Strona główna > Bez kategorii > izrahell wygrywa światowy konkurs niepopularności

izrahell wygrywa światowy konkurs niepopularności

źródło: http://desertpeace.wordpress.com/2013/06/06/israel-wins-worlds-unpopularity-contest/

a20

przygotował: Pluszowy Miś

Niezależnie od wszelkich hasbarskich sztuczek, wyniki poniższe wzięte z ankiety przeprowadzonej przez GlobeScan/PIPA dla BBC wśród 26.299 ludzi na całym świecie między grudniem 2012 r. a kwietniem 2013 r., dają następujący obraz poglądów ludzi:

Rzekomo tylko USA jest państwem, gdzie przeważają poglądy przychylne dla izrahella (51%).

Wg średniej z 22 krajów, 52 % respondentów miało negatywne zdanie na temat wpływu izrahella na stan spraw na świecie, wzrost o 2 pkt w stosunku do obliczeń sprzed roku.

Poglądy na temat izrahella w Kanadzie i Australii pozostają niezmiennie negatywne i stałe na poziomie odpowiednio 57 i 69 %.

W krajach UE, gdzie przeprowadzono ankietę, poglądy o izrahellskich wpływach są zdecydowanie negatywne, i albo się pogłębiły albo pozostały stabilnie negatywne.

Wielka Brytania jest najbardziej niechętna względem izrahella, 72 %  Brytyjczyków wspiera negatywną ocenę.

Zaraz po UK jest Hiszpania (70% negatywnych ocen), poglądy te jeszcze się pogłębiły, za to ocen pozytywnych jest mniej, teraz wynoszą one zaledwie 4 % (spadek z 12%).

O osiem punktów zmniejszyły się poglądy pozytywne w Niemczech w stosunku do poprzedniego roku (teraz 8 %), natomiast negatywne skłonności pozostały na stabilnym poziomie 67 %.

We Francji obraz jest stabilny: 21 % poglądów pozytywnych (63% negatywnych); Francja jest krajem z najwyższym udziałem korzystnych ocen w UE.

Nowo ankietowane państwa, Polska i Grecja, mają negatywne poglądy odpowiednio 44 i 46 %, zaś ocen pozytywnych jest ok. 15 % w obu tych krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.