Strona główna > Świat > Izraelska drużyna nie potrafi przegrać z honorem

Izraelska drużyna nie potrafi przegrać z honorem

Na swoim Twitterze nie napisała o przegranej, za to skrytykowała polskich kibiców.

 Nie potrafią przegrywać. Chyba rację mieli ci, którzy pisali, że mecz Polska-Izrael ma charakter polityczny. Przez kilkanaście godzin na twitterze należącym do Izraelskiej drużyny nic się nie działo. Jedyne, zostało napisane nieco ponad 2 godziny temu, to niechętny polskim kibicom komunikat:

„Przeciwstawiając się mniejszości, która próbowała gwizdać odmówiła izraelskiego hymnu narodowego, dziesiątki tysięcy fanów zareagowały brawami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie!”.

To próbowała, czy gwizdała? Nie pamiętam, aby klaskało dziesiątki tysięcy fanów piłki. Mniejszość usytuowana blisko izraelskiego sektora, to nie większość. Powiem więcej, a obliczu szkalujących Polaków Izraelczyków, gwizdali za mało!

Skoro są tacy fair, dlaczego na Twitterze nie napisali o swoje przegranej? Czyżby nie potrafili uznać wyższości Polaków? Pewne zjada ich furia i własna wściekłość. Dlaczego robiąc dzień wcześniej zdjęcie pod pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie napisali, że było to robione pod pomnikiem „Powstania Warszawskiego”? Dlaczego Izrael wciąż zakłamuje rzeczywistość?

Dlaczego kapitan drużyny Izraela formułuje wypowiedź, sugerującą udział Polaków w zagładzie, za którą zemstą miała być wygrana jego drużyny? Dlaczego argumentem Izraela jest podłość, oszczerstwo i kłamstwo, nawet w sporcie?

– Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie – stwierdził muzułmanim Bibras Natcho, piłkarz pochodzenia czerkieskiego. Prawdopodobnie jego rodzina wie co to zagłada z propagandowych filmów. To nie pierwsza wasza przegrana z polską drużyną.

Romuald Kałwa

Za: neon24.pl (11.06.2019)

One thought on “Izraelska drużyna nie potrafi przegrać z honorem

  1. Nie było żadnych „żydowskich” faryzeuszy…słowo żyd w Biblii nie występuje ani razu…w Biblii występują jedynie określenia Judejczycy, Izraelczycy, czy rzadziej Hebrajczycy…słowo żyd podstępnie i fałszywie wprowadzili do Biblii (tłumaczonej na język Polski ) zażydziałe klechy tak katolickie jak i protestanckie…fałsz polega na tym, że biblijne słowo Judejczyk (po grecku judajos, po hebr. Jehudim, יהודים) nie przetłumaczono na Judejczyk (jak u niemczochów na Jude, czy w angielskim Jew), a na żyd…więc w „Polskiej” Biblii zamiast Judejczyków mamy fałszywie żydów… Biblijni Judejczycy (w tym i faryzeusze), to nie żydzi, bo żydzi, to potomkowie Chazarów (ludu tureckiego) zmieszani z narodami wśród których mieszkali…potomkami Biblijnych Judejczyków są obecnie jedynie Palestyńczycy, którzy najpierw przeszli na chrześcijaństwo, a później (z 80%) na islam…Pan Jezus (jak podają w Ewangelii Mateusza i Łukasza rodowody) był z narodowości Aramejczykiem, ale z obywatelstwa Judejczykiem (bo mieszkał w królestwie o nazwie Judea)…ale nie żydem jak fałszywie to podają katolskie, protestacjkie i jehowickie tłumaczenia Biblii na język Polski…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.