Strona główna > Historia > Izrael spuścizną po Stalinie?

Izrael spuścizną po Stalinie?

israhell_by_fabio2k5Ciekawostką jest  fakt, że nazwisko Stalina w języku Gruzinów oznacza „syn Żyda.” Bardziej ważne  jest natomiast, że Izrael jest spuscizną po Stalinie, o czem dziś mało kto  pamięta. Faktycznie bez poparcia Stalina, prawdopodobnie wogóle by dziś nie  było państwa Izrael. Stalin dostarczył kluczowych elementów do w stworzenia  Izraela, który był mu strategicznie potrzebny, w czasie Zimnej Wojny, jako zarzewie  konfliktu zbrojnego na Bliskim Wschodzie, bogatym w ropę naftową.

Trzy elementy  podstawowe do stworzenia przez Stalina nowego państwa Izrael w Palestynie  stanowiła, po pierwsze dostawa setek tysiecy kolonistów żydowskich do  Palestyny, w tym weteranów z wojny, po drugie darmowa dostawa broni do walki z  Arabami o ziemię i po trzecie, wniesienie przez Sowiety wniosku do Narodów  Zjednoczonych o uznanie nowego państwa Izrael w Palestynie, co stało się w  marcu, 1947 roku. Trzeba pamiętać, że pogrom kielecki był jednym z 16 pogromów  zainscenizowanych w państwach satelickich przez NKWD przy pomocy syjonistów, które to pogromy poprzedziły kilkanaście pogromów zainscenizowanych już przez  samych sjonistów w państwach arabskich, żeby skutecznie „stymulować” kolonizowanie  Izraela.

Od początku było  wiadomo, że sztuczny twór państwowy Żydów europejskich w świecie islamu na  Bliskim Wschodzie, na ziemi zabranej Arabom, będzie powodem zatargów i  niekończącego się konfliktu oraz aktów terroru sjonistów, przeciwko władzy  angielskiej i przeciwko miejscowej ludności arabskiej. W listopadzie 1947 roku,  wobec rosnącego terroru sjonistycznego, nastąpił koniec rządów brytyjskich w  Palestynie.

Następnie z  pomocą Sowietów i USA, Narody Zjednoczone uznały nowe państwo Izrael 14go maja,  1948. Wówczas Sowiety zaczęły popierać Arabów przeciwko Żydom i w Polsce pod  jarzmem sowieckim, zaczęłą się tworzyć sympatia do izrelskich Żydów, walczących  przeciwko Arabom, popieranym przez Sowiety. Sympatia ta pokutuje wsród  niektórych ludzi w Polsce, nieświadomych perfidii żydowskiego ruchu  roszczeniowego i oczerniania Polaków jako wspólników w dokonaniu ludobójstwa  niemieckiego na Żydach w czasie wojny.

Na podstawie tego  oszczerstwa żydowski ruch roszczeniowy żąda od Polski kolosalnej  sumy 65 miliardów dolarów, tak jakgdyby  Polska sama nie była najbardziej zniszczonym przez wojnę krajem w Europie i nie  była ofiarą zemsty Hitlera, za wykolejenie jemu szans na szybkie zdominowanie świata  w 1939 roku, oraz jakgdyby jednocześnie Polska nie była ofiarą zemsty Sowietów,  za zatrzymanie ich pochodu na zachód, w wojnie 1920 roku. Tak więc Polska  dwukrotnie w dwudzietym wieku zaważyła na losach świata i walcząc w obronie  swej niepodległości, przeszkodziła zwyciestwu naprzód tyranii sowieckiej a  potem nazistowskiej.

Jan Karski opisał  masową kolaborację Żydów z Sowietami, po podboju Polski w 1939 roku przez  Hitlera i Stalina. Żydzi pomagali Sowietom w aresztowaniach Polaków i w  pacyfikacji Polski w latach 1939-1941 oraz w latach 1944-1953. Gruźiński Żyd,  Lawrenty Beria, 5go marca, 1940 roku, przedstawił Stalinowi listę 21,857  oficerów i inteligentów polskich przeznaczonych do egzekucji w Katyniu i innych  miejscach każni, w których faktycznie odbyły się egzekucje około 26,000 Polaków,  według generała NKWD Pawła Sudopłatowa, autora książki „Specjalne Zadania”  („Special Tasks”).

Sudopłatow  uzyskał przez swoich agentów żydowskich w USA, a zwłaszcza od Roberta  Oppenheimer’a, dokładne dane amerykańskiej bomby nuklearnej, tak, że kiedy pierwsza  eksplodowana sowiecka bomba nuklearna była bliźniakiem bomby amerykańskiej,  Oppenheimerowi odebrano „security clearance” czyli dostępu do sekretów  państwowych w USA, a szpiegowskie małżeństwo Rosenberów zostało stracone.

Po Drugiej Wojnie  Światowej, Polacy zdradzeni przez Roosevelta i Churchilla stali się żle  widziani, ponieważ niestety taka jest ludzka natura, że ludzie nie lubią tych,  którym źle zrobią. Ten stan rzeczy zbiegł się z powstajacym wówczas fałszywym  mitem zagłady Żydów z rąk nazistów i Polaków. Co do tego kim byli naziści, to  nieraz są wątpliwości, chociaż w pojęcie to są włączeni jacyś, ale nie wszyscy  Niemcy. Natmiast co do Polaków to naturalnie słowo „Polak” tyczy się wszystkich  lub większości etnicznych Polaków.

Wraz z rozbudową  żydowskiego ruch roszczeniowego, opartego na fałszywm micie polskiej współwiny  w tragedii Żydów czasie wojny, po wojnie zaczęła się w USA moda poniżania  Polaków, w formie iditycznych etnicznych dowcipów popularnych wśród złośliwych  ludzi oraz tych, którzy chcą wierzyć, że ktoś, tym wypadku Polacy, są głupsi od  nich samych.

W USA okresowo  rozmaite grupy etniczne i rasowe stają się przedmiotem głupich dowcipów, ale  okresy te nie trwają długo, tak po Irlandczykach mogą być Szwedzi, etc.  Żydowski ruch roszczeniowy i jego anty-polska propaganda stworzył zjawisko  anty-polonizmu w USA o charakterze znacznie bardziej długotrwałym, niż to miało  miejsce w przeszłosci, w stosunku do innych grup, zwłaszcza, że na zawodowi  komedianci opowiadający dowcipy w radiu lub telewizji, przeważnie rekrutują się  spośród Żydów, dla, których humor stanowił tradycyjna broń.

Z postępem  rozwoju żydowskiego ruchu roszczeniowego nagonka na Polaków przybierała coraz  większe rozmiary i „głupota polska” i polskie nazwiska zaczęły pojawiać się w  ujemnej formie w treści ogłoszeń handlowych i w scenariuszach filmowych i w  powieściach, zwłaszcza kryminalnych. Samo istnienie państwa Izrael wraz z jego  dyplomacją i służbami specjalnymi jest powiększa możliwości żydowskich  sukcesów.     Żydowski sukces w  USA zaszedł tak daleko, że o ile dawniej duże państwa posługiwały się małymi, w  międzynarodowych rozgrywkach, to o tyle teraz, mały Izrael posługuje się  amerykański kolosem, czyli jak Amerykanie mówią „ogon macha psem.” Tak więc  Stalin ma wpływ na losy Bliskiego Wschodu nawet pół wieku po śmierci, kiedy  jesteśmy świadkami rządów neokonserwatystów sjonistów w USA i ich napaści na  Irak, na korzysć „wielkiego” Izraela oraz ich pomocy w masakrowaniu Libanu  przez Izrael, jak też trwającej od czasów powstawania Izraela, eksterminacji  Palestyńczyków.

Za:http://www.pogonowski.com/tekst_print.php?textid=427

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.