Strona główna > Zdrowie > Jak czosnek ratuje przed nowotworami na skórze

Jak czosnek ratuje przed nowotworami na skórze


Istnieje bardzo skuteczna recepta na pozbycie się brodawek lub brodawczaków, które pojawiły się na skórze i wywołują strach. Przecież przez przypadkowy ruch lub upadek istnieje szansa na ich oderwanie się i krwawienie w obszarze nowotworu, a interwencja chirurgiczna zawsze wywołuje obawy i lęk.

Tradycyjna medycyna zna rozwiązanie, ten przepis pomógł już niejednej osobie.

Jeśli masz brodawkę lub brodawczaka, to aby bezpiecznie usunąć te twory, trzeba przyłożyć na to miejsce kompres czosnkowy. Do tego potrzeba:

1. Drobno posiekane ząbki czosnku zalać wódką lub spirytusem, zmieszanym z wodą w proporcji 50/50. Wódka powinna przykryć kaszkę z czosnku, mieszaninę odstawić na 2 doby.

Można smarować sokiem obszar z powstałymi tworami lub przykładać kaszkę z czosnku, zaklejając to miejsce plastrem. Należy tak robić przez 5-7 dni, aż twory znikną. Najpierw wyschną, a następnie odpadną, nie pozostawiając śladów na skórze.

2. Drobno posiekać ząbki czosnku i wymieszać z miodem 50/50. Taką kaszkę przykładać na miejsca z powstałymi tworami lub rankami. Zabija ona bakterie, dezynfekuje, leczy, ściąga rany.

Te przepisy są bardzo skuteczne, pomogły już wielu ludziom.

Bądźcie zdrowi, Wy i wasi bliscy!

Uwaga redakcji (III Rzym): – Bracia i siostry! A tę metodę leczenia przysłał nasz gość na stronie – Konstantin.

Witaj Administracjo strony 3rm.info. Ponieważ nie ma możliwości napisania komentarza do artykułu, to napiszę do Was. Podaliście sposoby leczenia brodawek i brodawczaków czosnkiem. Takie leczenie jest długie i trudne. Ja leczę brodawki za pomocą elektrolitu z akumulatora kwasowo-ołowiowego.

Otwieram korek akumulatora, zanurzam plastikowy pręcik do elektrolitu i smaruję tym pręcikiem brodawkę. Zaklejam brodawkę taśmą izolacyjną (lub plastrem). Po kilku dniach brodawka zaschnie i odpadnie. Nie ma żadnych skutków ubocznych, nic nie boli, a jeśli się przesadzi (co jest prawie niemożliwe), wtedy można spłukać wodą.

Jest tylko jedno ostrzeżenie: jeśli kropla kwasu dostanie się na odzież, to trzeba ją obowiązkowo neutralizować sodą, kwas na odzieży powoli kontynuuje działanie, mimo wielokrotnego przemywania wodą. Nie są potrzebne procedury z czosnkiem lub kupowanie żrących i nieskutecznych środków w aptece. Usuwać brodawki można za pomocą kwasu – szybko, prosto, skutecznie i bezpłatnie. Sprawdziłem to na sobie i wiele innych osobach.

Uwaga tłumacza:

W Internecie rosyjskim jest wiele artykułów na temat leczenia wszelkich zmian i problemów skórnych: trądziku (wągrów, pryszczy), brunatnych plam na twarzy, tzw. plam starczych, przebarwień itp. Zaleca się smarowanie ich sokiem z czosnku lub nalewką na wódce lub przykładanie kompresów w sposób opisany powyżej. Wszelkie plamy jaśnieją bardzo szybko po nacieraniu ich obranymi i przeciętymi ząbkami czosnku. Oprócz zewnętrznego stosowania czosnku zaleca się codzienne jego spożywanie w potrawach.

Źródło:

БУДЬТЕ ЗДОРОВЫ! Как спасает чеснок от новообразований на коже. (Обновлено) http://3rm.info/publications/69909-budtezdorovykakspasaetchesnokotnovoobrazovaniynakozhe.html

27.12.2017 r.

Чеснок и красотa

http://www.libma.ru/zdorove/chesnok_celebnaja_priprava/p6.php

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

7.1.2018 r.


2 thoughts on “Jak czosnek ratuje przed nowotworami na skórze

 1. W książce o Tomku Sawyerze Mark Twain opisuje sposób usuwania brodawek przy użyciu zdechłego kota.

  Poważnie. Dawno temu w aptece można było kupić na brodawki lapis infernalis (kamień piekielny). To był po prostu azotan srebra sprasowany w formie sztyftu. Po wyjściu z wanny smarowało sie tym brodawkę i wysychała.
  Kiedys w technikum chemicznym chciałem usunąć brodawkę kwasem siarkowym . To taki sam kwas jak akumulatorowy tylko stężony. Wypaliłem dziurę w skórze i w ubraniu. Głupota.
  Brodawkę mozna wymrozić ciekłym azotem. Są aptekach zestawy.
  Brytyjczycy zawiązują nasadę brodawki ciasno mocną nicią i tak chodzą, a brodawka sama odpada.

  Najbardziej misie jednak podoba metoda z czosnkiem. Czosnek, podobnie jak inne cebulaste warzywka (Alienaceae) to bezcenna skarbnica darmowych leków łącznie z antybotykami. Por – święte ziele starożytnych Rzymian to środek na potencję (nnależy spożywać, a nie przykładać, żeby nie było jak w jednej z pierwszych scen filmu Apocalypto).
  Przeciwwskazania – nie powinno się ich uzywać wewnętrznie w przypadkach podrażnień układu pokarmowego, np. wrzodów żołądka.

  Jest jeszcze z tej rodziny czosnek niedźwiedzi – Allium Ursinum, ale to byłby zupełnie nowy, obszerny temat.

  Motto: „Żyd je czosnek nie po to, żeby śmierdzieć, tylko po to, żeby byc zdrowy”.
  Apropo: Smród czosnku z gęby dość nieźle się neutralizuje, żując liście zielonej pietruszki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *