Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Izrael wprowadzi lekcje o udziale Polaków w Holokauście

Izrael wprowadzi lekcje o udziale Polaków w Holokauście


Syjonistyczny minister edukacji Naftali Bennett stanowczo odrzuca możliwość zaakceptowania wspólnego oświadczenia premierów Polski i Izraela o kwestiach historycznych, dlatego też zamierza wprowadzić do izraelskich szkół lekcje na temat rzekomego udziału Polaków w Holokauście. Uczniowie tamtejszych szkół będą więc karmieni propagandą o współpracy Polaków z Niemcami, czy też o traktowaniu przez nich Żydów przed, w trakcie i po II wojnie światowej.

Lider religijnych syjonistów z partii Żydowski Dom zapowiedział przede wszystkim, że nie będzie respektował wspólnej deklaracji podpisanej przez Mateusza Morawieckiego i Benjamina Netanjahu, dlatego treść oświadczenia premierów Polski i Izraela nie znajdzie się w programie nauczania w izraelskich szkołach. Bennett chce zamiast tego nauczać więcej o „roli Polaków w Holokauście”, stąd też na lekcjach będzie można dowiedzieć się, jak Polacy traktowali Żydów przed, w trakcie i po II wojnie światowej, a także o rzekomej kolaboracji Polaków z Niemcami.

Specjalnym szkoleniom w tym zakresie mieliby zostać objęci izraelscy przewodnicy, którzy towarzyszą żydowskim uczniom podczas ich podróży do muzeum znajdującym się na terenie dawnego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Dzięki nim młodzi Izraelczycy będą mogli poznawać kwestię „szerokiej współpracy polskiej ludności z reżimem nazistowskim” oraz „mordowanie Żydów przez Polaków”. Program nauczania ma przy tym uwzględniać również kwestię uhonorowania Polaków jako Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata.

Izraelski minister edukacji powiedział w rozmowie z portalem Ynet News, iż jego działania są odpowiedzią na próby „tuszowania udziału Polaków w Holokauście”, ponieważ jego zdaniem „roli Polaków w Holokauście nie da się zaprzeczyć”. Bennett twierdzi przy tym, że rozumie znaczenie stosunków polsko-izraelskich, lecz z ich powodu „nie można kształcić naszych dzieci na podstawie zniekształceń i kłamstw”. Oświadczenie Morawieckiego i Netanjahu według lidera Żydowskiego Domu ma wspierać tezę, iż „większość Polaków pomagała narodowi żydowskiemu i tylko mniejszość mordowała Żydów podczas Holokaustu”, podczas gdy „było zupełnie odwrotnie”.

Na podstawie: ynetnews.com.

Za: http://autonom.pl/?p=22786

Data publikacji: 10.07.2018


3 thoughts on “Izrael wprowadzi lekcje o udziale Polaków w Holokauście

 1. A co na to „nasze” sejmitowe szambo? Żydowi popuścić to na głowę nasra. Wiecznie nienażarty i ciągle mu wszystkiego mało. Całym światem te mendy manipulują w/g swoich psychopatycznych potrzeb i żyją wampiry zawsze czyimś kosztem. Ale to się skończy wcześniej czy później. I co wtedy?
  Wywołali wszystkie rewolucje powstania i wojny w których zginęły setki milionów ludzi – nie żydów – i ciągle tym kurwom mało i mało. Co to za bestie talmudyczno syjonistyczne? Nigdy w życiu nie pomogę żadnemu żydowi.

 2. ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI HOLOCAUST.

  Niemieccy zydzi w aparacie wladzy III Rzeszy niemieckiej – Hitler, Himmler, Goebbels, Hess, Heydrich, Goering, Milch, Frank, Eichmann, Globocnik, Bach-Zelewski, Rosenberg i setki innych.
  W armii niemieckiej sluzylo ponad 150 tysiecy ZYDOW !

  Zydowscy bankierzy z USA, Anglii i Niemiec finansowali A.Hitlera i rozbudowe potegi militarnej III Rzeszy niemieckiej – Rothschild, Rockefeller, Morgan, Harriman, Kuhn & Loeb, Schiff, Seligman etc.

  Zydowskie organizacje syjonistyczne z USA podpisaly tajny uklad o wzajemnej wspolpracy z III Rzesza niemiecka w sierpniu 1933r, ktory obowiazywal do II-giej polowy 1941r.
  Uklad dotyczyl szkolenia zydowskich terrorystow do walki z Arabami w Palestynie, zaopatrzenia w bron i materialy wybuchowe oraz przesiedlenia 80 tysiecy niemieckich zydow do Palestyny w celu zbudowania tam panstwa zydowskiego.
  W polowie 1944r wegierski zyd i syjonista R.Kastner dopomogl niemieckiemu zydowi A.Eichmannowi w wywozce 460 tysiecy wegierskich zydow do obozow koncentracyjnych w zamian za przerzut okolo 1700 zydow syjonistow do Palestyny.
  Natomiast nieco wczesniej, bo w lutym 1943r, rabin I.Greenabum, ktory byl przewodniczacym Rady Zydowskiej Pomocy powiedzial na forum egzekutywy organizacji syjonistycznych w Nowym Jorku, ze nie da zadnych pieniedzy na ratowanie zydow, dodajac jednoczesnie, ze „JEDNA KROWA W PALESTYNIE JEST WIECEJ WARTA NIZ WSZYSCY ZYDZI W POLSCE” (One cow in Palestine is worth more then all the Jews in Poland).

  W Warszawie bylo ponad 5 tysiecy zydow w SS i Gestapo !
  Zydzi masowo kolaborowali z niemieckim i sowieckim okupantem Polski przeciwko Polsce i Polakom.
  Na czele zydowskich gett staly JUDENRATY (rady zydowskie), ktore wydawaly zydow na smierc w/g sporzadzonych przez siebie list oraz handlowaly zyciem i smiercia zydow – jesli bogaty zyd zaplacil zlotem, bizuteria i dolarami to mogl wykupic siebie i rodzine od wysylki do obozu koncentracyjnego i tego typu praktyki dowodza korupcji we wladzach gett.
  Z kolei pamietniki takich zydow, jak: Ringelblum i Kacenelson, ktorzy przebywali w gettach potwierdzaja korupcje wsrod wladz gett oraz bandytyzm zydowskiej policji wobec zydowskich mieszkancow gett.

  Proces niemieckiego zyda A.Eichmanna w Jerozolimie na poczatku lat 1960-tych zostal opisany przez zydowke H.Arendt, ktora ujawnila proces eksterminacji zydow przez zydow.

  Powyzszych faktow historycznych nie podaje ani rzad Izraela, ani zadna oficjalna propaganda zydowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *