Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Jak komuna podbija Amerykę

Jak komuna podbija Amerykę

Pobieranie nauki: przypowieść „Jak chwytać dzikie świnie” – autor Anonim

a10

********************************************************************************************

Zamieściła Pamela Rae Schuffert, która uprawia dziennikarstwo śledcze z biblijno-chrześcijańskiego punktu widzenia.

http://www.americanholocaustcoming.blogspot.com/

a11

Laboratorium chemiczne

I rozpoczyna się opowiadanie…

Był sobie pewien profesor w koledżu, który wykładał studentom przybyłym gościnnie w ramach wymiany. Pewnego dnia…profesor zauważył, że jeden z młodych ludzi (studentów z wymiany) masuje swój kark i wyciąga szyję jakby go bolała.

a12

Profesor zapytał młodego człowieka co mu jest. Student odpowiedział mu, że w jego karku tkwi kula. Został postrzelony kiedy walczył z komunistami w swojej ojczyźnie a którzy to próbowali obalić rząd jego kraju i zainstalować nowy, komunistyczny rząd. W trakcie swojego opowiadania ten student spojrzał na profesora i zadał mu dziwne pytanie.

a13

Zapytał go: „Czy wie pan jak łapać dzikie świnie?”. Profesor pomyślał, że to jest żart i zapytał studenta o puentę. Młodzieniec odpowiedział, że nie jest to żaden żart.

a14

Stado dzikich świń

„Łapiesz dzikie świnie znajdując najpierw odpowiednie miejsce w lesie i rozsypując następnie kukurydzę na ziemi. Dzikie świnie znajdują ją i zaczynają przychodzić codziennie żeby pożywić się darmową kukurydzą”.

a15

„Kiedy już przyzwyczają się do codziennego przychodzenia to wtedy stawiasz ogrodzenie ze strony z której zwykły one przychodzić. Kiedy przyzwyczają się do obecności częściowego ogrodzenia to znowu zaczynają jeść kukurydzę i wtedy stawiasz następną część ogrodzenia z innej strony”.

a16

„Przyzwyczajają się i do tego i zaczynają znowu jeść. I tak dalej kontynuujesz aż masz ogrodzenie z czterech stron z bramą w ostatnim segmencie ogrodzenia”.

„Dzikie świnie, które przyzwyczaiły się do jedzenia darmowej kukurydzy zaczynają przechodzić przez bramę żeby się najeść. I KIEDY ONE WCHODZĄ to wtedy zatrzaskujesz bramę za nimi i łapiesz całe stado”.

a17

„Dzikie świnie nagle tracą swoją wolność. Biegają wkoło i wkoło po ogrodzonej przestrzeni ale są już schwytane. Wkrótce powrócą do jedzenia kukurydzy. Są już tak do tego przyzwyczajone, że zapomniały już jak szukać dla siebie pożywienia w lesie. I tak akceptują swoją niewolę”.

a18

Młodzieniec wtedy powiedział profesorowi, że to jest dokładnie to co obserwuje w Ameryce. Rząd amerykański ciągle popycha nas w kierunku komunizmu/socjalizmu (NWO) (precyzyjniej „talmudyzmu” – tłum.) i ciągle rozsypuje darmową kukurydzę w postaci takich programów jak: dochód suplementarny, ulga podatkowa dla dochodów nie pochodzących z pracy, dotacje tytoniowe, subsydia mleczne, opłaty za nieobsiewanie pól (CRP), pomocy społecznej, leków, etc., podczas gdy my ciągle tracimy naszą wolność krok po kroku.

a19

 Trzeba zawsze pamiętać, że: „Nie istnieje nic takiego jak darmowe wyżywienie!”. I także to, że: „Nigdy nie możesz zatrudnić kogokolwiek do wyświadczenia usługi dla taniej niż możesz zrobić to samodzielnie”.

a20

Pojawia się coraz więcej ogrodzeń, Ameryko! Jeżeli jesteś w stanie ujrzeć to, że te wszystkie „cudowne pomoce rządowe” są PRAWDZIWYM problemem zagrażającym przyszłości Republiki Konstytucyjnej i prawdziwej wolności w Ameryce to może zechcesz przesłać tę prawdziwą relację swoim przyjaciołom. Anonim.

*********************************************************************************************

OBUDŹ SIĘ AMERYKO!

a21

(Albo CIEBIE TAKŻE może spotkać taki sam los jak te biedne dzikie świnie, które w końcu zostały ogrodzone i znalazły się w klatce!)

a22

 „Oj, oj, szkoda, że nie byłam mądrzejsza wcześniej”, skarga przebija się poprzez skwierczenie.

Pamela Rae Schubert

Za: http://www.americanholocaustcoming.blogspot.com/2015/05/how-communists-are-taking-down-america.html

Data publikacji: 4.05.2015

Przekład: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.