Izrael terroryzuje Polskę

Armia, choć kochana przez naród, jest niszczona za sprawą polityków-pacyfistów, nienawidzących wszystkiego, co kojarzy się z mundurem. Czy to działanie zamierzone? Teraz wiem, że tak..

Tak pisał emerytowany generał broni, oficer dyplomowany wojsk pancernych Waldemar Skrzypczak:

http://skrzypczak.blog.interia.pl/?id=2093901

Co skłoniło zatem tego generała do zajmowania się polityką ? Tego nie chciał ujawnić gdy spotkaliśmy się pierwszy raz, ot takie wsparcie polityczne emerytowanego generała dla działań politycznych. Tak naprawdę mam wrażenie, że wojsko to jego miłość; coś co kocha, a polityka tak naprawdę nigdy go nie interesowała tak jak armia.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA
Gen. Waldemar Skrzypczak, Pani Krystyna Krzyszkowiak, Pan Rafał Gawroński

Zabrnął więc Pan Skrzypczak po uszy w szambie morderców i prawdopodobnie skończy jak gen. Petelicki z kulką w głowie od osoby którą w Polsce wszyscy nazywają samobójca oprócz oczywiście dewiantów !

Mija już 3 miesiąc jak oficjalnie generał obecnie polityk złożył doniesienie o tym, że żydzi chcą go zamordować jeżeli nie kupi ich uzbrojenia. Teraz to taki przymus dla Polaków albo kupujesz albo giniesz. Jedynie tusk wybrał inny wariant: on nic nie kupuje aby go nie posadzono o korupcję, on tylko sprzedaje Polskę wraz z Polakami żydom.

Nie wszyscy wiedzą że Waldemar Skrzypczak jako wiceminister obrony jest odpowiedzialny za uzbrojenie armii i jest terroryzowany z pomocą prokuratury przez znanego lobbystę. Chodzi o Mieczysława Bulla, który reprezentuje w Polsce interesy izraelskiego przemysłu zbrojeniowego. Bull w kwietniu i nie było to 1-ego miał straszyć Skrzypczaka, że zostanie zniszczony, jeśli nie wesprze zakupu w Rafaelu bezzałogowych wież do Rosomaków. Minister Skrzypczak opisał całą sytuację w doniesieniu, które w maju trafiło do Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać zjawił się słynny morderca z MoSSadu niejaki Netanyahu, a rezultat tych spotkań wszyscy widzieli ponieważ nie dało się ukryć urazów tuska i uzurpatora.

Muszę jednak podsumować tragedię władzy która robi w pieluchomajtki gdy słyszy tylko, że ich „boss” dzwoni z Tel Awiwu.

Jak można terroryzować władzę w innym kraju ? Otóż można terroryzować władzę w Polsce posiadając swoich polityków oddelegowanych i przebranych za Polaków !

A generałowi Skrzypczakowi życzę pancernego zdrowia !

a
Tusk i Komorowski po wizycie zbrodniarza Netanyahu w Polsce

Źródło: http://rafzen.wordpress.com/2013/08/22/izrael-terroryzuje-polske/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.