliedman, wzięta pośredniczka nieruchomości w Nowym Jorku.

Natomiast o jej kompanie AP ma wiele do powiedzenia, a jeszcze więcej do zmyślenia.  Green rzekomo sygnował swoje listy symboliką SS oraz chwalił się, iż jego dziadek był nazistą, co wydaje się zupełnie nieprawdopodobne według brytyjskiego “Daily Mail”.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A1Ez_jC2EP0]

Na filmie obserwujemy wybuch zaledwie 5 gramów HMDT

Tłum. SaS wg http://www.friatider.se

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.