Strona główna > Świat > Jak islam i NWO „grzeją sobie europejską żabę”…

Jak islam i NWO „grzeją sobie europejską żabę”…

Wolność jest nam niepostrzeżenie odbierana krok po kroku…

= >  Pierwszy-kosciol-w-Niemczech-zamieniony-w-meczet

To faktycznie historyczne, smutne i symptomatyczne wydarzenie…

A jak to-to wygląda w „nowoczesnej i postępowej” Szwecji?

Wartości multi-kulti wprowadza się u nas m.in. tak:

Meczet w miejscowości Växjo (ok. 200 tys. mieszkańców, co tutaj jest całkiem sporo) w krainie Småland (a to w niej  toczy akcja tak ikonicznych szwedzkich klasyków Astrid Lindgren, jak „Dzieci z Bullerbyn”, czy  „Emil ze Smalandii”) otrzymał w lutym tego roku od lokalnych władz prawo publicznego zwoływania wiernych na modlitwę (i muzzein już zaczął tam regularnie 5x dziennie zawodzić z minaretu).

A w świecie islamu, w skrócie, wygląda to tak:

=>  Wezwanie do modlitwy

Bo tamtejsze lokalne władze nie dostrzegają żadnej różnicy, między tą agresją kulturową – a tam gdzie już dotarli muzułmanie, tam już na zawsze jest ziemia Allaha, ze wszystkimi tego konsekwencjami – a innymi hałaśliwymi publicznymi wezwaniami – jak np. melodyjką (fakt – uciążliwą jak cholera) wygrywaną jak kraj długi i szeroki przez samochody pewnej firmy obwoźnej sprzedającej lody na ulicach.

– => „Hemglasbilen”

Ale gdy lokalny kościół katolicki chciał w tym samym mieście w latach 90-tych dobudować sobie dzwonnicę z dzwonami – to władze nie wyraziły wtedy na to zgody.

A wg „postępowych”dzisiejszych hierarchów tutejszego kościoła luterańskiego niepowstrzymana inwazja islamskich nachodźców jest „rzeczą słuszną i pożądaną”,zaś budowa meczetów i zawodzenia muzzeinów „są przejawami wolności religijnej”.

Natomiast praktykowanie chrześcijaństwa jakoś się w tym Nowym Wspaniałym Swiecie (NWO) chyba nie bardzo mieści…?

Ale cóż to takiego ma w tym NWO wyprzeć i zastąpić dzisiejsze „chrześcijańskie przesądy i zabobony”?

A czym jest szariat…?

Całość – => Istota islamu

P.S. Ale niestety także wśród nas jest stanowczo zbyt wielu niespełna rozumu „gawnojedów” („wojujących ateistów” – „wolnomyślicieli”oraz wszelkiej maści „postępowców” i „racjonalistów”) – głupio rechoczących przy kolejnym podstępnym medialno-artystycznym ataku na Kościół, wiarę, tradycję oraz chrześcijańską moralność.

Bo nie wiedzą nieboraki, że „zniszczenie chrześcijaństwa, islamu i syjonizmu”, by mógł „zapanować powszechny nihilizm”,torujący drogę”czystej doktrynie lucyferianizmu” – planują i obiecują nam od bardzo wielu lat wysokiego stopnia wtajemniczenia masoni, szykujący nam wszystkim III, tym razem już ostateczną, wojnę światową.

Patrz „Wielka wizja Alberta Pike´a” w – => Upadek Europy Rotszyldów

image

image

 

Za: http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/145672,jak-islam-i-nwo-grzeja-sobie-europejska-zabe

Data publikacji: 25.09.2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.