Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu 4 współwłaścicieli lecących lotem MH 370

Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu 4 współwłaścicieli lecących lotem MH 370

Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu  4 współwłaścicieli lecących lotem  MH 370

plane

Artykuł na temat „zaginionego” malezyjskiego Boeinga pochodzi ze strony Macedońskiej Agencji  Informacyjnej (MINA), podobnej treści informacje znajdziemy również w publikacji Le Nouvel Observateurna, przetłumaczony tekst został opublikowany na stronie redaktora Stanisława Michalkiewicza (link).

Macedońska Agencja Informacyjna 28 marca 2014r:

Zniknięcie czterech członków podróżujących lotem Malaysia Airlines MH370 sprawiło, że słynny bankier Jacob Rothschild stał się jedynym właścicielem bardzo ważnego patentu. Aura tajemniczości otaczająca malezyjskie Linie Lotnicze z lotem MH-370 rośnie każdego dnia i zaczyna pojawiać się coraz więcej teorii na temat zniknięcia tego samolotu. Słyszeliśmy o czarnych dziurach połykających samoloty pasażerskie (prawdopodobnie najmniej inteligentna informacja jaka kiedykolwiek została powiedziana w telewizji), doprowadzeni do obłędu piloci…itd.

Ale żadna stacja medialna nie wspomniała o tym kto był w samolocie. Absolutnie nic! Na początku informacja, że na pokładzie byli  ludzie którzy posiadali patent na ARM micro-chip KL-03 firmy  Freescale Semiconductor, który jest nową skorygowaną na bieżąco wersją  starszego  micro-chipa KL-02.

Ta informacja przekazana przez europejskie stacje telewizyjne została podłapana przez  tysiące ludzi, przedstawiła Rothschilda jako tego który wykorzystując  linie lotnicze zyskał pełne prawa patentowe do KL-03 mikro-chip.

1111[1] Firma technologiczna z USA, która miała 20 inżynierów na pokładzie Malaysia Airlines Lot MH37o  wprowadziła na rynek nowy gadżet przeznaczony do  walki elektronicznej dla wojskowych systemów radarowych, w czasie gdy Boeing 777 zaginął. Firma Freescale Semiconductor w ciągu ostatnich 50 lat rozwijała mikroprocesory, czujniki i inne technologie. Technologia którą tworzy powszechnie określa się jako wbudowywanie procesorów, które według firmy są „autonomicznymi półprzewodnikami, które wykonują funkcje obliczeniowe w dedykowanych systemach elektronicznych”.

Dlaczego tak wielu pracowników Freescale podróżowało jednym samolotem? Jakie były ich zadania? Byli na jakiejś misji, a jeśli tak, to jaka to była misja? Czy Pracownicy ci mogą być przyczyną zniknięcia samolotu? Może samolot został porwany? Czy ci pracownicy posiadali cenne informacje, czy mieli jakieś cenne ładunki  przy sobie? Z całą mocą dzisiejszej  technologii dlaczego  ten samolot do tej pory nie został odnaleziony? Gdzie jest ten samolot, gdzie są ci ludzie?

Jacob-Rothschild[1]

20 pracowników Freescale, spośród 239 osób znajdujących się na pokładzie lotu MH370, było głównie inżynierami i innymi specjalistami pracującymi nad chipem do urządzeń firmy w Tianjin, w Chinach, i w Kuala Lumpur, powiedział Mitch Haws, wiceprezes ds. globalnej komunikacji i relacji inwestorskich.

 Były to osoby z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą techniczną, były bardzo ważne dla firmy. Nie wątpliwie jest to duża strata dla firmy – Mitch Haws

W Malezji, nowoczesny obiekt firmy Freescale, gdzie produkowane są układy scalone (IC) i przeprowadzane różne testy  znajduje się w Petaling Jaya.

Freescale-COLOR_LOGO_JPG3[1]

http://en.wikipedia.org/wiki/Freescale_Semiconductor Na podstawie informacji uzyskanych ze strony internetowej firmy Freescale, firma rozpoczęła działalność w 1972 roku i ma powierzchnie 8 hektarów,  jest specjalnie zaprojektowana do wytwarzania i testowania mikroprocesorów, procesorów sygnałowych i układów scalonych częstotliwości radiowych.

Firma jest także właścicielem Freescale RF, która jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań dla przemysłu lotniczego i Obrony, wymienionych poniżej:

1. Komunikacja na polu bitwy

2. Awionika

3. HF Radar – Pasmo L i S

4. Wytyczne przeciwrakietowe

5. Wojna elektroniczna

6. Identyfikacja, przyjaciel czy wróg (IFF)

Wśród Akcjonariuszy firmy Freescale jest bank inwestycyjny Carlyle Group, którego klientami są m.in. były prezydent USA George Bush i były premier Wielkiej Brytanii Sr John Major oraz saudyjski Binladin Group – firma budowlana należąca do rodziny Osamy bin Ladena. Fakt, że tak wielu wysoce wykwalifikowany pracowników Freescale było na pokładzie Boeinga 777 już daje do myślenia i tworzy teorie spiskowe na temat tego, co mogło się wydarzyć.

Przedstawiciele firmy twierdzą, że pracownicy  lecieli do Chin aby przeprowadzić  poprawę produktów konsumenckich. Eksperci są zdumieni,  w jaki sposób duży samolot pasażerski może lecieć niepostrzeżenie, niewykryty przez żadne  militarne systemy radarowe przez około sześć godzin,  chociaż dzisiejsze satelity mogą namierzyć kogoś przechodzącego przez ulicę przesyłając czysty,  klarowny niemalże  kryształowy obraz.

Michał KK

Źródło http://macedoniaonline.eu/content/view/24972/56/

http://en.wikipedia.org/wiki/Freescale_Semiconductor

One thought on “Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu 4 współwłaścicieli lecących lotem MH 370

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.