Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Izrael schodzi w otchłań moralną

Izrael schodzi w otchłań moralną

Ilan Pappe: Czystka etniczna Palestyny

a

Układ Trumpa z diabłem

Na ironię, Amerykanie musieli uznać prezydenta dłużnego Izraelowi, żeby realizować własny interes.

Poprzez swoich nazi pełnomocników syjoniści etnicznie wyczyścili europejskich Żydów żeby uzasadnić utworzenie Izraela. Potem to samo zrobili z Palestyńczykami.

Syjonistycznym celem zawsze był „Wielki Izrael”. I w tym kontekście trzeba postrzegać osadnictwo na Zachodnim Brzegu.

24 maja 1948, David Ben Gurion napisał w swoim dzienniku: „W Libanie ustanowimy chrześcijańskie państwo, którego południową granicą będzie rzeka Litani. Rozwalimy Transjordanię, zbombardujemy Amman i zniszczymy jego armię, a potem upadnie Syria, a jeśli Egipt będzie nadal walczył, zbombardujemy Port Said, Aleksandrię i Kair”.

(źródło: 28.11.2015)

Dr Henry Makow

Potężniejsze niż bomba nuklearna, kłamstwo jest najmocniejszą bronią szatana. Bomba tylko niszczy. Kłamstwo kradnie dusze. Werbuje miliony naiwnych ludzi dla sprawy szatana.

„Wybrany przez Boga naród” był ulubionym celem szatana. Syjoniści przejęli nad nimi kontrolę wykorzystując kłamstwa o żydowskim holokauście i „wojnie o niepodległość” w 1948.

1)  Żydzi nie potrzebowali „narodowej ojczyzny” z powodu holokaustu. Zamiast tego zostali poświęceni w holokauście żeby oni zbudowali Izrael. Iluminaci chcą go za stolicę ich NWO. Krzykliwa masońska symbolika  w wybudowanym przez Rotszylda Sądzie Najwyższym Izraela to poufna info. Również Izrael jest fortem ich inwazji na islamski świat.

2) W „wojnie o niepodległość 1948” Izraelczycy NIE stanęli wobec drugiego holokaustu ze strony krwiożerczych arabskich armii, jak uczy się Żydów. Wojna faktycznie była brutalną czystka etniczną Palestyńczyków przez syjonistów, „Nakba” („kataklizm”), przypominającym to co naziści zrobili Żydom.

Bez holokaustu nie byłoby Nakby, która rozrosła się do wielkości potwora dręczącego całą ludzkość: oszustwo 11 IX, i wojna z islamem i wolnością.

(Dla nowych czytelników: Agentami szatana na planecie ziemia są iluminaci, najwyższy szczebel masonerii. Iluminaci reprezentują długoczasowy spisek przeciwko Bogu i ludzkości składający się z sojuszu niemieckich żydowskich bankierów i arystokratycznych rodzin Europy (zwłaszcza Anglii) i Ameryki. Iluminaci są siłą stojącą za brytyjskim i amerykańskim imperializmem, nazizmem, komunizmem, syjonizmem, neokonserwatyzmem, feminizmem i NWO.)

Najpierw zajmę się drugim kłamstwem.

a

U góry: Czyścik etniczny –  skoncentrowany – Ariela Sharona.

Usuwa Palestyńczyków jakby nigdy nie istnieli, redukuje wszystkich krytyków do antysemitów, wykonuje za ciebie całą brudną robotę…

„FAŁSZYWA WOJNA”

Zdaniem izraelskiego historyka Ilana Pappe, wojna w 1948 była pretekstem i przykrywką dla wcześniej zaplanowanego wypędzenia miliona w większości bezbronnych Palestyńczyków z ich rodzinnych domów, sadów, pól i biznesów. (Czystka etniczna Palestyny /   The Ethnic Cleansing of Palestine,2006)

Syjonistyczne przywództwo wiedziało, że sąsiadujące kraje arabskie nie stanowiły zagrożenia. Palestyńczycy nie uciekali chętnie, jak uczy się Żydów, a zostali wypędzeni.

Brytyjczycy i ONZ byli współsprawcami. Przy obecności 75.000 żołnierzy, Brytyjczycy pozwolili na rzezie i grabieże pomimo obietnicy w Deklaracji Balfoura zachowania praw Palestyńczyków.

ONZ przekazała 600.000 Żydom terytorium na którym mieszkał milion Palestyńczyków, zostawiając ich na łasce Davida Ben Guriona, który powiedział: „Jedynie państwo z co najmniej 80% Żydów jest stabilne i zdolne do istnienia”. (Pappe, s.48)  89% uprawianej ziemi w desygnowanym przez ONZ żydowskim państwie należało do Palestyńczyków. (30)

Gen. Sir John Bagot Glubb, brytyjski szef (Jordańskiego) Arabskiego Legionu, wojnę 1948  nazwał „fałszywą wojną”. Jak jest z większością wojen,  skutki ustalono wcześniej. Lider sił arabskich, król Abdullah z Jordanii, zawarł tajny układ z syjonistami stawiania tylko symbolicznego oporu w zamian za zwrot Zachodniego Brzegu i wschodniej Jerozolimy. Ponadto Anglicy kontrolowali arabskie armie i uszczuplali zaopatrzenie.

Daleko od bycia „niezorganizowaną grupą obrońców”, Izrael miał 50.000 żołnierzy, z których połowa służyła w armii brytyjskiej. Miał małe siły powietrzne, marynarkę, czołgi, samochody pancerne i ciężką artylerię. Mierzyć się mieli z nimi prawdziwi „niezorganizowani obrońcy”, może 10.000 słabo wyszkolonych i wyposażonych palestyńskich umundurowanych i ochotników z arabskiego świata. (44)

Pomimo retoryki z arabskich stolic, nigdy nie było żadnej szansy wypędzenia Żydów do morza. Palestyńczycy byli bierni i nie doceniali zagrożenia. Żyli pod rządami otomańskim i brytyjskim, i jakoś uda im się pod żydowskim reżimem. Wielu wieśniaków zawarło „układy o nieagresji” z Żydami.

a

W marcu 1948 Ben Gurion powiedział Jewish Agency: „Według mnie większość palestyńskich mas podział uznaje za fait accompli…[oni] nie chcą z nami walczyć”. (61)

Kontrolowany przez Brytyjczyków  Arabski Legion był jedyną potencjalną realną opozycją. Wykorzystano go do wypędzania syjonistów kiedy wycofali się z układu i zaatakowali stare miasto Jerozolimę.

Inne kraje arabskie były tak słabe, że syjoniści zajęli południowy Liban i wypędzili stamtąd Arabów. 24 maja 1948 David Ben Gurion nie zabrzmiał jak lider oblężonego narodu kiedy napisał w dzienniku: „Ustanowimy chrześcijańskie państwo w Libanie, którego południową granicą będzie rzeka Litani. Rozwalimy Transjordanię, zbombardujemy Amman i zniszczymy jego armię, a potem upadnie Syria, a jeśli Egipt będzie walczył dalej, to zbombardujemy Port Said, Aleksandrię i Kair”. (144)

Tak, Palestyńczycy atakowali niektóre konwoje i odizolowane osady żydowskie zabijając znaczną liczbę Żydów. Te ataki były na rękę syjonistom, którzy zawsze czyny oporu pokazują jako agresję i antysemityzm.

OKRUCIEŃSTWA SYJONISTÓW

Znający arabski Ilan Pappe rozmawiał z ocalonymi z palestyńskich obozów dla uchodźców. Porównał ich relacje z tymi w Archiwach IDF.

Zniszczono ponad 200 arabskich wiosek zanim arabski żołnierz postawił stopę w Palestynie.

Izraelski program czystek etnicznych nazywał się „Plan D”. [82] Sporządzono szczegółowy rejestr wszystkich palestyńskich osiedli i nieruchomości. (Często nieświadomi Palestyńczycy byli gościnni wobec sporządzających ten makabryczny „spis”.)

Syjoniści w nocy atakowali palestyńskie wioski i podkładali dynamit pod domy w których spali mieszkańcy. Potem zbierali wszystkich mężczyzn w wieku lat 10-50 i rozstrzeliwali ich albo wysyłali do obozów więziennych. Kobiety, dzieci i starszych wypędzali. W końcu w obozach uchodźców w Gazie, na Zachodnim Brzegu i sąsiadujących krajach wylądowało już około 750.000 ludzi. Były liczne przypadki gwałtów i grabieży.

W dużych miastach jak Jerozolima, Jaffa i Haifa dzielnice palestyńskie ostrzeliwano, a ludzi terroryzowano i zabijano. Razem fizycznie zdemolowano 530  z pośród 1.000 palestyńskich wiosek. Około 12 miast i miasteczek również opróżniono. Niektóre wioski nawiązały więzi biznesowe albo osobiste z Żydami i ich mieszkańcy uciekli. Wiele z tych „układów” syjoniści nie honorowali.

a

Deir Yassin był zły, ale wydarzenia jakie pokazały się 28 października 1948 w wiosce Dawaymeh  między Beersheba i Hebronem były jeszcze gorsze. Cytuję Pappe:

„Wchodząc do wioski następnego dnia Muktar (Hassan Mahmud Ihdeib) ujrzał z przerażeniem stosy martwych ciał w me-czecie – i wiele więcej porozrzucanych na ulicy – mężczyzn, kobiet i dzieci, a wśród nich własnego ojca… brakowało 455 osób wśród nich około 170 dzieci i kobiet. Żydowscy żołnierze, którzy brali udział również zgłaszali przerażające sceny, niemowlęta z popękanymi czaszkami, i były kobiety zgwałcone lub spalone żywcem w domach, a mężczyźni zadźgani. To były … relacje naocznych świadków wysłane do [izraelskiego] dowództwa w ciągu kilku dni od zdarzenia”. (197)

HOLOKAUST

Dzień przed atakiem na palestyńską wioskę, izraelscy oficerowie polityczni (jak sowieccy komisarze) podżegali wojska przemówieniami o holokauście. Syjoniści również je wykorzystywali by zapewnić sobie bezkarność. Cały świat obserwował i nie powiedział nic.

Ale czy sami syjoniści nie byli częściowo odpowiedzialni za holokaust? Czy syjoniści pierwsi zrobili Żydom to co zrobili później Palestyńczykom?

W 1943 Rabbi Dov Weissmandl z Żydowskiego Komitetu Ratunkowego na Słowacji za $50.000 załatwił z nazistowskimi funkcjonariuszami zatrzymanie transportów do obozów koncentracyjnych. Faktycznie zatrzymali je kiedy czekali na pieniądze, które miały przyjść z zagranicy.

Weissmandl zwrócił się do siedziby Syjonistycznej Agencji Żydowskiej w Szwajcarii. Powiedziano  mu, że syjoniści „muszą być głusi na sytuację i krzyki wychodzące z Europy wschodniej” żeby ustanowić państwo Izrael.

a

Zapamiętaj to: wszyscy sojusznicy doznali wielu strat, i jeśli  my również nie złożymy ludzkich ofiar, to jak zdobędziemy prawo do siedzenia przy konferencyjnym stole kiedy zmienia się granice terytorialne? [Izrael] Eretz Yisroel będzie nasz tylko przez zapłacenie krwią, a jeśli chodzi o nasz najbliższy krąg,  ATEM TAJLU. Wysłannik przynoszący ten list przekaże ci fundusze na ten cel”.

Weismandl zinterpretował list następująco: „Ceną  Eretz Yisroel jest krew mężczyzn i kobiet, siwych starców i dzieci w ramionach – ale nie WASZA [syjonistyczna] krew! Nie psujmy tego planu dając Osi [nazistom] władzę ratowania życia Żydów. Ale dla was, [syjonistyczni] towarzysze, załączyłem opłatę za przejazd za waszą ucieczkę. Co za koszmar! Syjonistyczny agent „dyplomata” przyjeżdża do Czechosłowacji i  mówi „Wylewajcie radośnie swoje łzy, bo wasza krew jest tania. Ale za waszą krew, ziemia (Izraela) będzie nasza! (MIN HAMETZAR / Z głębin (s. 92), rabin Michael Dov Weissmandl ZT”L Dziekan Nitra Yeshiva)

Jeśli nie uważasz, że ta filozofia uzasadniała powstanie nazizmu, antysemityzmu i holokaustu, to sam się oszukujesz. Nazizm był oszustwem na narodzie niemieckim, tak jak syjonizm na Żydach. Oba z dobrych narodów uczyniły zimnokrwistych zabójców, pionków „księcia kłamstw”.

PODSUMOWANIE

Dzisiaj Nakbę kontynuuje się w Strefie Gazy, na Zachodnim Brzegu i wzdłuż dzielącego muru. (Można by twierdzić, że to trwa dalej w Libanie, Afganistanie, Syrii i Iraku.) Nowe osiedla buduje się żeby wzmocnić izraelskie roszczenia, jako „fait accompli”.

Większość Izraelczyków i ich zwolenników ma do czynienia z moralnym „fait accompli”. Oszukani o holokauście i „wojnie o niepodległość”, zostali skażeni ohydą moralną. Wielu zbudowało sobie zgodnie z tym życie. Co mogą teraz zrobić? To jest masoński sposób. Psuj ludzi moralnie.

Kiedy idzie się złą drogą, nie potrzeba udawać, że to dobra droga. Trzeba zawrócić i iść tą sama drogą, im szybciej tym lepiej.

Uważam, że syjoniści powinni uznać prawdę i dążyć do dwu-państwowego rozwiązania wydając przeprosiny i hojną restytucję Palestyńczykom. Powinno być ograniczone prawo powrotu.

Ilan Pappe mówi, że Palestyńczycy zaakceptowaliby to. Pappe jest rzadkim historykiem: uczciwym, odważnym i moralnym w prawdziwym żydowskim duchu. Mówi, że jego badania „w pełni bronią” palestyńskiej wersji wydarzeń negowanych przez tak wiele lat. (Ale „negowanie Nakby” nigdzie nie jest zbrodnią.) Iluminaci kontrolują Izrael poprzez izraelskich liderów którzy są masonami. To już zdradziło naród żydowski więcej niż raz.

a

Pappe nie jest optymistą. Dokonany z premedytacją atak na Liban w 2006 był kroplą która przelała czarę. Profesor uniwersytetu, obserwował kiedy jego pacyfistyczni koledzy akceptowali rządową rację bytu. Oni są więźniami satanistycznego „fait accompli”. Jeśli w ogóle, to teraz Izraelczycy są bardziej fanatyczni.  Pappe opuszcza Izrael by zostać szefem Katedry Historii na Uniwersytecie Exeter w Anglii.

Istnieje tylko jeden sposób by ludzkość rozkwitała w pokoju: uznać prawdę, bez względu na to jak jest inkryminująca i bolesna.

Israel’s Descent Into a Moral Abyss – 30.12.2016

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/001978.html#sthash.lFY82Ti9.dpuf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.