Strona główna > NWO > Izraelczycy produkują sztucznych Żydów. Przeniesienie handlu ludźmi na następny poziom. Kevin Barnett

Izraelczycy produkują sztucznych Żydów. Przeniesienie handlu ludźmi na następny poziom. Kevin Barnett

A zatem tu jest izraelski cel: produkcja syntetycznych Żydów wszelkimi sposobami, żeby mieć mocny atut w dochodzeniu odszkodowań za holokaust, za inkwizycję, za wszystko od czasów faraona, jeśli możliwe. Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, mówi Biblia. Nigdy nie zapominajcie, nigdy nie wybaczajcie, mówią żydowscy prawnicy lobbując za odszkodowaniami z przemysłu holokaustu, nigdy nie przestańcie wymyślać nowych sposobów sprzedawania ludzkiego ciała i kupowania ludzkiego ducha, sugerując żywego ducha Kupca z Wenecji.

Od red: Właśnie wróciłem z Mashad, Iran, miejsca konferencji  Jerusalem al-Quds.  (Tym razem bez kłopotów na granicy.) Poniżej bardzo ciekawe wystąpienie Marii Poumier, autorki Merchandiser la vie humaine i filmu dokumentalnego Owoce naszego łona / The Fruits of Our Womb. – Kevin Barrett, Veterans Today Editor

*

Izraelczycy produkują sztucznych Żydów

Maria Poumier (Francja) [1]

Referat z VI międzynarodowej konferencji New Horizon, Mashad, maj 2018.

Syjonistyczny byt jest Nr 1 w biotechnologii, a szczególnie w produkcji sztucznych dzieci. Doron Mamet opracował trójstronny światowy handel: wyodrębnianie ludzkich gamet w białych krajach (głównie wschodnioeuropejskich), przetwarzanie ich w laboratoriach Alphaclinic i Kadimasten by dać życie embrionom, zamrażając je i hodując w macicach kobiet-surogatek w innych krajach i sprzedaż dzieci, gdy tylko rodzą się dla zamożnych klientów na całym świecie. Te same żydowskie plany komercyjne sprawdzono w handlu ludźmi i niewolnictwem z Afryki do Ameryki, by zaspokoić potrzebę Europy na tanich pracowników do podboju i kolonizacji w okresie 300 lat.

Te same żydowskie plany komercyjne sprawdzono w handlu ludźmi i niewolnictwie z Afryki do Ameryki, by zaspokoić potrzebę Europy na tanich pracowników do podboju i kolonizacji w okresie 300 lat.

Jak udowodnił Nation of Islam i jego wielkie badanie Tajne relacje między Murzynami i Żydami / The Secret relationship between Black and Jews (cz. I: Boston 1993; cz. II Jak Żydzi przejęli kontrolę nad gospodarką Murzynów / How Jews gained control of the Black economy, i cz. III, Żydzi sprzedają Murzynów, reklamy o sprzedaży niewolników przez amerykańskich Żydów 2010 / Jews selling Blacks, Slave Sale Advertising by American Jews 2010), Żydzi odgrywali nieproporcjonalną rolę w atlantyckim handlu czarnymi niewolnikami jako bankierzy, handlowcy, właściciele statków, handlarze na aukcji i właściciele.

Mówi się nam, że afrykańskie niewolnictwo było prawdziwym tradycyjnym zwyczajem między samymi Afrykańczykami. Ale handel Murzynami był portugalsko-żydowskim biznesem. To samo miało miejsce w islamskim świecie wcześniej, z nieproporcjonalnie żydowskimi handlarzami.

Żydowscy lekarze w Verdun zwykli kastrować niewolników w europejskim Średniowieczu, łącznie Zr słowiańskimi. „Humanitarna” propaganda w amerykańskiej deportacji ponad 30 mln Afrykańczyków mówiła o „cywilizowaniu” i miłosiernej chrystianizacji. AIPAC pozwał do sądu Nation of Islam za ich badania.

Biznes surogatkowy powinno się postawić przed sądami międzynarodowymi i krajowymi, gdyż jest to rodzaj nielegalnego handlu organami. Kobiety i nowo narodzone dzieci wykorzystuje się jak towary, wbrew ich własnym interesom zdrowotnym, a nienarodzone coraz bardziej poddaje się recyklingowi w laboratoriach farmaceutycznych, jak odkryto w przypadku Federacji Planowania Rodziny w 2016 w Ameryce.

Rola Izraela w kradzieży narządów od palestyńskich więźniów ujawnił Johannes Whalstrom w szwedzkim dzienniku /has been revealed by Johannes Whalstrom in the Swedish Aftonbled. Niektórych rabinów aresztowano w Ameryce, ale nic nie stało się im w Izraelu. Izraelski handel narządami jest szczególnie znany w Brazylii, Płd Afryce, Ukrainie i Rumunii. Jak napisał Israel Shamir: „Izrael nie jest jedynym krajem podejrzewanym o takie nikczemne czyny”.

Carla del Ponte, główna prokurator w trybunale haskim w procesie o zbrodnie na Bałkanach, napisała / wrote w książce z 2008 Polowanie: ja i zbrodniarze wojenni / The Hunt: Me and War Criminals, że pod egidą Armii Wyzwoleńczej Kosowa ten sojusznik NATO i USA, setki młodych serbskich więźniów rzekomo zabrano z Kosowa do płn Albanii, gdzie pobrano ich narządy”. Czas powiedzieć światu, że Izrael i NATO to łowcy gamet i sprzedawcy embrionów i niemowląt.

Obecnie zwiększonej sterylizacji większości części świata, wraz z nowymi technologiami, udało się utworzyć globalny rynek sztucznych dzieci. Izrael ciężko pracuje nad rozmnożeniem światowej populacji żydowskiej, i prowadzi propagandę do sodomitów by rozważali kupno dzieci, do wykorzystania jako niewolników lub spadkobierców.

Takie kampanie niszczą opartą na rodzinie moralność, wymazują tradycje religijne, rujnują godność mężczyzn i kobiet, niszczą szacunek wobec autorytetu ojca i matki, i kwestionują godność dzieci. Jest to najnowszy toksyczny wymysł imperializmu, i to jest projekt izraelski. Światowy Kongres Żydów pogratulował Obamie i Sądowi Najwyższemu za wdrożenie legalizacji gejowskiego małżeństwa w całej Ameryce. To samo zrobił izraelski minister obrony  Moshe Ya’alon. Mówiąc wprost, prasa i sądy walczą z homofobią jako rzekomym zagrożeniem antysemickim.

Więcej legalnych aborcji w każdym kraju, pociągających za sobą rzeź ludzkich embrionów, są wymagane żeby taki program był zyskowny. Ludzie Zachodu nie są świadomi, że jest to izraelski biznes, część światowego planu zmniejszenia, osłabienia i zniewolenia nowych pokoleń.

Możemy z powodzeniem walczyć z nim, pokazując, że to należy do tradycji angielskiej wyższej klasy maltuzjanizmu, pociągając za sobą szalony impuls, by zobowiązać biednych do nierozmnażania. Jest to również szokujące jako forma rasistowskiej eugeniki w stylu nazistowskim, ponieważ uważa większość mieszkańców czy świat za nikczemne istoty, podludzi, niegodnych rodzenia innych.

Ten zbrodniczy spisek traktuje nas jak bydło do0 selekcjonowania, zabijania i miękkiej kastracji, żebyśmy więcej produkowali a mniej się sprzeciwiali. Agencje „płodności” oficjalnie proponują „tanie” i „najlepsze” dzieci, po różnej cenie od $30.000 do $200.000.  Wielu płatników wybiera dzieci urodzone w Ameryce, nawet jeśli są najkosztowniejsze, żeby dostać dla nich amerykańskie obywatelstwo, i móc przenieść tam swoje aktywa.

To jest technologiczna tyrania po prywatyzacji przez Monsanto nasion, gatunków roślin i genów. To zbrodnia przeciwko ludzkości, ponieważ ogranicza ludzką różnorodność biologiczną i tworzy nowe sztuczne choroby. Już teraz wykorzystuje biedne kobiety na całym świecie jako zwykłe pojemniki na oocyty i macice, zagrażające ich własnemu zdrowiu.

Wielu naukowców już walczy z izraelskim planem oddania naszych krajów pod taką całkowitą kontrolę reprodukcyjną. Czołowa izraelska agencja Tammuz już została wyrzucona z kliku krajów takich jak Indie, Tajlandia, Nepal i Kambodża.

O czym nie powinniśmy wiedzieć

Ostatnio miała miejsce eksplozja medycznie leczonej bezpłodności na całym świecie. Od 1950 płodność mężczyzn spadła do 50% wcześniejszej, i jakość nasienia dramatycznie spada w najbardziej rozwiniętych krajach. Mówiąc prawdę, ta sama dramatyczna zmiana zachodzi w całym królestwie zwierząt, i to pomaga wyjaśnić postęp homoseksualizmu, problemy z płcią, jak i bi-  i transseksualnym zachowaniem.

Rozkwit lobby LGBTQ pojawił się nie tylko jako skutek naszej otwartości na wolność indywidualną i szeroką akceptację różnorodności, a jako objaw zaburzeń na poziomie biologicznym, osłabiających stabilność moralną i psychiczną nowych pokoleń ludzi. Pokazuje poważną (jeśli negowana) zbiorową chorobę, prawdopodobnie wywołaną przez złożoność zanieczyszczenia środowiska.

Wydaje się, że nic nie zatrzyma rozkładu naturalnej płodności ludzkiej. Ani zachodnie rządy, ani międzynarodowe instytucje zdrowia nie ostrzegają nas przed nadchodzącymi dramatycznymi zmianami. Interesuje ich tylko rozwijanie biznesu sztucznej reprodukcji, wygodny sposób na większą kontrolę nad ludnością, w służbie dyktatorskiej, maltuzjańskiej i niezaprzeczalnie eugenicznej ideologii.

Niepłodność kobiet także się zwiększa, zwłaszcza dlatego, że wielu ludzi Zachodu unika porodów do 30-tego lub 40-go roku życia, kiedy staje się to trudne, szczególnie po częstych aborcjach i zakaźnych infekcjach seksualnych. Eksperymenty dotyczące zapłodnienia in vitro (IVF) rozpoczęto na zwierzętach za dr Shrenka w Wiedniu w latach 1880.

Opracowali ją dr Gregory Pincus z dr Enzmannem w Harvard i Saundersem i Myriam Menkin, do pierwszego dziecka z probówki Louise Brown, która urodziła się w Anglii w 1978, dzięki pracy Roberta Edwardsa, późniejszego laureata Nagrody Nobla.

Natychmiast papież ostrzegł, że to może doprowadzić do wykorzystywania kobiet jako fabryk niemowląt. Nieznana liczba żydowskich lekarzy zapłodniła swoje pacjentki własnym nasieniem; sprawa dr Bertolda Wienera, który wyprodukował około 600 nieuznanych dzieci nie jest jedyna. [2]

Izraelski  przemysł reprodukcji ludzi  

Nic dziwnego, że jeśli chodzi o przemysłowy biznes reprodukcyjny, Izrael jest krajem wiodącym. Brak oficjalnych statystyk, ale wydaje się, że izraelski wskaźnik niepłodności jest najwyższy na świecie; 1 na 4 pary prosi o leczenie niepłodności, natomiast 1 na 6 lub 7 par w innych krajach rozwiniętych. Jednym z wyjaśnień jest to, że endogamia przez wiele pokoleń żydowskich prowadzi do zwielokrotnienia chorób genetycznych.

W Izraelu szeroko praktykuje się aborcje z tzw. medycznych powodów, po badaniach prenatalnych, ze wskaźnikiem 17% ciąż kończących się celowymi aborcjami [3]. Izrael zapewnia darmową opiekę medyczną w kwestii płodności dla izraelskich obywateli, i po bardzo niskiej cenie dla Żydów z innych krajów.

Opłaty są niższe niż w USA, ale wyższe niż w Republice Czeskiej, najbardziej liberalnym i najtańszym europejskim kraju za takie leczenie. Nie tylko potrzebne jest nasienie, ale i oddanie ludzkiego jajeczka, i przemysł zbierania jajeczek jest bardzo dużym biznesem, zwłaszcza kiedy pochodzą one od młodych białych dziewcząt o blond włosach i niebieskich oczach, niemal za darmo, z Europy wschodniej. Poniżej fragment niedawnego artykułu z  Haaretz:

„W roku 2000 policja badała twierdzenia, że pewni izraelscy lekarze nadmiernie stymulowali jajniki pacjentek, by wywołać nadprodukcję jaj, które następnie sprzedawano bez pozwolenia. Jeden lekarz został zawieszony, inny dostał naganę.

Izraelskich lekarzy wiązano też ze skandalami zagranicą: w 2009 i 2013 Rumunia oskarżyła izraelskich lekarzy w dwóch różnych procesach, o przekroczenie ich lokalnych uprawnień na pracę i nielegalny handel jajeczkami ludzkimi, zbierania ich bez zezwoleń od rumuńskich kobiet na sprzedaż innym kobietom, w tym Izraelkom. W obu przypadkach lekarze zaprzeczali jakimkolwiek wykroczeniom”. [4]

Z zamrożonymi jajeczkami z całej Europy wschodniej (pobranymi w izraelskich klinikach na Cyprze) i zamrożonym nasieniem, zamrożone embriony są przetwarzane w Izraelu (Alphaclinic, Kadimasten). Następnie eksportuje się je do ośrodków badawczych w krajach rozwiniętych, i macierzyństwa zastępczego / MZ w biedniejszych.

Izraelskie prawo  

Tego biznesu reprodukcyjnego nie ogranicza prawo. W Izraelu każdy prywatny biznes jest zasadniczo wolny, rządzi tylko rynek globalny, i obywatele izraelscy są dumni z wolności posiadanej przez ich przemysł i handel, jak i ich przywództwo naukowe; izraelski bio-tech jest prawdopodobnie najbardziej rozwinięty na świecie, skoro na pierwsze eksperymenty medyczne płodności i ingerencji w istoty ludzkie zezwalano bardziej niż w jakikolwiek innym kraju. W 1996 zalegalizowano MZ wcześniej niż w innych krajach.

I od 2014 legalne jest MZ dla par gejowskich czy singli (choć religijni deputowani i sądy się nie zgadzają, i próbują rezerwować macice tylko dla Żydówek). Każdy obywatel izraelski zgłaszający nowo narodzone dziecko może uznać je za swojego syna i nowego obywatela Izraela, bez wnikania w kwestię kto dal nasienie, kto dał jajeczka, kto zaszedł w ciążę, kto dostarczył istotę ludzką obywatelowi Izraela w jakimś odległym kraju. Cały proces medyczny płodności pary opłaca państwo.

I teraz w rezultacie wskaźnik urodzin w Izraelu jest dużo wyższy niż w jakimkolwiek innym rozwiniętym kraju. Tę ultra-natalistyczną politykę podsumowują 3 przyczyny:

– Oficjalnie Izrael chce zrekompensować straty holokaustyczne populacji, i praktyczne straty synów i wnuków europejskich ofiar żydowskich

– Oficjalnie Izrael chce zrekompensować straty spowodowane palestyńskimi intifadami i atakami śmiertelnymi

– Jako państwo Izrael jest w niebezpieczeństwie otoczony płodnymi arabskimi rodzinami.

Syjonistyczny cud i jego tajemnica   

Kilka lat temu, kiedy na całym świecie szerzył się biznes macierzyństwa zastępczego, izraelskie media mówiły o wydarzeniu się „cudu”:

„Równie niezwykłe jest to, że spadła płodność w większości muzułmańskiego świata, kiedy płodność izraelskich Arabów i Arabów w Judei i Samarii zbiegła się z żydowskim wskaźnikiem płodności w Izraelu [w Gazie też]. Obecnie nie ma żadnego ryzyka, żeby nie-żydowska większość pojawiła się między M Śródziemnym i rzeką Jordan.

W Izraelu nie tylko zniknęła tzw. populacyjna bomba zegarowa, w dużych częściach świata muzułmańskiego płodność spadła poniżej wskaźnika płodności w Izraelu… [Liban: 1.5 dziecka na kobietę]… Mimo że ultra-ortodoksyjna mniejszość w Izraelu [8% populacji Izraela] nieproporcjonalnie przyczynia się do wzrostu żydowskiej populacji, większość wzrostu żydowskich narodzin pochodzi ze świeckich i nie-ortodoksyjnych religijnych kategorii, ze średnią 2.6 dzieci na kobietę.

Faitelson zauważa, że ultra-ortodoksyjny wskaźnik płodności spadł w ostatniej dekadzie, kiedy wzrosła płodność ogólnej żydowskiej populacji”. [5] W następnych 50 latach izraelska populacja będzie dużo młodsza, i prawdopodobnie bardziej dynamiczna niż w jakimkolwiek kraju zachodnim.

Rozległy krajowy biznes MZ pomaga wyjaśnić ten «cud», i oczywiście ma swój dział eksportu. Tajemnicę izraelskiego sukcesu ujawniono:

“Witamy w Tammuz: Od ustanowienia go przez Dorona Mameta w 2008, „Tammuz” stał na czele rewolucji MZ żeby umożliwić procedury płodności i MZ wszystkim proponując profesjonalne a niedrogie programy MZ w Ameryce, Izraelu, Indiach, Tajlandii, Nepalu i Meksyku”. Obecnie Tammuz proponuje programy MZ w USA (dla par hetero/gejowskich i pojedynczych osób) i na Ukrainie (tylko dla par hetero).

Z biegiem lat Tammuz rozpoczął inne programy MZ i zaproponował specjalne procedury jako agencję „jednego okienka” łączącą oddane jajeczka, leczenie IVF i MZ”.

Teraz, w 2018, kampanie za zniesieniem MZ na całym świecie bardziej skomplikowały sprawy. Ingerują zarówno feministki jak i ortodoksyjni Żydzi  (Yael Asheloni Dolev, Einat Ramon, Ish I Isa) w obronie godności kobiet i przeciwko homoseksualizmowi.

Wróćmy do izraelskiej reklamy:

„W 2011 Doron Mamet został uznany za jednego z 50 najbardziej wpływowych działaczy LGBT w Izraelu przez portal Mako Pride. W 2013 uznano go za jednego z czołowych pionierów na świecie w książce  „Überpreneur- 36 osób które musisz spotkać” / Überpreneur- 36 People You Must Meet, spośród czołowych postaci jak Oprah Winfrey i Mark Zuckeberg. [6]

Wiodąca Tammuz Corporation w 2009 wyprodukowała film Dzieci Google’a / Google Babies w celu promowania swoich sukcesów w tym trójkątnym handlu ludźmi. Dostępny na YouTube z francuskimi napisami .[7]  Pokazano go raz na ARTE Channel, ale zszokował Europejczyków, oto jego fabuła:

Google Baby to podróż przez 3 kontynenty opowiadająca historię rozwijającego się przemysłu produkcji dzieci w erze globalizacji. Doron, izraelski przedsiębiorca z high-tech wiedzą proponuje nową usługę – produkcję dzieci. Producent dzieci (jak się przedstawia) daje klientom tanie rozwiązanie wykorzystując zagraniczny element MZ biednym krajom jako sposób obniżenia ceny.

Preferowany materiał genetyczny jest wybierany przez klientów, a resztę pozostawia się w rękach producenta: nasienie i jajeczka zakupuje się w Internecie, i produkuje się i zamraża większą ilość embrionów. Zapakowane tylko w płynny azot odpowiadające klientom embriony wysyła się drogą powietrzną [na Daleki Wschód] – gdzie są implantowane w macice lokalnych surogatek / zastępczych matek.

Klienci przyjeżdżają dopiero pod koniec 9-miesięcznego okresu ciąży by zabrać swoje dzieci. Obecnie technologia 'robienia dziecka' przekształciła się w akt niezależny od seksu. I globalizacja uczyniła ich produkcję niedrogą”.

Liczba „sztucznych” dzieci urodzonych przez surogatki jest niedostępna. Ale Dorona Mameta wymienia się w Uberpreneurs Andrews i Wooda w tej samej kategorii jak najważniejsi wynalazcy nowego globalnego biznesu, mającego na celu „szczęście dla wszystkich”. On tylko przyznaje się do kilku tysięcy „produktów”. Żaden biznesman nie mógłby dostać się do Uberpreneurs mając takie drobne osiągnięcia.

Uberpreneurs wymienia jako bohatera Gilada Japheta, twórcy MyHeritage, odnoszącego sukcesy genealoga mającego na celu wyszukiwanie żydowskich korzeni i genów na całym świecie. Teraz zarabia duże pieniądze prowadząc poszukiwania genealogiczne dla każdego, i jednym z jego specjalnych celów jest ułatwienie klientom znalezienie żydowskich gametów na świecie, nie genetycznie zbyt bliskich, ale jeszcze koszernych, dostępnych dla sztucznego zapłodnienia i reprodukcji. Jego hasło brzmi: „Znajdź i zrekompensuj” / Identify and Indemnify (s. 197-200)”.

A zatem tu jest izraelski cel: produkcja syntetycznych Żydów wszelkimi sposobami, żeby mieć mocny atut w dochodzeniu odszkodowań za holokaust, za inkwizycję, za wszystko od czasów faraona, jeśli możliwe. Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, mówi Biblia. Nigdy nie zapominajcie, nigdy nie wybaczajcie, mówią żydowscy prawnicy lobbując za odszkodowaniami z przemysłu holokaustu, nigdy nie przestańcie wymyślać nowych sposobów sprzedawania ludzkiego ciała i kupowania ludzkiego ducha, sugerując żywego ducha Kupca z Wenecji. [podkreślenie OG]

Yves Tiberghien pisze : „Skupiając się na historii niektórych z najbardziej niezwykłych współczesnych przedsiębiorców, Andrew i Woods przypominają nam o ogromnej mocy transformacyjnej jednostek powiązanych z  rządami i innymi instytucjami”. [11]. On uważa, że globalny zasięg biznesu może złamać każdą narodową barierę w kwestii prawa cywilnego, jak i wszelkie granice religijne w kwestii moralności, zdrowego rozsądku i zwykłych powszechnych uczuć.

[1] Maria Poumier – autorka Handlarz ludzkim życiem /  Marchandiser la vie humaine, s. 340, 2016, Le Retour aux Sources, Paryż, Francja; w 2015 wyprodukowała film dokumentalny Owoc naszego łona / The Fruits of Our Womb, 60’ z ang. napisami:  https://www.youtube.com/watch?v=LkPW0j4cbSY

[2] W latach 1940, pewien mieszkający w Brytanii austriacki Żyd zarobił mnóstwo pieniędzy stając się „seryjnym ojcem”. Dr Bertold Wiesner był biologiem i pionierem sztucznego zapładniania człowieka. Z sukcesem zapłodnił bardzo wysokim kosztem wiele bogatych dam. Jego małżonka, Mary Bartons, była właścicielką ich kliniki płodności. Wikipedia lśniąco  pokazuje jego biografię. Ale w latach 1970, jedno z jego ponad 600, może 1.000 dzieci odkryło dowody na to, że on je wszystkie wyprodukował własnym nasieniem. Mówi się, że on wraz z małżonką zniszczyli dokumenty. Mówiąc prawdę, jeden z jego synów wykreowany tak oszukańczym sposobem, teraz jest działaczem przeciwnym oddawaniu nasienia. Zob. Wikipedia: „W 2007 naturalny syn Wiesnera, Jonathan Wiesner dostarczył ślinę i krew, z których wyizolowano jego DNA i wyniki przechowano. Od tej pory wielu ludzi mogło zweryfikować, że Bertols Paul Wiesner jest ich biologicznym ojcem, dzięki zgodności DNA z Jonathanem Wiesnerem. Do biologicznych potomków Wiesnera poczętych przez sztuczne zapłodnienie przeprowadzone przez Mary Barton i potwierdzonych badaniami DNA, należą: autor i psychoterapeuta / psychotherapist Paul Newham, prawnik Barrister David Gollancz, i producent filmowy / film maker Barry Stevens, którego filmy dokumentalne były instrumentalne w ułatwieniu i nagłośnieniu procesu, dzięki któremu potomstwo Wiesnera może potwierdzić swoje ojcostwo”.

The Israeli manufacture of artificial Jews

Taking human trafficking to the next level

Kevin Barrett – 19.05.2018

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://kevinbarrett.heresycentral.is/2018/05/poumier/

Zob. też:  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2130814/The-man-fathered-1-000-children-Theyre-middle-class-living-Britain–idea-extraordinary-story-surrounding-birth.html[1]. Wydaje się, że byli też inni czołowi naukowcy gotowi uczestniczyć w tej samej nie-chrześcijańskiej grze. I duma z powodu ich rzekomego dziedzicznego sprytu może uciszyć znajdujące się w pułapce rodziny.

[3] Yael Hashiloni Dolev, Życie (nie)warte życia, genetyka reprodukcyjna w Izraelu i Niemczech  /A Life (Un)worthy of living, Reproductive Genetics in Israel and Germany, Springer 2006

[4] http://www.haaretz.com/israel-news/culture/health/1.631704

[5] http://www.jewishpolicycenter.org/2013/02/28/israel-demographic-miracle/

[6] Uberpreneurs, jak wykreować innowacyjny globalny biznes i przekształcić ludzkie społeczeństwa / Uberpreneurs, How to Create Innovative Global Business and Transform Human Societies, Peter Andrews et Fiona Wood, palgrave macmillan, 2014.

[7] https://youtu.be/CHj21kk1I18 .

[8] https://en.wikipedia.org/wiki/Commodification_of_the_womb; /Utowarowienie łona, zob. Spar, Debora.  „Dla miłości i pieniędzy: gospodarka polityczna handlowej ZM” / For love and money: the political economy of commercial surrogacy, Review of International Political Economy 12 (2005): 287-309.

[9] http://www.people.com/people/archive/article/0,,20095947,00.html

[10] http://www.cbc-network.org/2015/05/stop-surrogacy-now-launches/

[11] Więcej tutaj: 10 powodów wyboru izraelskiego leczenia płodności / 10 reasons to chose Israeli Fertility Care, http://www.haaretz.com/israel-news/culture/health/1.631674

https://www.veteranstoday.com/2018/05/19/poumier/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.