Strona główna > Świat > Izraelczycy zabili niewinnego Palestyńczyka, po zakupie przez niego cukierków dla swych trzech, niepełnosprawnych dzieci

Izraelczycy zabili niewinnego Palestyńczyka, po zakupie przez niego cukierków dla swych trzech, niepełnosprawnych dzieci

Izraelskie siły okupacyjne zamordowały w piątek obywatela Palestyny na Zachodnim Brzegu w mieście Silwad po zakupie przez niego cukierków dla swoich niepełnosprawnych dzieci.

a

Początkowo izraelskie siły okupacyjne i izraelskie ‚papugowe’ media twierdziły, że zbliżył się on swoim samochodem do izraelskiego posterunku wojskowego umieszczonego w pobliżu nielegalnej osady Ofra.

Palestyńscy świadkowie twierdzili, że izraelska wersja tego wydarzenia była fałszywa, jako że Palestyńczyk nie planował w
jakikolwiek sposób zaszkodzić Izraelczykom.

Argumentowali, że kupił on trochę cukierków z palestyńskiego sklepu i skierował się do domu. „Ale izraelskie Siły Okupacyjne zabiły go i cukierki, jakie kupił dla swoich dzieci, zmieszane zostały z jego krwią”, tak powiedział Dniom Palestyny, jeden z palestyńskich świadków.

Oficjalne palestyńskie źródła medyczne zidentyfikowały zabitego Palestyńczyka jako Iyad Hamed, mieszkańca Silwad, który był żonaty i miał troje niepełnosprawnych dzieci. Później, kiedy film pokazujący człowieka, który kupuje cukierki dla swoich niepełnosprawnych dzieci poszedł jak wirus w internecie, izraelskie siły okupacyjne przyznały, że ich żołnierze zastrzelili Palestyńczyka PRZEZ POMYŁKĘ .

Czy po tym przyznaniu się do winy Izraelskie władze okupacyjne zajmą się skazaniem izraelskiego zabójcy owego palestyńskiego ojca trzech niepełnosprawnych dzieci?

Oczywiście że NIE, dlatego że wiele razy izraelscy żołnierze zabili dziesiątki niewinnych Palestyńczyków i zostali od razu uniewinnieni, a nawet nie byli przesłuchiwani.

Źródło: http://www.daysofpalestine.com/news/palestinian-murdered-buying-candies-kids/

Tłumaczenie: Renata

P.S. Suplement: „oni są zwierzętami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *