Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Izraelski szantaż nuklearny nie uda się!

Izraelski szantaż nuklearny nie uda się!

Gdy Izrael szantażem wdarł się do wspólnoty narodów i ONZ, jego bronią był terror, strach, zastraszanie i szantaż. Wtedy to działało, ale to był dopiero początek.

a

Kiedy już się zadomowił, zaczął wyłudzać to czego nie mógł wyprosić, pożyczyć czy ukraść, nawet na czarnym rynku, a mianowicie broń jądrową.

Przed zabójstwem Kennedy’ego Izrael był w stanie zbudować Dimona. Dziś to tylko bezużyteczne spalone mury, jeśli chodzi o tworzenie izraelskiej broni jądrowej. Dimona stała się fiaskiem jakim jest dzisiaj, bo Izrael miał taką obsesję produkcji broni nuklearnej, że przeciążali ją, aż w końcu ją wypalił.

Ten ‚dylemat’ postawił Izrael przed wielkim problemem, który postanowili rozwiązać: tym rozwiązaniem był zakup rozpadającej się broni nuklearnej, hurtowo, od GHW Busha. Papcio zawsze był zdrajcą, na długo zanim stał się częścią elity amerykańskiej polityki: Jaki ojciec taki syn!

‘Papcio’ wykorzystywał swoją pozycję w rządzie do sprzedawania Izraelowi ogromnej liczby niebezpiecznej broni dla ich zubożonego uranu. Izrael nadal używa resztek tej porwanej broni , którą porozmieszczał we wszystkich głównych krajach świata.

Taki jest prawdziwy powód tego, że tak wiele krajów świata nadal robi rzeczy, które oczywiście są sprzeczne z ich własnymi interesami. Takie jak ostatnie głosowania sankcji przeciwko Moskwie. Każdy z 28 krajów musiał wiedzieć, że najnowsze sankcje spłoną na panewce, i w końcu zniszczą te kraje, które głosowały za żądaniami USI i Izraela nałożenia sankcji na Rosję.

Niepisanym powodem tego absolutnego szaleństwa, za sankcjami, od zawsze była nie tak tajna broń Izraela: która od kiedy ‚papcio’ był wiceprezydentem, zawsze była metodą izraelskiego szantażu nuklearnego świata.

Nadszedł czas żeby upublicznić „szantaż nuklearny” Izraela!

Obserwuję świat wykonujący wygibasy i kręte wymówki, bo dlaczego te tchórzliwe kraje, w tym USA, robią to co robią: Był to obrzydliwy pokaz światowego tchórzostwa, które musi się skończyć.

To co teraz staje się obowiązkiem, to wyjątkowo lotny charakter materiału nuklearnego, który Izrael postanowił użyć, tę broń która stwarza zagrożenie globalne. Jest prawdopodobne, że te ukryte urządzenia mogą po prostu wybuchnąć same z powodu ich niestabilności chemicznej. To niebezpieczeństwo istniało od samego początku. To dlatego Izrael teraz uważa, że może zmusić świat do zrobienia wszystkiego czego zażąda!

Fakt, że żaden z rzekomych światowych przywódców nigdy nie wspomni o tym szantażu globalnym daje reszcie z nas dowód, że konieczna jest konfrontacja tego koszmaru. To musi się stać teraz. Izrael już nie panuje nad tym czy te brudne bomby zostaną wykorzystane czy nie – bo naturalna degradacja materiałów może sama zdecydować, kiedy część z nich może wybuchnąć, nawet bez aktywacji jej przez Izrael, albo któreś z jego państw-niewolników.

Musimy zmierzyć się z faktami, kiedy nadal istnieje mała szansa, że większość z nas nie będzie musiała znosić zagłady nuklearnej, tylko dlatego, że Izrael żąda kontroli nad każdym człowiekiem na tej planecie.

Obecna sytuacja jest dokładnym przeciwieństwem tego, co miało miejsce w czasie zimnej wojny. Ta ’40-letnia wojna’ toczyła się po to by zachować naszą planetę bezpieczną od wojny nuklearnej. To teraz unieważniła Licencja na zabijanie, którą Kongres dał złemu synowi GWH Busha, żeby poszerzył swoje groźby wobec świata Atakami Wyprzedzającymi. Oczywiście ta „Licencja” również dała nam NDAA i całą gamę zaawansowanych dronów, które wywołują coraz większe przerażenie w każdym społeczeństwie na świecie.

a

Zdumiewające jest to, że Ameryka dała prezydenturę dwu członkom tej samej zbrodniczej rodziny, która przez ojca Papcia finansowała nazistów: Prescott Bush, od lat 1940.

Trzej Bushowie całe życie pracowali nad zniszczeniem Ameryki i świata – a prawie nic z dosłownej historii tej złej rodziny nie jest znane milionom, które muszą poznać prawdę o tych zdrajcach. To dlatego to wszystko trzeba omówić otwarcie i teraz, zanim wszystko ulegnie pogorszeniu!

Bojkoty mogą pomóc, ale do tej pory nie są wystarczająco dotkliwe by cały Izrael mógł odczuć ich skutek: http://www.rense.com/general96/boycottisrael.html

Poza marionetkami na całym świecie. . .

Światem rządzą wszelkiego rodzaju marionetki. Procesy polityczne jak nas wychowano byśmy je rozumieli, nie żyją od ponad 40 lat. Nie ma żadnych partii politycznych. Nie ma już żadnych „przywódców”. Nie ma już żadnych praw, tylko obsesje, które muszą być spełniane dla elit – wszędzie. Zamiast systemu który kiedyś myśleliśmy że znamy, są tylko usankcjonowane marionetki zniewolone przez różnych monetarnych bogów które kłamią, oszukują i kradną ze wszystkich stron – w każdym przypadku zgodnie z barbarzyńskimi okazjami, które dzisiaj szaleją dziko na całym świecie.

Musimy nauczyć się pluć na nich wszystkich – kiedy będziemy uczyć się ponownie mówić „NIE”, słowo które kiedyś tak dobrze potrafiliśmy używać: ale to było wtedy, gdy mieliśmy trochę wolności i kiedy jeszcze mogliśmy kierować naszym życiem!

Ludzie mają tę ostatnią szansę, aby wyrzucić ich wszystkich za burtę i przejąć z powrotem rozdarty wojną świat, zanim nie zostanie nic by ratować.

W stanach nie ma już żadnych „oficjeli”. Nie ma żadnych sędziów, żadnych komisji, i żadnych prawników, którzy nie są skorumpowani. Krótko mówiąc, wszystko co pozwalało funkcjonować każdemu systemowi, zamordowano i zastąpiono tym co nielegalne. „Przysięgi urzędowe” zniesiono razem z etyką, człowieczeństwem, godnością czy poczuciem własnej wartości. Jedyną miarą tego jak większość z nas żyje z minuty na minutę jest korupcja.

Teraz świat należy do Izraela. Masmedia są jego głosem, a nie naszym. Minimum co możemy zrobić to skonfrontować te behemoty, o których nie wspomina się na żadnych konferencjach prasowych, ani na żadnym z naszych tzw. forów publicznych.

Nie mamy już żadnych dziennikarzy, którzy ośmieliliby się zadawać pytania, oficjalnie, otwarcie każdemu rzekomemu politykowi albo rzecznikowi – tak by nie można było tego cenzorować albo ignorować: taka jest ‚tajemnica publiczna’ u podstaw izraelskiego szantażu nuklearnego.

Obrazek w górnej części tego artykułu przedstawia Świat & Wszechświat. Jeśli mamy odzyskać nasz świat to niebieska planeta może zacząć się leczyć. Jeśli nam się to nie uda, to sama ziemia zamieni się we wcielenie śmierci, od naszych mórz i rzek przez wszystkie nasze ziemie, nasze lasy, pustynie i góry: wszystko umrze wraz ze śmiercią łańcucha pokarmowego. Powietrze którym oddychamy i woda, jak również gleba: wszystko to zostanie skażone. Albo będziemy milczeć o tym wszystkim, albo postanowimy walczyć z tym na śmierć!

Skoro mamy umrzeć, i skoro i tak wszyscy umrzemy, to powinniśmy przynajmniej skonfrontować te stwory z epoki kamiennej, które są odpowiedzialne za wymuszenie tej sytuacji, która cofnęła nas wszystkich z powrotem do jaskiń. Musimy zmusić ich do stawienia nam czoła, bo wtedy będziemy mogli pójść na tę śmierć albo na to zwycięstwo – wiedząc, że zrobiliśmy wszystko, co można było zrobić. . .

Israel’s Nuclear Blackmail Is Backfiring! 

http://rense.com/general96/isnuclear.html

Jim Kirwan – 30.08..2014

Tłum. Ola Gordon.

P.S.Zobacz także: Realna groźba użycia Opcji Samsona

Izraelska Fabryka Broni Atomowej Mordechaj Vanunu

http://www.youtube.com/watch?v=OI7ISGCOqjE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *