Strona główna > Bliski Wschód > Izrahell znów bombarduje Syrię

Izrahell znów bombarduje Syrię

żydowscy bandyci lotniczy

israel-lineoffighterjetsIzrahell wciąż zajęty przygotowaniami do inauguracji III wojny światowej

Nalot izrahellskiego lotnictwa na syryjską bazę wojskową

Nie pojawił się żaden oficjalny komentarz izrahella w tej sprawie, ale raporty mediów niezależnych sugerują, że atak miał zniszczyć rosyjskie rakiety na terenie Syrii.

Okupanci Palestyny dokonali nalotów na bazę lotniczą w Syrii, w północnej prowincji Latakia, według doniesień mediów i urzędników.

Amerykański urzędnik potwierdził, że „nastąpił izrahellski atak” w czwartek, ale nie przedstawił szczegółów o miejscu ani celu uderzenia, doniosła agencja AFP.

Powołując się na anonimowe źródła, saudyjska sieć tv Al-Arabija zawiadomiła na swojej stronie internetowej, że „izrahell stał za serią eksplozji, które wstrząsnęły syryjską bazą lotniczą w północnej prowincji Latakia. Bombardowanie było ukierunkowane, a celem był ładunek pocisków ziemia-powietrze [SAM], który był transportowany dla Hezbollahu w Libanie„, mówi info.

Urzędnik administracji Obamy powiedział dla AP, że atak odbył się w nocy w czwartek, ale nie przedstawił żadnych szczegółów. Inny urzędnik ds bezpieczeństwa powiedział agencji prasowej, że miało to miejsce w syryjskim mieście portowym Latakia, i że celem były rosyjskie pociski SA-125.

Uderzenie żydów na syryjską bazę wojskową, potwierdzone przez urzędnika USA

Gazeta izrahellska Haaretz twierdzi w swoim artykule „Raport: izrahell zniszczył transport rakiet powiązanych z Hezbollahem w Syrii”, że:

„Według anonimowego źródła, atak był skierowany na ładunek pocisków, a wywiad szacuje, że miał on być przeznaczony dla Hezbollahu. Wcześniej w czwartek, powołując się na anonimowe źródła, Al-Arabiya przedstawiła podobne doniesienie. Powiedziano, że uderzenia były ukierunkowane na rakiety SA-8 ziemia-powietrze przeznaczone dla Hezbollahu, i że oba cele zostały zniszczone”.

SA-8 są to rakiety obrony powietrznej i używane są w celu ochrony przestrzeni powietrznej, a nie są bronią ofensywną, co czyni niedawny atak izrahellski tym bardziej skandalicznym aktem agresji z bezpośrednim naruszeniem prawa międzynarodowego.

Ważne, aby pamiętać, że „urzędnik Obamy” odmówił potępienia czynów izrahella, zaś syjonistyczni okupanci mieli tylko „podejrzenie”, że broń była przeznaczona dla Hezbollahu (co wydaje się jeszcze większym absurdem, gdyż Syria sama potrzebuje broni z powodu wojny, jaka toczy się na jej terytorium).

 cnn

źródło: http://wakeupfromyourslumber.com/news/israel-busy-trying-kick-world-war-iii

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.