Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Jad od „elity” czyli broń biologiczna uśmiercająca ludzi

Jad od „elity” czyli broń biologiczna uśmiercająca ludzi

Film Galiny Cariowej, „Jad od elity – broń biologiczna” z 2010 roku przedstawia globalne ludobójstwo ludności Ziemi za pomocą czynników biologicznych i trucizn.

a44

Twórczyni takich filmów jak: „Prawda o szczepionkach”, „Transgenizacja – bomba genetyczna” i „Pandemia kłamstwa” mówi, że bioterroryzm to jest wykorzystywanie czynników biologicznych albo toksyn w celu zniszczenia ludzi, ich zasobów żywnościowych, środków ochrony środowiska albo uzyskanie nad nimi kontroli. Składniki broni biologicznej znajdują się dzisiaj w ogromnej ilości produktów żywnościowych!

a,a

Duża ilość stworzonych w laboratoriach obiektów biologicznych jest dzisiaj rozprzestrzeniana po naszej planecie. Choroby, które pojawiają się po ich zastosowaniu nie poddają się leczeniu. Jeden rodzaj wirusa może mutować tak szybko, że staje się, w rzeczywistości, całkowicie poza jakąkolwiek kontrolą. Jest nie do opanowania.

W filmie opowiada się o biologicznej, genetycznej i etnicznej broni, opowiada się o nano-technologiach, o mutacjach, które dotykają zwierzęta i ludzi a także o nowej, nieznanej chorobie „Morgellonów” (w języku polskim „morgellonka”), która dotknęła już miliony ludzi.

Zobaczycie jakie były dokonywane eksperymenty na, niczego nie podejrzewającą, ludności cywilnej planety tylko w jednym celu ażeby podporządkować sobie wolę człowieka i zredukować populację Ziemi.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/publications/3603-film-yad-ot-yelity-biologicheskoe-oruzhie.html

Data publikacji: 16.07.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.