Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > „Ja chcę skurwić naród polski”

„Ja chcę skurwić naród polski”

Za: http://marucha.wordpress.com/2013/04/04/ja-chce-skurwic-narod-polski/#more-31737

Data publikacji: 4.04.2013

Kształtowanie pożądanych postaw społecznych i wzorców osobowych to wielkie zadanie i odpowiedzialność rządu, rządzących, partii politycznych, mediów, organizacji społecznych, liderów, elit… w trosce o dobro państwa, kraju, narodu, obywateli.

Ponieważ rządzą ci, co rządzą – to jest tak jak jest. I nie jest tak jak być powinno. Oni realizują swoje cele – zniszczenia Polski, polskości, kraju, narodu, każdego z osobna.

To wojna trwająca już od dawna. Ta wojna jest jest zaplanowana i prowadzona konsekwentnie już od dawna. Propaganda jest jednym z najważniejszych broni tej współczesnej „Niewidzialnej Wojny”.

„Ja chcę skurwić naród polski” to słowa Żyda Urbana przy zakładaniu tygodnika NIE – jako credo polityczno ideowe. Wulgaryzacja języka, norm społecznych, postępuje w niewiarygodnym tempie – to tylko 20-30 lat to tylko jedno pokolenie.

To samo robi Żyd Michnik w swoich mediach – finansowanych ze „zgniłego zachodu”.
„Opozycja Demokratyczna” przez USAid i National Endowment for Democracy (NED). Złupili potem Polskę w ramach – złodziejskiej prywatyzacji, transformacji ustrojowej w zaprowadzaniu tej Demon-Kracji.

To również fenomen Bęgowskiego–Grodzkiej, mającej zniszczyć tkankę moralną narodu, zastąpić ideologię marksizmu–leninizmu nowa ideologią homoseksualizmu – perwersji i nihilizmu. Ciekawe kto finansował te kosztowne operacje zmiany płci i kto finansuje kampanie medialne?

85% prasy i mediów w Polsce jest w rękach niemieckich. [A dokładniej: żydowsko-niemieckich – admin]

To wszystko zabiegi żydogermanizmu i żydomasonerii odwiecznych wrogów Polski mających na celu zniszczyć Polskę.

* Szerzenie zgorszenia społecznego
* Działania przeciwko porządkowi społecznemu – norma społecznym i moralności
* Działania mające na celu osłabić moralność, patriotyzm, obronność kraju – podobnie jak narkotyki osłabiają wartość bojowa armii.

To są wszystko czyny karalne w świetle obowiązującego prawa.

To ta sama metoda, jak rzucanie ulotek do żołnierzy w czasie Rewolucji Bolszewickiej, aby się poddali, nie walczyli po stronie „ krwiopijców i wyzyskiwaczy” i przeszli na stronę Armii Czerwonej pod komendę światłych żydobolszewików walczących o sprawiedliwość społeczną (dla siebie oczywiście)

Propaganda żydogermańska MA OLBRZYMIĄ SIŁĘ OGŁUPIANIA. Propaganda jest bronią silniejsza niż karabiny i czołgi. Służy wyłącznie do tworzenia zastępów propagandzistów, a ci mają coraz to większe oddziaływanie. To proces obliczony na lata. Jest to agresja przeciw państwu, przeciw jego obywatelom, celem, której jest zniewolenie, podbój i grabież. Jest to akt AGRESJI przeciw państwu – trzeba ogłosić stan wojny z Agresorem.

Warto podać kilka przykładów i jakie są skutki tak prowadzonej wojny.

W czasie wojny w Jugosławii 1991 r. miedzy Chorwacją a Serbią uruchomiono „Eagel Project. Ok. 1000 Agentów CIA i niemieckiej BND (Bundes Dienst) pracowało nad tym projektem. Polegało to na tym, ze wyławiano lub pisano negatywne artykuły o Serbach. Było to „dorabianiem mordy” Serbom. Posądzono Serbów, broniących swojego kraju, o wszelkie możliwe zbrodnie.
W efekcie wszystkie hotele nad pięknym Adriatykiem zmieniły właściciela – stały się własnością Niemców.
I na tym ten biznes polega.

Inny przykład to „wojna o opium” w 1846r., kiedy to Imperium Brytyjskie chciało podbić Chiny. Anglicy przemycali tonami opium do Chin. Spowodowało to utratę zdolności bojowej armii Chińskiej.
Cesarz chiński zorientował się w tej podłym podstępie i zabronił dystrybucji opium w Chinach
Anglii nie udało się podbić Chin.

A u nas w Polsce zdradzieckie rządy, najwyraźniej skorumpowane przez wrogów Polski, postępując zgodnie z zaleceniami swoich Panów, jak najbardziej NIE zwalczają narkotyków. Wraz z przemianami „demokratycznymi” zaczął się problem narkotyków, którego za komuny nie było.

Matka Polka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.