Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Izrael – ostatni rozdział

Izrael – ostatni rozdział

Od ponad 66 lat Izrael podgryza swoje ofiary w Gazie i wszystkie sąsiadujące narody do tego stopnia, że sam wepchnął się w ten ostatni narożnik, z którego nie będzie żadnej ucieczki.

a

„To wtedy rozpocznie się przelew krwi nie tylko dla wrogów Izraela, ale i dla niego samego. Będzie pogardzany przez większość świata za to co zrobił Palestyńczykom, a muzułmanie poczują iż nie mają nic do stracenia stosując wszelkie metody konieczne do zniszczenia Izraela, ze strachu że oni będą następnymi.

Wydaje się również, że wkrótce Ameryka doświadczy wojny domowej po następnym ważnym zorganizowanym wydarzeniu, razem z pewnym upadkiem dolara, i dlatego straci swoją pozycję jako atakujący pies Izraela przeciwko arabskiemu światu. Amerykanie będą zbyt zajęci zabijaniem jeden drugiego.

Syjoniści nadal próbują wciągnąć w konflikt Rosję destabilizując sąsiadujące z nią kraje. I jeszcze raz Ameryka wkrótce będzie miała własne problemy, a jej nieudane okupacje Iraku i Afganistanu wykażą, że naprawdę nie ma żadnych szans z Rosją.

Problem jaki widzę jest taki, że w niedalekiej przyszłości Izraelowi zabraknie „sojuszników” do ustawiania ich przeciwko jego wrogom, którymi praktycznie są wszyscy na świecie. Będzie musiał zmierzyć się z faktem, że wszyscy nim gardzą. I będzie musiał zmierzyć się z tym sam.

a

Izrael nie rozumie tego, że los Palestyny w końcu stanie się jego losem. Jeśli jego psychopatyczny ludobójczy program w ogóle zostanie zrealizowany, to będzie musiał poradzić sobie z gniewem swoich wrogów, a jego wcześniejsi sojusznicy już nie będą się liczyć, z uwagi na ich własne wewnętrzne problemy. Także, kiedy już jego sojusznicy zrozumieją, że byli jedynie wykorzystywani jako mięso armatnie dla syjonistycznej supremacji, oni też staną się jego wrogami”.

Marsz do piekła – Marching to Hell: Zen Gardner http://www.zengardner.com/marching-hell/#!

Chociaż powyższe komentarze dopiero zaczynają się pojawiać, to nie da się już zaprzeczać końcowego wyniku dla Izraela i Waszyngtonu: ponieważ już ewidentnie przelano zbyt dużo krwi, w zbyt wielu krajach, żeby ignorować prawdę o ciągłych zbrodniach Izraela przeciwko ludzkości.

Ukraina miała być 'aktem potwierdzenia i triumfu' przypieczętowania ostatecznego rozwiązania Palestyńczyków ustanawiającym globalną scenę do ataku również na Rosję. W rzeczywistości także ta zbrodnia wojenna wchodzi w końcowy etap. Zamiast zwycięstwa na Ukrainie, jest to kolejny kolosalny błąd USI, który wywoła nie do pokonania schizmę miedzy aroganckimi i zachodnimi najeźdźcami i resztą planety – co powinno już dawno się wydarzyć!

Izrael nie rozumie tego, że los Palestyny w końcu stanie się jego losem. Jeśli jego psychopatyczny ludobójczy program w ogóle zostanie zrealizowany, to będzie musiał poradzić sobie z gniewem jego wrogów, a jego wcześniejsi sojusznicy już nie będą się liczyć, z uwagi na ich własne wewnętrzne problemy. Także, kiedy już jego sojusznicy zrozumieją, że byli jedynie wykorzystywani jako mięso armatnie dla syjonistycznej supremacji, oni też staną się jego wrogami. . .

. . . Koniec Palestyny będzie hakiem, który nieuchronnie ściągnie za sobą Izrael. Ale niestety, to może również doprowadzić do realizacji apokaliptycznej wizji Pike’a (plan trzech wojen światowych/a303).

Dopiero kiedy w pełni zrozumiemy to, że wszystkie religie oddzielają nas od prawdziwej duchowości łączącej nas z każdym i ze wszystkim, nie będziemy chcieli wpaść w ich końcową pułapkę, jednej światowej religii, która będzie jeszcze gorsza niż te które mamy teraz.

Jeśli jest to możliwe”. – Zen Gardner

Izrael i USI dalej nie widzą nieuniknionego faktu, że wszystko na tym świecie jest powiązane i zawsze tak było!

Dlatego kiedy Izrael i USI ciągle żądają zupełnie innych praw dla siebie, w przeciwieństwie do wszelkich praw odnoszących się do każdego innego narodu na świecie – to nigdy nie da się dłużej tolerować jawnego oburzenia.

Każdy naród ma prawo do samoobrony przed najeźdźcami. Każdy człowiek ma prawo powrotu do miejsca urodzenia, niezależnie od płytkich służących sobie zasad politycznych: zasad które sztucznie stworzono by odpowiadały chwilowym zachciankom politycznym zdobywców, którzy mieli być strażnikami, zgodnie z prawem międzynarodowym.

Żaden naród nigdy nie miał „prawa” do dokonywania 'ludobójstwa' na innym narodzie. Jest to szczególnie ohydne kiedy ofiary ludobójstwa teraz robią to samo, od nowonarodzonych aż do osób starszych i słabych, a wszystko to jest niezgodne z konwencjami międzynarodowymi.

Hipotezy za obecnymi zbrodniami wojennymi zarówno w Gazie jak i Ukrainie są jeszcze bardziej skandaliczne, gdy patrzy się na nie w przeciwieństwie do tego jak Izrael twierdzi iż był traktowany podczas II wojny światowej, razem z jego szantażem nuklearnym tak wielu innych narodów, którym Izrael żyje od czasu zakończenia II wojny światowej

a

Jeśli będzie się zaprzeczać temu, to narody świata będą musiały się zorganizować i skończyć z tym zagrożeniem.

W przeciwnym wypadku skończy się świat jaki znamy!

Oburzająca polityka totalnych kłamstw i oszustw jaką stosują USI i Izrael, żeby wspierać swoją wyświechtaną politykę w ciągu ostatnich 66 lat, wciąż woła o rozwiązanie – być może bardziej niż kiedykolwiek!

Dlatego kiedy różne religie i zbrodnie wojenne ONZ-NATO zaczną łączyć się w tych nielegalnych wojnach, w połączeniu z amerykańskimi doradcami wysyłanymi do Kijowa, świat będzie mógł wyraźnie przewidzieć kolejny niepotrzebny Wietnam, albo być może Libię, poza tą neo-nazistowską inwazją rozbitego narodu Ukrainy.

Amerykanie postanowili być ślepi na to co się naprawdę dzieje, ale ani reszta świata, ani różne religie nie czują się zagrożone tą globalną agresją, chcą poddać się temu ohydnemu wołaniu o:

„Dominację na pełną skalę wszelkimi niezbędnymi metodami”

To nadużycie oczywiście wykończy Izrael i USI, razem z każdym chaosem jaki dotknie świat, bo zbyt wielu pozwala by to trwało zbyt długo, i teraz będą KONSEKWENCJE dla tych, którzy zorganizowali tę światową katastrofę. Ale tym razem nie będzie żadnej ucieczki dla żadnych z tych przesiąkniętych krwią barbarzyńców. . .

Źródło; http://rense.com/general96/finalchap.html

Jim Kirwan – 25.07.2014, tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.