Strona główna > Bliski Wschód > izrahell niesie pomoc ratunkową dla terrorystów al-Kaidy w Syrii

izrahell niesie pomoc ratunkową dla terrorystów al-Kaidy w Syrii

źródło: http://www.fromthetrenchesworldreport.com/israel-rescues-al-qaeda-terrorists-from-syria/43644

przygotował: Pluszowy Miś

izrahell wysyła pojazdy wojskowe do Syrii, aby zabierać z pola walki rannych terrorystów biorących udział w walkach z armią syryjską. Potem opatruje im rany i wysyła ich z powrotem do walk –  kolejny wstrząsający przykład tego, jak państwo syjonistyczne współpracuje z rzekomo „zaprzysięgłymi wrogami”, aby obalić prezydenta Baszara Al-Assada.

To nie są twierdzenia mediów państwowych Iranu lub Syrii, lecz fakty potwierdzone bez emocji przez raport przez izrahellskiego źródła DebkaFile.

izrahell utworzył duży szpital polowy w pobliżu punktu obserwacyjnego i posterunku wojskowego Hazakah Tel na Wzgórzach Golan, jaki służy do nadzoru południowej Syrii i północnej Jordanii. W tym miejscu odbywa się transport rannych przywożonych z wojny syryjskiej i tu odbywa się wstępne badanie izrahellskich lekarzy wojskowych, którzy zdecydują, czy należy ich szybko opatrywać i wysłać z powrotem do walki, czy ocenić ich stan jako ciężko rannych, wymagających opieki szpitalnej. Poważnie ranni są przenoszeni do jednego z najbliższych szpitali izrahellskich w Safed i Hajfie„, stwierdza raport.

Raport zauważa, że ​​ranni bandyci są prawdopodobnie ratowani przy pomocy nieoznakowanych pojazdów „izrahellskiej armii”, jakie „wjeżdżają na terytorium Syrii, aby zabrać stamtąd rannych bandytów”.

Oprócz tych najnowszych informacji, raport AFP z marca również dokumentował, jak IDF założyła „wojskowy szpital polowy” na posterunku nr 105 na Wzgórzach Golan, w celu ratowania i leczenia bojowników FSA.  (…)

srebels
banda żydowskich marionetek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.