Strona główna > Polska > Ja głosuję na Tuska

Ja głosuję na Tuska

Kochani, zapraszamy do wspólnego wyliczania powodów, dla których powinniśmy dalej głosować na Donalda Tuska! Oczywiście, pół żartem, pół serio. Okupacyjny rząd wykorzystuje fakt, że nie robimy nic. A my wiele robić nie musimy, wystarczy że będziemy mówić prawdę o jego „dokonaniach” i będziemy się śmiać mu prosto w twarz. Żaden przestępca nie wytrzyma prawdy i szyderstwa. Kłamstwo ma krótkie nogi, jak bardzo je skrócimy zależy od naszej inicjatywy.

Czekamy na wasze propozycje. Napiszcie konkretnie, czego rząd Tuska nie zrealizował w waszym konkretnym przypadku. Np. studentom obiecano utrzymanie ulg studenckich – niech piszą studenci, emerytom obiecano godne emerytury – niech piszą emeryci, kierowcom obiecano rozsądne koszty użytkowania pojazdów – niech piszą kierowcy.

WSZYSTKIM Z NAS OBIECANO PAŃSTWO PRAWA – a mamy zupełne bezprawie – niech piszą wszyscy.

Artykuł w finałowej wersji należy rozpowszechniać, kopiować, powielać, wklejać na fora, czy choćby w komentarzach na polskojęzycznych – mainstreamowych portalach. Można go także wydrukować, zostawić w pracy na stołówce kolegom i koleżankom do przeczytania, wrzucić sąsiadowi do skrzynki na listy, przekazywać dalej jak się da, nawet i poprzez komunikator gg czy skype. Pomysłów jest masa. Tyle pomysłów, co głów. Liczymy na wspólną mobilizację i wspólny projekt.

Pora na Twoją cegiełkę.

 Ja głosuję na Tuska

Głosuję na Tuska, ponieważ wierzę, że to jedyny mąż stanu, który wyprowadzi nasz kraj z kryzysu, a wprowadzi go w nową świetlaną katastrofę.

Myślę, że nie ma w Polsce człowieka, który byłby bardziej myślący, utalentowany i rozgarnięty. Gdy oglądam oblicze mojego premiera, wydaje mi się, że od bezustannego łgania, dostał już permanentnego zeza.

Głosuję na Tuska dlatego, że wierzę w jego obietnice. Tyle ich złożył Polakom, że sam już nie pamięta, co obiecywał.

Głosuję na Tuska dlatego, że w okresie poprzednich 4 lat piastowania najważniejszego urzędu w państwie zrozumiał, co jest dla Polaków najważniejsze. Głosuję na Tuska dlatego, że uważam, iż w ciągu kolejnych 4 lat zrozumie to jeszcze lepiej.

Głosuję na Tuska dlatego, że jedyny kolor, jaki zna nasz premier, to kolor zielony, kolor nadziei, nadziei na zbliżającą się nieuchronnie katastrofę.

Głosuję na Tuska dlatego, że stworzył i kieruje partią obywateli, dla obywateli i interesy wszystkich obywateli obchodzą go tak samo, jak jego własne.

Głosuję na Tuska dlatego, że uwielbiam, gdy z ekranu telewizora słyszę kłamstwa o swoim życiu.

Głosuję na Tuska dlatego, że nadaje najwyższe odznaczenia państwowe oczywistym zdrajcom i ludziom, którzy pogardzają moją ojczyzną.

Głosuję na Tuska dlatego, że jeszcze dzisiaj są w Polsce nazwy ulic i pomniki bandytów, którzy mordowali Polskich patriotów.

Uwielbiam Tuska, ponieważ dzięki jego wytężonej pracy z mojego kraju za granicę wyjeżdżają ludzie w poszukiwaniu pracy i kawałka chleba.

Głosuję na Tuska dlatego, że wyjątkowo troszczy się o przyszłość naszych dzieci. Wyrazem jego troski jest zamykanie kolejnych szkół i przedszkoli.

Głosuję na Tuska dlatego, że ludzie z dyplomami coraz częściej nie potrafią napisać prostego dyktanda.

Głosuję na Tuska dlatego, że dzięki niemu zatrudnienie w urzędach państwowych i samorządowych rośnie corocznie o 15 %.

Głosuję na Tuska dlatego, że stworzył w Polsce nową rasę hodowlaną – święte krowy, dzięki czemu możemy kontemplować kulturę Indii.

Głosuję na Tuska dlatego, że nie pozwala sklepikarzom i małemu biznesowi kraść obywatelom ostatniego grosza, za to pozwala rozwijać się bankom i hipermarketom.

Głosuję na Tuska dlatego, że nie zapomina o emerytach i rencistach, podwyższając im wypłaty z ZUS co roku o 1 zł 50 gr.

Głosuję na Tuska dlatego, że cena benzyny niedługo uplasuje nasz kraj na 1 miejscu w Europie.

Głosuję na Tuska dlatego, że nieugięcie kontynuuje politykę uczynienia z mieszkańców Polski bandy nędzarzy i niewolników.

Głosuję na Tuska dlatego, że nie widzę, jak wielu ludzi w moim kraju nie ma mieszkań i nigdy nie będzie mieszkać we własnym mieszkaniu.

Pogratulujmy premierowi Tusk, że próbuje robić oszczędności. Nam każe tyrać do 67 roku życia, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze stara się oddać na ratowanie planu emerytalnego biednych Niemców, Francuzów i innych europejczyków. Dowodzi to jego geniuszu, którego my nie potrafimy zrozumieć.

Pan premier ma gest, godny dobrego Samarytanina. Ostatnio podarował 1,2 mld długu Gazpromowi.

Pogratulujmy Tuskowi, że samolot w Smoleńsku po prostu spadł, pewnie dlatego że kierowali nim pijacy i degeneraci. A my musimy nauczyć się czytać raporty ze zrozumieniem, bo znajomość języka polskiego to za mało.

Głosuję na Tuska dlatego, że pluję na to, co się z stanie z moim krajem i moimi dziećmi.

Wspieram Towarzysza Tuska za to, że dąży do wprowadzenia tylnymi drzwiami GMO, pomyślał o nas i pomimo że już towary takie są na naszym rynku, to on chce je normalnie dla naszego zdrowia zalegalizować. Niech nasze kochane dzieci rosną i rozmnażają się jak te wspaniałe myszki na poniższym foto.

http://www.libertas.pl/20110628503-Wyniki_badan_naukowych_nad_myszami_karmionymi_GMO.jpg

Jeden powód to za mało by go wspierać nade wszystko, szacunek i wspaniałomyślność za wspieranie naszego zdrowia i dorzucanie nam brakujących mikroelementów w powietrzu i wodzie. Trzeba spryskać “swoje roślinki” aby się znakomicie rozwijały wspaniałym nawozem z dodatkami aluminium, baru , strątu itp., bez tych dodatków do tlenu nie dotrzemy do urny by okazać naszą wdzięczność w kolejnych “demokratycznych” wyborach.

W ogóle kocham ten świat bajek, pluje na wszystko i mi to zwisa. Dlatego, że ja głosuję na Tuska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.