Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Izraelska machina szantażowa: Clintonowie nie byli jedynymi

Izraelska machina szantażowa: Clintonowie nie byli jedynymi

Kiedy Oval Office przemianowano na Oral Office, a cygara stały się ulubionym sposobem spędzania czasu tak prezydentów jak i perwertów, lider wolnego świata był na łasce imponującej machiny szantażowej Izraela.

Wydana pod koniec lipca mocna nowa książka ujawniła jak w latach 1997-98 nagrywano pikantne rozmowy telefoniczne między Billem Clintonem i stażystką w Białym Domu Moniką Lewinsky, i jak izraelski premier Benjamin Netanyahu wykorzystywał je do szantażowania Białego Domu. [1]

Clinton Inc.: Zuchwała przebudowa machiny politycznej [Clinton Inc. :The Audacious Rebuilding of a Political Machine], twierdzi, że Netanyahu wykorzystywał podsłuchiwane seksowne rozmowy prezydenta i Lewinski żeby wymusić uwolnienie Amerykanina Jonathana Pollarda, złapanego na szpiegowaniu dla Izraelczyków. Clinton chętnie grał w kulki z Netanyahu i wkrótce wystąpił z rozpaczliwą prośba o uwolnienie Pollarda, ale dostał odmowę od ówczesnego dyrektora CIA George’a Teneta.

Książkę napisał redaktor Weekly Standard, Daniel Halper, który twierdzi także, że inne seksowne rozmowy z innymi kobietami przechwytywali Brytyjczycy i Rosjanie. „Zagraniczni szpiedzy nie byli jedynymi, którzy wiedzieli o telefonicznym seksie tej pary”, mówi książka. Jedno jest pewne: rząd Clintona był jednym z najbardziej skompromitowanych i najbardziej podatnych prezydentur w dziejach Ameryki.

Te jak i inne rewelacje powinny pokrzyżować plany kampanii Hillary w 2016, kiedy Amerykanie zaczną pytać czy Hillary została z Billem tylko po to by realizować własne aspiracje do władzy – w małżeństwie – przynajmniej od 1995 (skromny szacunek), czy był to wielki akt publiczny.

KONKUBINA CLINTONA: Bill i Monica mieli szczególne relacje (Foto: IB Times)
KONKUBINA CLINTONA: Bill i Monica mieli szczególne relacje (Foto: IB Times)

Większość książki to materiały zgromadzone w teczce zatytułowanej „Teczka Moniki” [Monica Files] otrzymanej przez prawników i detektywów wynajętych przez Lewinsky jako obronę w przypadku gdyby był proces przeciwko prezydentowi, i zdobyte ekskluzywnie przez Halpera.

 Na spotkaniu w Maryland w 1998, Netanyahu ujawnił Clintonowi, że Izraelczycy podsłuchiwali jego seksowne rozmowy z Lewinsky, ale powiedział prezydentowi, że „wyrzuci taśmy”, zakładając, że Clinton zorganizuje uwolnienie Pollarda. Oczywiście „wyrzucenie taśm” to kodowana ekspresja oznaczająca, że „jeszcze je mamy, a jeśli chcesz byśmy je pochowali, to zagraj z nami’.

 Według „Teczki Moniki”, Clinton często korzystał z pomieszczenia w Białym Domu kilka kroków od biura pierwszej damy Hillary Clinton we wschodnim skrzydle, do licznych eskapad seksualnych. Prezydent tam zadowalał się opisując w co był ubrany, na co składały się „niebieskie rajstopy” i szara koszulka University of Arkansas.

 Wszystko to ma miejsce po ostatnim procesie, który identyfikuje Billa Clintona i jego dobrego przyjaciela i zbieracza funduszy, Jeffreya Epsteina, jako część kręgu seksu z dziećmi kierowanego z prywatnej wyspy miliardera Epsteina, Little St James, na Karaibach. [2]

 Według świadków i rejestru lotów, Clinton wielokrotnie latał na wyspę horrorów Epsteina, gdzie ten przetrzymywał nieletnie dziewczynki jako niewolnice seksualne.[3] Biorąc pod uwagę dobrze udokumentowane skłonnosci seksualne Billa, od czasów jego dojścia do władzy w Arkansas, jest niemal niemożliwe żeby Bill był na wyspie a nie brał udziału.

Nietrudno jest znaleźć związki Epsteina z żydowska elitą i Izraelem. Epstein zarządzał funduszami ultra-elitarnego amerykańsko-izraelskiego mocodawcy, Leslie Wexnera. Rozeszli się w 2008, kiedy Epstein wypadł z łask.

Innymi prominentnymi pasażerami jego prywatnego odrzutowca byli: były izraelski premier Ehud Barak, książę Andrzej, gubernator New Mexico Bill Richardson i były sekretarz Skarbu Larry Summers. Wyobraźmy sobie potencjał szantażu w materiałach o tym kręgu VIP w posiadaniu Epsteina. Czy Ehud Barak kolekcjonował takie raporty, czy był tylko pionkiem?

Izraelska operacja zbierania brudu mogła również obejmować brytyjskie kręgi elit. Wyraźnie do lat 1980, brytyjski główny przestępca seksualny i lider kręgu pedofilskiego, Jimmy Savile, odbywał regularne podróże do Izraela i był ‚dobrym przyjacielem’ izraelskiego premiera.[4] Wyobraźmy sobie jakie info Savile mógł przekazywać Izraelczykom. Z jakiegoś dziwnego powodu, Savile miał wielu przyjaciół wśród syjonistów i izraelskich liderów. Brytyjska Jewish Chronicle uważała go za ‚drogiego przyjaciela’ żydowskiego narodu i ich państwa. Dziwne ale prawdziwe.

Billary 2016

Co to oznacza dla prezydenckiej kandydatury Hillary Clinton w 2016, a jeszcze ważniejsze, relacji amerykańsko-izraelskich? Istnieje mnóstwo tych znaczeń. Skażone dziedzictwo Clintona nigdy nie wydaje się znikać. Smród niezliczonych skandali, maltretowanych kobiet i martwych świadków rozciągających się od Mena, Arkansas, do Waszyngtonu – nadal utrzymuje się w świadomości amerykańskiego społeczeństwa.

Podczas gdy rodziny nadal zastanawiają się nad Macarena, Amerykanie poznali Raport Starra i konieczność wyjaśnienia definicji seksu swoim bliskim. Gabinet Owalny splamiony romansem Lewinsky / Clinton przyniósł nam wręcz haniebne zakończenie lat 1990, i staniały Biały Dom w oczach wielu Amerykanów. Nie ulega wątpliwości, że rywale na urząd prezydenta uczynią Billa i ich nie-małżeństwo ważnym elementem w cyklu kampanii.

Być może większym problemem jest chwyt Izraela nad prezydencją USA i sztuczki jakie jeszcze mogą zastosować.

Jak cenne mogą być te seks-taśmy, gdy Izrael dywanowo bombarduje Gazę wobec Waszyngtonu? Kiedy nic nie wydaje się nie mieć sensu – jak w przypadku walca USA-Izrael, to może z powodu materiału szantażowego przechowywanego w bezpiecznym miejscu.

Rzeczywistość tego, że nasi wybrani urzędnicy są o jeden Franklin Scandal od pełnej kastracji politycznej jest niepokojącą rzeczywistością. Tajna kabała seksu i nagrania, które znajdują się w prywatnych zbiorach Benjamina Netanjahu, mogą wskazywać na przyczyny dlaczego wielu amerykańskich prezydentów nigdy nie mówiło o zbrodniach popełnionych przez reżim Netanjahu.

Czy przywódcy USA są instalowani tak jak Clintonowie, po to by ponosić porażkę, czy są wybierani z bandy nieudaczników?

Jak widać, historia nie oczyści Billa Clintona. Im głębiej zajrzymy, tym wygląda gorzej.

To prawda: Biały Dom był szantażowany przez naszego ‚przyjaciela’ – Izrael, a my możemy się tylko domyślać, jak często to się dzieje, i kto jeszcze został skompromitowany.

Amerykańska prezydentura wydaje się być niczym innym niż stanowiskiem marionetkowym, na które zasługują tylko seksualnie skompromitowane pieski salonowe, które wiedzą jak przyjmować rozkazy od obcych panów, wycierając sobie łapy o Amerykańską Konstytucję.

[1] http://www.dailymail.co.uk/news/article-2696336/Explosive-new-book-claims-Bill-Clintons-steamy-phone-sex-calls-Monica-intercepted-Russia-UK-used-blackmail-attempt-Israeli-Prime-Minister-according-ex-interns-secret-dossier-President.html

[2] http://www.dailymail.co.uk/news/article-2584309/Bill-Clinton-identified-lawsuit-against-former-friend-pedophile-Jeffrey-Epstein-regular-orgies-Caribbean-compound-former-president-visited-multiple-times.html

[3] http://www.thedailybeast.com/articles/2010/07/22/jeffrey-epstein-pedophile-billionaire-and-his-sex-den.html

[4] http://21stcenturywire.com/2012/10/28/arch-paedophile-jimmy-savile-was-a-devout-zionist-and-an-israel-supporter/

The Israeli Blackmail Machine: The Clintons Weren’t the Only Ones

21st Century Wire

Dean Ryan – 29.08.2014, tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *