Strona główna > Bliski Wschód > Izraelskie media nawołują do czystek etnicznych Palestyńczyków

Izraelskie media nawołują do czystek etnicznych Palestyńczyków

Nie ma żadnych złudzeń, że sprawiedliwość  w końcu nastąpi jeśli chodzi o Palestynę. Jawni przestępcy zainfekowali cały świat ich kłamstwami, a teraz w końcu mają władzę nad rządem w USA, z Trumpem na czele. Izrael czuje się teraz zupełnie „bezpiecznie” i kontynuje swoje działania przestępcze, są już pewni przeniesienia ambasady do Jerozolimy. Dziwi mnie, że Amerykanie nie widzą, że Trump to idiota, któremu wyprano mózg i jest pod pantoflem żydów. On nie sprawi, że Ameryka będzie wielka, a Izrael!

pale„Kampania w Izraelskich mediach podżega do czystek etnicznych” źródło: gulfnews.com

Członkowie grupy broniącej natychmiastowego oddzielenia się od Palestyny, sugerują, że takie posunięcie jak czystki etniczne, jest niezbędne, aby zapobiec powstania kraju o strukturze multi kulti. Pasek reklamowy w Tel Awiwie napisany po arabsku brzmi „Wkrótce będziemy większością”. Jest to inicjatywa byłych funkcjonariuszy bezpieczeństwa Izraela, którzy póki co wzywają do natychmiastowego oddzielania polityki od Palestyńczyków.

Dowódca Israel’s Security (CIS) opisuje organizacje jakoby była w charakterze partyzanckim, zawiązanym na rzecz działań dążących do natychmiastowego odłączenia Izraela z Palestyną, tak aby zachować żydowski demokratyczny charakter Izraela. W skład grupy wchodzą setki byłych funkcjonariuszy bezpieczeństwa i jest prowadzona przez emerytowanego gen. Amnon Reshef.

Wysoki przyrost naturalny wśród Palestyńczyków od dawna przerażał Izraelczyków, ten strach podsycają teraz reklamy w izraelskich gazetach, reklamowe wielkie bilbordy w całym kraju. CIS wspierał wszystkie wydatki z tym związane, ich kampania w internecie odniosła ogromny sukces, zyskała tysiące zwolenników. Oliwy do ognia dolewa raport ONZ, który mówi, że jeśli sytuacja bytowa się nie zmieni, to w roku 2035 Żydzi będą dużą mniejszością.

Członkowie CIS wierzą, że natychmiastowe odłączenie od Palestyny jest niezbędne aby zapobiec tworzeniu się z Izraela kraju multi kulti: „Izrael musi stawiać czoła temu zagrożeniu demograficznemu ze skutkiem natychmiastowym.” Kampania obejmuje listę numerów telefonu, do których gdy się dodzwoni odgrywane jest nagranie w którym przemawia były szef Centralnego Dowództwa Izraelskiego, Avi Mizrahi: „Czy przekaz billboardu Cię trapi? Będą one znikać w ciągu kilku dni. Jednak nie znikną dwa i pół miliona Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu. Chcecie być większością, jeśli nie oddzielimy się od Palestyńczyków, Izrael będzie co raz bardziej mniej żydowski i co raz mniej bezpieczny. Nie możemy czekać, musimy się od nich uwolnić teraz.”

CIS ponadto wspiera i wymaga „oszczędności” w okupowanej Jerozolimie, dążą do odłączenia 28 palestyńskich wiosek  i osiedli, a tym samym pozbycia się przynajmniej 200.000 Palestyńczyków mieszkających w świętym mieście. Uważa się, że takie posunięcie mogłoby zmienić równowagę demograficzną okupowanej Jerozolimy, podnosząc liczebność ludności żydowskiej do 80%, przy jednoczesnym zmniejszeniu palestyńskiej do mniej niż 20%. W sumie 350.000 Palestyńczyków mieszka w okupowanej Jerozolimie Wschodniej, gdzie Izrael przyznaje im status stałego rezydenta.

Władze palestyńskie potępiły akcję i wezwały społeczność międzynarodową by zakazać działalności tejże grupy. Palestyńskie ministerstwo spraw wewnętrznych powiedział, że kampania skłania do czystek etnicznych: „Oni otwarcie wzywają do wojny i rozlewu krwi ludności palestyńskiej – powinna ona być oznaczona jako grupa terrorystyczna.”

Źródło: https://zionistreport.com/2017/01/commentary-israeli-media-campaign-incites-ethnic-cleansing-palestinians/

Tłumaczenie Sobrius

Polskie źródło: https://www.nwo.report/nwo/izraelskie-media-nawoluja-czystek-etnicznych-palestynczykow.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *