Strona główna > NWO > Apokalipsa > Izraelscy uczeni postanowili przyspieszyć nadejście Antychrysta

Izraelscy uczeni postanowili przyspieszyć nadejście Antychrysta

Izraelscy uczeni podjęli decyzję przyspieszenia nadejścia moshiacha, po chrześcijańsku Antychrysta, za pomocą zaawansowanych technologii naukowych. Rozpoczęli selekcję ofiary do obrzędu…

a5

Instytut Świątynny wspólnie z doświadczonymi izraelskimi hodowcami, zajmuje się hodowlą czerwonych krów w celu wykorzystania ich w przyszłej żydowskiej III Świątyni. W celu rozpowszechnienia informacji o pierwszym takim projekcie i w celu zebrania środków na jego realizcję, Instytut Świątynny rozpoczął kampanię kolektywnego finansowania na stronie INDIEGOGO, pod nazwą „Wyhodujemy czerwoną krowę w Izraelu”.

a

Zgodnie ze świętymi tekstami, świątynni kapłani przynieśli na ofiarę czerwoną krowę i, po jej spaleniu, wykorzystali popiół do rytualnego oczyszczenia ludzi, którzy mieli kontakt z trupami.

Uważa się, że nadejście moshiacha (Antychrysta, według prawosławnego nauczania) nie nastąpi dopóki nie zostanie wzniesiona w Jerozolimie żydowska III Świątynia. W tym celu konieczne jest złożenie ofiary z koszernej, czerwonej krowy, urodzonej w Izraelu w określonych okolicznościach i w kontrolowanym środowisku.

W starożytności Izraelczycy czekali na urodzenie się potencjalnej, czerwonej krowy ale pracownicy Instytutu Świątynnego uważają, że kombinacja przykazań Tory i zaawansowanej wiedzy naukowej, pozwoli na wyselekcjonowanie świętej, czerwonej krowy w naszych czasach.

Pod kierunkiem rabinów Instytutu Świątynnego zamrożone embriony krów amerykańskiej rasy „czerwony Angus” są implantowane krowom izraelskim co pomoże wprowadzić tę rasę w państwie żydowskim. Ta metoda, zatwierdzona przez Ministerstwo Rolnictwa Izraela, dała już pozytywne rezultaty bo w kraju urodziło się kilka byków rasy „czerwony Angus”.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

a1

Na podstawie: http://3rm.info/main/65379-izrailskie-uchenye-reshili-priblizit-prishestvie-moshiaha-antihrista-nauchnymi-tehnologiyami-selekcioniruyut-zhertvu-dlya-rituala-video-iz-arhiva.html

Data publikacji: 24.11.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *