Strona główna > Polska > Jak Kaczyński Żydom polską wodę przehandlował

Jak Kaczyński Żydom polską wodę przehandlował

Żydzi ukradli Polakom wodę! Piątego maja tego roku, pod konsulatem RP w Nowym Jorku odbyła się żydowska manifestacja, podczas której Żydzi wykrzykiwali, że nie zapomną Polakom Holokaustu.

a8

Sprawa ma się tak samo, jak w przypadku Ukraińców, którzy wybaczają Polakom rzeź na Wołyniu.
Ja nie rozumiem, jak Polacy mogą przyjmować takie kalumnie, które nie tylko przyprawiają nam gębę ludobójców w oczach światowej opinii publicznej, ale także są wielką niesprawiedliwością dla nas samych, dla Polaków, którzy przyjęli pod swój dach Żydów, dając im wszystko, a często oddając własne życie za ratowanie podczas II WŚ, jak się okazuje to zwykłej swołoczy.
 
„3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”
„Nie zapomnimy!“ 
„Polska spłynęła krwią”.
To tylko niektóre z haseł widocznych na transparentach, w które uzbroiło się żydostwo skandujące swoje psychodeliczne hasła pod polskim konsulatem.
Dodając teraz do tego rewelacje pana Grossa, który wieści w „Deutschlandfunk”, że:
„Polacy zabili podczas okupacji dziesiątki tysięcy Żydów. Teraz znów idziemy w kierunku autorytaryzmu”, to proszę mi powiedzieć, z czym tak w istocie mamy do czynienia?
Jeżeli Żydzi żyją w przeświadczeniu, że Polacy ich mordowali, gotując im Holokaust, to jakim stosunkiem wyrażają się oni do polskiego narodu?
Ktoś nie wie?
To uczucie nazywa się nienawiść. Czysta, prawdziwa, biologiczna NIENAWIŚĆ.
Że Żydzi nas nienawidzą, to widać we wszystkich poczynaniach tej nacji w stosunku do Polaków, a Polacy czym im się odpłacają? Tym np, że w Krakowie urządza się ich spęd, zapraszając do nas Kneset, w którego uczestniczą także posłowie z polskiego parlamentu, a w tym pan Duda, który wyróżniał się tym podczas tych obrad, że nie używał słuchawek z translatorem, co może świadczyć, że biegle włada językiem naszych … Co, mam napisać przyjaciół? Gdybym to nawet ujął w cudzysłów, to będzie dużym nadużyciem.
To są nasi wrogowie!
Niedawno media w Polsce puściły w obieg nius o tym, że żydowskie konsorcjum pod nazwą „Tahal“ (dobrze, że nie tasak), stanie się właścicielem polskich wodociągów.
Nie mam zamiaru rozwodzić się nad tym, co powoduje tymi, którzy oddają w żydowskie łapy tak newralgiczny element polskiej gospodarki, jakim jest woda. Mnie przeraża zgoła coś innego.
Wiedząc, że Żydzi nas nienawidzą, to czy nie można się spodziewać, że woda pitna w polskich kranach, będzie zabójcza dla Polaków?
To się dopiero nazywa „wojna hybrydowa“.
Kto będzie kontrolował skład chemiczny wody płynącej z kranów w polskich domach?
Ktoś powie, że no dobrze, ale przecież Żydzi też będą pić tą samą wodę. Wówczas można wskazać na to, że 11 września w WTC w jakiś dziwny sposób ortodoksyjni Żydzi ulegli zbiorowej absencji i nie pojawili się tego dnia w pracy.
Tak, ja wiem, mieli święto :)
Obawiam się, że po jakimś czasie, Polacy będą zmuszeni do kopania studni na swoich podwórkach, aby nie być narażonym na spożywanie specyfików przyspieszających podróż na łono Abrahama.
Kaczyński, nie wygłupiaj się i oddaj Polakom wodę!
 Za: http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/132174,jak-kaczynski-zydom-polska-wode-przehandlowal
Data publikacji: 12.06.2016

2 thoughts on “Jak Kaczyński Żydom polską wodę przehandlował

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *