Strona główna > Humor > Izrael zmienia nazwę na Judajskie Państwo (JS)

Izrael zmienia nazwę na Judajskie Państwo (JS)

Okupowana Jerozolima– Dissociated Press (DP)

Jednym pociągnięciem pióra Bibi zmienił “Izrael” na “Judajskie Państwo" – i mianował się kalifem
Jednym pociągnięciem pióra Bibi zmienił “Izrael” na “Judajskie Państwo” – i mianował się kalifem

Były premier Izraela Benjamin Netanyahu poinformował, że syjonistyczny byt, wcześniej nazywany Izrael, od tej pory będzie znany jako Judajskie Państwo (JS), i że mianował się kalifem. Netanyahu dodał, że przyjmie także tytuły „Dowódcy Syjonistycznych Wiernych”. „Wielkiego Błazna wszystkich Żydów. masonów i lucyferian”, oraz „Głównego Zabójcy Dzieci”.

Netanyahu potwierdził, że Judajskie Państwo nadal będzie stosować systematyczny terroryzm by odkrajać sobie terytoria należące do prawowitych narodów, łącznie z Palestyną, Syrią, Jordanem i Libanem, w służbie dla stale powiększającego się Żydowskiego Kalifatu. Dodał, że ma nadzieję na to że w końcu pokona Irak i Egipt w drodze do całkowitej dominacji świata.

Zainspirowany sukcesem Państwa Islamskiego (IS), Netanyahu powiedział, że Judajskie Państwo już nie będzie zabijać palestyńskich dzieci karabinami snajperskimi, a będzie je wyłapywać i ścinać, a videa będzie zamieszczać na youtube. „Nie możemy pozwolić sobie na to byśmy wypadli z wyścigu okrucieństw” zadeklarował kalif Netanyahu. „Zabijanie dzieci dla sportu karabinami snajperskimi, zrzucanie białego fosforu na cywilów, smażenie kobiet i dzieci bronią eksperymentalną, i bombardowanie szkół, szpitali i schronisk dla uchodźców – to wszystko jest dobre, ale te czyny, choć barbarzyńskie, nie są tak telegeniczne jak ścinanie głów. Od tej pory głowy będą się turlać”.

Netanyahu powiedział, że pod tą nową nazwą, Judajskie Państwo dalej będzie stosować swoją kilkudziesięcioletnią politykę brutalnego prześladowania każdego kto kwestionuje jego bardzo nietolerancyjną i ekskluzywistyczną ideologię judajską. „Antysyjoniści? Oni są heretykami!” – krzyknął. „Ściąć im głowy!”

Żując kawałek ludzkiej wątroby pobłogosławionej przez czołowych izraelskich rabinów Yitzhak Shapira i Yosef Elitzur, Netanyahu pokazał dziennikarzom swój nowy błyszczący Rolex z napisem „Jestem również kalifem”.

Z serca swojego kalifatu Państwa Islamskiego w północnym Iraku, rywal Netanyahu – terrorysta i kalif Abu Bakr al-Baghdadi, zaprzeczył jakoby Państwo Judajskie było drobną kradzieżą jego własnego pomysłu. „To w ogóle mnie nie obchodzi” – powiedział al-Baghdadi. „Im więcej kalifatow tym weselej”. Dodał, że nie będzie oskarżał Natanyahu o plagiat, gdyż sam był nie tylko zindoktrynowany, uzbrojony i wyszkolony przez syjonistów, ale jego pierwotną inspiracją do utworzenia nietolerancyjnej, ekskluzywistycznej enklawy terrorystycznej była historia Izraela”.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2014/08/23/js/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=js

Tłum z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *