Strona główna > Świat > Izrael jest problemem

Izrael jest problemem

„Izrael jest ciężarem” – 4-gwiazdkowy gen. David Petraeus

Izrael wpędza świat w katastrofę, nie tylko z powodu rasistowskiej ideologii na której został założony, a także dlatego, że jego rządu wraz z jego zwolennikami (znanymi też jako żydowscy neokoni i izraelskie lobby AIPAC), nic nie powstrzyma – łącznie z wojną i terroryzmem – żeby zachować kraj uzurpatorów , którzy fałszywie uważają się za Hebrajczyków albo wybrany przez Boga naród.

FAŁSZ

„Nasza rasa jest rasą panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od innych gorszych ras gdyż one wywodzą się od insektów. Faktycznie porównując je z nami, inne rasy to bestie i zwierzęta, w najlepszym przypadku bydło. Inne rasy uważa się za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest panowanie nad gorszymi rasami. Naszym ziemskim królestwem będzie rządził nasz władca, za pomocą żelaznej rózgi. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolnicy” – Menahem Begin, szósty premier Izraela w przemówieniu w Knessecie (24 czerwca 1982) [cyt. w „Begin i bestie” / Begin and the Beasts – Amnon Kapeliouk, w The New Statesman (25.06.1982)]

Czego ten oszust, zbrodniarz, Menahem Begin, celowo nie ujawnił światu, to że nawróceni aszkenazyjscy, sefardyjscy, samarytańscy, europejscy i afrykańscy Żydzi NIE SĄ judahickimi Hebrajczykami z Biblii, a zatem NIE SĄ narodem wybranym, z którym Bóg zawarł Stare Przymierze – wszyscy Hebrajczycy bezpowrotnie zmarli.

Wtedy Pan zapłonął gwałtownym gniewem przeciw Izraelowi i odrzucił go od swego oblicza… Wtedy Pan odrzucił całe potomstwo Izraela, poniżył je i wydał je w moc łupieżców, aż wreszcie odrzucił je od swego oblicza. – 2 Król 17:18,20

Oto wasz dom zostanie wam pusty„. – Mat 23:38

Jego zwodniczy plan musi zakończyć się fiaskiem, ponieważ, jak powiedział Chrystus, siły piekielne  nie przemogą prawdziwego ludu Bożego, Oblubienicy Chrystusa. [Zobacz zdjęcia z atakowanej Gazy:

https://occupiedpalestine.wordpress.com/special-topics/gaza-under-attack-in-photos-%D8%A7%D9%84%D8%B5%D9%88%D8%B1/

Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą„. – Mat 16:18

Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem„. – Apok 3:9

Ci rasistowscy syjonistyczni Żydzi i tzw. „chrześcijanie” którzy ich popierają, nie zdają sobie sprawy z tego, że Pierwsze (Stare) Przymierze apostoł Paweł uznał za przestarzałe:

Ponieważ zaś mówi o nowym, pierwsze uznał za przestarzałe; a to, co się przedawnia i starzeje, bliskie jest zniszczenia„. – Hebr 8:13 [ang: Nazywając to przymierze nowym, pierwsze uznał za przestarzałe, a co przestarzałe jest nieaktualne]

Dzisiaj jest tylko jedno Przymierze, Nowe Przymierze Chrystusa.

Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie…” – Mat 12:30

KRADZIEŻ PALESTYNY

„Wypędzimy Arabów i zajmiemy ich miejsce. W każdym ataku powinno się zadać zdecydowany cios skutkujący zniszczeniem domów i  wypędzeniu ludności”. – Listy do syna, 1937

Izrael założono w 1948 na ukradzionej ziemi Palestynie przez aszkenazyjskich syjonistów, którzy stracili swoją ojczyznę Chazarię i szukali nowej. [Czytaj: Największa niesprawiedliwość XX wieku]

[Czytaj: Syjoniści zatruli 100.000 sefardyjskich dzieci]

Zalewali Palestynę przed, w czasie i po II wojnie światowej. Kiedy już tam dotarli, zorganizowali wiele grup terrorystycznych np. Irgun, Stern gang, i Haganah, następnie terroryzowali, mordowali i wypędzali palestyńską populację.

W rezultacie ci nie-semiccy, nie-hebrajscy, nie-izraeliccy, aszkenazyjscy syjonistyczni Żydzi, którzy nie są potomkami Abrahama, przemianowali ziemię Izraela żeby wymyślić się jako Hebrajczycy i oszukać naiwnych chrześcijan na zachodzie.

Potomstwu twemu (Abrahama) daję ten kraj, [od Rzeki Egipskiej aż do rzeki wielkiej, rzeki Eufrat]” – Rodz 15:18

Ale niezliczonych Palestyńczyków wymordowano, bardzo wielu wywłaszczono z ich gruntów. Większość tych którzy nadal zamieszkują kraj są oddzieleni, zaś miliony więcej są teraz uchodźcami w sąsiadujących krajach arabskich, czekających na powrót do swoich skradzionych domów.

Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy [ang. służącego ani służącej], ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego„. – Wyj 20:17

METASTASIS [przerzut np. raka]

Izrael jest rasistowskim krajem napędzanym przez ducha anty-Chrystusowego – ‚nienawidź bliźniego swego”.

Odrzucił przesłanie Księcia Pokoju o miłości bliźniego i pokoju, a przyjął ludobójczego ducha podboju, terroru i ujarzmiania, który wszczepił na Bliskim Wschodzie, szambo konfliktu i nienawiści, które zaczęło przerzucać się na świat.

Urodzony w Izraelu pisarz Gilad Atzmon daje nam wgląd w taki metastasis:

„Co to była za wrzawa we Francji z burką? Kto kierował wojną z muzułmanami w sercu Europy? Czy to było  naprawdę w imię tolerancji? Wolność i śmiech są naprawdę cenne, ale czy to nie ‚socjalistyczny’ francuski rząd dręczył i zakazał najlepszego i odnoszącego największe sukcesy francuskiego komika, Dieudonné M’bala M’bala, dlatego, że kpił z holokaustycznej religii?

„Kto zmusił francuski rząd do podjęcia takich ostrych działań przeciwko artyście, czy to nie była żydowska grupa lobbingowa CRIF? Jeśli Europa chce żyć w pokoju, to może rozważy pozwolenie innym narodom żyć w pokoju. Spełniając kaprysy żydowskiego izraelskiego lobby, skazaliśmy Paryż na los Aleppo… Francja powinna się zapytać dlaczego zrzuca bomby na muzułmanów. Kto entuzjastycznie opowiadał się za tymi wojnami „interwencjonistycznymi”? Jaka była rola (Żyda) Bernarda-Henri Lévy, głównego zwolennika wojny np. z Libią?”

Były asystent sekretarza skarbu, dr Paul Craig Roberts, tak tłumaczy / explains rzeź w Charlie Hebdo, Francja:

„Jest tyle poszlak, że CIA i francuski wywiad są odpowiedzialne za strzelaninę Charlie Hebdo, ponieważ strzelaniny dokonali dwaj bracia, których karty tożsamości wygodnie znaleziono w rzekomym aucie użytym do ucieczki.

„Skoro Francuzi zagwarantowali by bracia zostali zabici zanim mogliby mówić, nigdy nie dowiemy się co mieli do powiedzenia o tym spisku… (Żydowscy) neokoni zgromadzeni w swoich waszyngtońskich biurach gratulują sobie sukcesu w wykorzystaniu afery Charlie Hebdo w celu zjednoczenia Europy z polityką zagraniczną Waszyngtonu. Nigdy więcej nie będzie głosów francuskich za Palestyńczykami przeciwko stanowisku waszyngtońsko-izraelskim. Nigdy więcej wzrastającej sympatii Europejczyków dla Palestyńczyków”.

Osama Bin Laden wszedł głębiej / went deeper:

„Palestyna tonie pod okupacją wojskową od ponad 80 lat. Brytyjczycy przekazali Palestynę, z waszą pomocą i waszym wsparciem, Żydom, którzy okupowali ją przez ponad 50 lat; lata pełne ucisku, tyranii, zbrodni, zabijania, wypędzania i zniszczenia.

„Utworzenie i kontynuacja Izraela jest jedną z największych zbrodni, i wy jesteście przywódcami jego zbrodniarzy. I oczywiście nie potrzeba wyjaśniać i pokazywać stopnia amerykańskiego poparcia dla Izraela. Utworzenie Izraela jest zbrodnią którą należy wymazać. Każdy człowiek którego ręce ubrudziły się wkładem w tę zbrodnię musi zapłacić cenę, i zapłacić drogo”.

George W Bush: „Tato, co to jest neocon?”

George HW Bush: „Chcesz nazwiska czy definicję?”

W: „Definicję”.

HW: „Izrael”.

ZORGANIZOWANE PRZEZ IZRAELCZYKÓW TERRORYZM I WOJNY

Dwie strony tego samego medalu. Obie roszczą sobie prawo do budowania swojego państwa

Żydowscy neokoni – w zmowie z przekupionymi zdradzieckimi amerykańskimi politykami i urzędnikami rządowymi – przeprowadzili swój akt terroryzmu 11 IX. Po nikczemnym czynie, uwięzieni sprawcy, znani również jako tańczący Izraelczycy, zostali natychmiast wypuszczeni po presji izraelskiego lobby AIPAC na okupowany przez Izrael Kongres USA.

„Chcę by Netanyahu zaczął mówić prawdę, jaki był udział Izraela w 11 IX. W tym dniu złapano ponad 134 agentów Mosadu. FBI złapało ich i przesłuchało” – ujawnił dr Steve Pieczenik, były zastępca asystenta sekretarza stanu.

Wersję następnie poprawiono, by wygodnie obwinić za cały akt muzułmanów, co dało rasistowskiemu satanistycznemu państwu Izrael zielone światło do niszczenia Bliskiego Wschodu, z widokiem na utworzenie Wielkiego Izraela.

Czy wiesz… z 1.7 mln  tajnych dokumentów niedawno ujawnionych przez amerykańskiego demaskatora Edwarda Snowdena, jeden z dokumentów mówi…

Mówi się, że Abu Bakr al.-Baghdadi, lider „ISIL”, jest wyszkolonym przez Mosad agentem, którego prawdziwe nazwisko jest Elliot Shimon, syn żydowskich rodziców.

Te dokumenty rzekomo ujawniły, że Al.-Baghdadi przeszedł intensywne roczne szkolenie wojskowe w Mosadzie jak i kursy w arabskiej teologii i mowie.

AIPAC jest buldogiem Izraela w Waszyngtonie DC. Jego zadaniem jest przekupywanie amerykańskich polityków i utrzymanie ich w linii (łącznie z Trumpem), podczas gdy pracuje dla zagranicznej władzy.

Wyciska pond $5 mld zagranicznej pomocy rocznie z amerykańskich kufrów dla Izraela na prowadzenie wojny i ciemiężenie Palestyńczyków, jak i angażowanie Ameryki w niezliczone konflikty na świecie, w Iraku, Syrii, Libii, Iranie i Ukrainie, w celu wzmocnienia Izraela i izraelskich żydowskich interesów i planów.

Konflikty które do tej pory poskutkowały ponad 5 mln uchodźców i 3 mln ofiar, łącznie z chrześcijanami, i wyciągnęły wiele trylionów z amerykańskiego skarbu. [Czytaj: Jak aszkenazyjscy Żydzi podbili Zachód]

Wszystkie te punkty zapalne pomogły w powstaniu i ugruntowaniu wielu grup terrorystycznych np. ISIS or ISIL or IS i Al Qaeda, bezpośrednio wspieranych przez syjonistów – nic dziwnego iż nigdy nie atakują Izraela.

„[Izrael] jest dwulicowy wobec Hamas i ISIS,” –dalej wyjaśnił Dr. Steve Pieczenik. „Od kiedy poznałem izraelski aparat bezpieczeństwa – po części fantazja/ po części przechwałki – zawsze byli w partnerstwie z wielu grupami terrorystycznymi od samego początku powstania tych grup.

Jest tak dlatego, że tylko Izrael odnosi korzyści z tzw. „islamskiego terroryzmu” (tj. za izraelski terroryzm fałszywej flagi obwinia muzułmanów). Z każdym nikczemnym aktem fałszywego terroru, syjonistyczni Żydzi mogą okradać więcej krajów arabskich, a także odwracać uwagę świata od zbrodni wojennych w Gazie i rasistowskiego reżimu.

To z kolei usprawiedliwia ciemiężenie Palestyńczyków – zwłaszcza gdy na okupowanych terytoriach rośnie niepokój. Nie zaszkodzi też to, że każda tzw. ” Ustawa o islamskim terroryzmie” nakłania Zachód do milczenia na temat uśpionego procesu pokojowego, którego Izraelczycy nie chcą.

Ostatecznie, nagromadzony rezultat takich przerzutów dał nam, co w żargonie waszyngtońskiego establiszmentu nazywa się Wojną z Terrorem, ze wszystkimi jej straszliwymi oznakami utraty prywatności, utraty swobód obywatelskich, państwa policyjnego, niekończącej się wojny, ofiar wojennych, strachu zastępującego wiarę, nienawiści zastępującej miłość, krajów leżących w gruzach, nieograniczonych wydatków obronnych, które prowadzą do deficytu budżetowego, nienawiści na całym świecie, itp.

Wszystko to dlatego, że syjonistyczni Żydzi, udający iż są Hebrajczykami, i których przodkowie nigdy nie mieszkali ani na wschodzie ani na zachodzie rzeki Jordan, przy współudziale ignoranckich „chrześcijan”, chcieli ukraść Palestynę żeby wskrzesić Stare Przymierze, a opluć ducha Nowego Przymierza.

Potwierdzam – Izrael jest problemem

„Zawsze kiedy ktoś mówi, że Izrael jest naszym jedynym przyjacielem na Bliskim Wschodzie, nie mogę przestać myśleć o tym, że przed Izraelem, nie mieliśmy żadnych wrogów na Bliskim Wschodzie”. – ks. John Sheehan (jezuita)

Porównajmy jak muzułmanie i żydzi postrzegają Jezusa Chrystusa.

Muzułmanie uważają, że Jezus urodził się z Ducha Świętego i Dziewicy Maryi, był tylko prorokiem starożytnych Izraelitów, nie został ukrzyżowany na śmierć, poszedł do nieba nie umierając, i oczekuje się iż wkrótce powróci.

Ale według talmudycznych żydów, Jezus był magikiem i opętanym przez diabła kłamcą, który teraz gotuje się w ekskrementach w piekle, i którego matka Maryja była ladacznicą.

Z Wikipedia, według Talmudu:

” W Gittin 56b, 57a jest wzmianka o historii  w której Onkelos wzywa ducha Yeshu [albo Yeshua (Jezus)], który chciał skrzywdzić Izrael. Opisuje jego  karę w przyszłym życiu jako gotujący się w ekskrementach”.

„Ponadto, na Dyspucie 1240 w Paryżu, Donin przedstawił zarzut, że Talmud bluźnił Maryję, matkę Jezusa (po hebrajsku „Miriam”) i tę krytykę powtarzało wiele chrześcijańskich źródeł. Cytowane przez krytyków teksty obejmują Sanhedrin 67a, Sanhedrin 106a, i Shabbath 104b”.

A zatem wygląda na to, że muzułmanie są dużo bliżej Chrystusa niż żydzi.

ŻYDZI NIE SĄ HEBRAJCZYKAMI Z BIBLII

„Pewne jest, że nie ma żadnego continuum etnicznego czy rasowego miedzy biblijnymi Izraelitami i (aszkenazyjskimi) Chazarami którzy rządzą państwem żydowskim”, dodał Gilad Atzmon.

Obecnie, ci którzy znani są jako Żydzi faktycznie są nie-semickimi i nie-izraelickimi Aszkenazyjczykammi, Sefardyjczykami i Samarytaami, którzy w późniejszych czasach połączyli małe liczby innych ras, które nawrócili na judaizm / faryzeizm: Polaków, Rosjan, Ukraińców, Niemców itd. Ci ostatni tworzą mniejszość znaną jako europejscy Żydzi, którzy, w połączeniu z Aszkenazyjczykami, stanowią większość przeciwko ciemniej-skórymi samarytańskimi, sefardyjskimi  i afrykańskimi Żydami.

Wszystkie powyższe grupy to konwertyci na judaizm, i nikt nie może rościć sobie prawa do prześledzenia swego pochodzenia do Abrahama, Jakuba i Judy. Innymi słowy, oni nie są wybranymi Hebrajczykami z Biblii, z którymi Bóg miał Stare Przymierze, i dlatego nie mogą twierdzić, że kraina Palestyny, którą ukradli, jest ich Abrahamowym dziedzictwem. I wskrzeszenie martwego hebrajskiego języka po stuleciach na śmietniku zapomnienia, aby uczynić z niego współczesny język urzędowy Izraela, nie zmieni tych faktów, podobnie jak parkowanie Subaru w salonie Lamborghini nie zmieni go w Veneno Roadster.

Poza tym, kiedy ostatni raz słyszałeś o proroku, którego Bóg posłał, by namaścić króla nad współczesnym Izraelem, tak jak robił to w dawnych czasach? Co ze składaniem ofiar ze zwierząt? Co z tym barankiem, który miał być zabity i zjedzony w czasie Paschy, jak robił Jezus, kiedy ustanowił nowe przymierze ze swymi uczniami, baranek którego zabito i zjedzono w prywatnym domu? Ofiara baranka paschalnego w hebrajskim domu była przymierzem Boga z każdym pojedynczym Hebrajczykiem, i dlatego Jezus powtórzył to ze swoimi uczniami, żeby wprowadzić nowe przymierze.

Czy Żydzi dzisiaj zabijają baranka na Paschę w swoich domach żeby zachować stare przymierze? Czy nowoczesny Izrael składa się tylko z Judei i Samarii, jak było w Starym Testamencie, i podzieleni na 7 grup jak Bóg nakazał Jozuemu, z każdym z 12 plemion osiadłym na swojej działce? Czy rodowici potomkowie Lewitów żyją jeszcze żeby obsadzić przyszłą Świątynię, skoro nie może tego zrobić żadne inne hebrajskie plemię?

Odpowiedź na te wszystkie pytania jest zdecydowanie negatywna. I, jak na ironię, Judea i Samaria z Biblii (tj. Królestwa Judy i Izraela) znajdują się obecnie głównie na Zachodnim Brzegu Palestyny (trafnie nazwane Judea i Samaria nawet dzisiaj przez złodziejstwo, mordy przez syjonistów), a nie we współczesnym Izraelu. [Czytaj: Hebrajska choroba]

PODSUMOWANIE 

Biorąc pod uwagę rasistowską ideologię syjonistyczną, współczesny Izrael jest rakiem na ziemi. Niestety, dopóki istnieje on w obecnej formie i nadal manipuluje rządem USA, nigdy nie będzie pokoju na Bliskim Wschodzie ani końca światowej wojny z terroryzmem.

„Chcę wam powiedzieć coś bardzo wyraźnie: nie martwcie się amerykańską presją na Izrael. My, naród żydowski, kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie to wiedzą”.

– Ariel Sharon, 3.10.2001

W związku z tym, każdy kraj na świecie, łącznie z Ameryką, musi narzucić sprawiedliwe i godziwe rozwiązanie kwestii palestyńskiej, i tym w Syrii (Golan Heights / Wzgórza Golan), Libanie (Shebaa Farms), i Iranie (Nuclear Issue / kwestia nuklearna), które Izrael musi przestrzegać. W przeciwnym wypadku natychmiast muszą wystąpić sankcje Apartheid w stylu  Apartheid South Africa. Tymczasem każdy sumienny człowiek powinien wprowadzić osobisty bojkot Izraela i wszystkiego tam produkowanego.

Nie będzie mieszkał w moim domu ten, kto podstęp knuje. Ten, który kłamstwa rozgłasza, nie ostoi się przed mymi oczami„. – Ps 101:7

ADDENDUM

Burzyciele świata

„My Żydzi, my burzyciele, zawsze będziemy burzycielami” – Maurice Samuel

Rewolucja bolszewicka: Żydowscy bolszewicy którzy przejęli rosyjski rząd w latach 1910, zamordowali 66 mln chrześcijan, w tym 200.000 członków chrześcijańskiego kleru, i zniszczyli 40.000 kościołów.

I wojna światowa: Brytania przegrywała wojnę z Niemcami. Wkroczyli syjoniści i przekupili prezydenta Wilsona by wszedł do wojny i jej pomógł. W zamian Żydzi poprosili Imperium Brytyjskie o przekazanie im Palestyny dla utworzenia Izraela. Ich życzenie spełniono w formie Deklaracji Balfoura z 1917, co kosztowało życie 18 mln ludzi.

II wojna światowa: Syjoniści rozpalili tę wojnę (tak jak robią to dziś z Iranem i innymi krajami Bliskiego Wschodu), żeby europejscy Żydzi poczuli się zagrożeni. Oszustwo to zadziałało kiedy europejscy Żydzi tłumnie uciekali do Palestyny i przejęli domy Palestyńczyków, których wyrzucano trzymając ich na muszce, a później mordowano albo wypędzano z ich ziemi do sąsiadujących arabskich krajów. Mając już wystarczającą liczbę Żydów na miejscu, Izrael utworzono w 1948 kosztem 80 mln ofiar.

Wojna świata z terrorem: Żydowscy neokoni w porozumieniu z przekupionymi przez nich politykami w rządzie USA, dokonali swojego aktu terroru 11 IX. Później wygodnie przerzucili winę na  muzułmanów, żeby dostać zielone światło na niszczenie Bliskiego Wschodu wykorzystując armię USA i NATO i finansowane przez nich grupy terrorystyczne, dla ostatecznego celu utworzenia Wielkiego Izraela. Do tej pory liczba ofiar wynosi ponad 3 mln, łącznie z chrześcijanami.

III wojna światowa: Z Rosją broniącą Syrii i Iranu przed makiawelicznym planem Izraela, czy syjonistom uda się jeszcze raz doprowadzić świat na skraj nieszczęścia, żeby utworzyć Wielki Izrael? Jeśli tak, to czy zamiast tego doprowadzą do swojego upadku?

Wniosek: Jak przystało na tych oszustów i morderców, syjonistyczni OPRAWCY świata bezwstydnie maskują się jako OFIARY, z Izraelem, ich potwornym monstrum, kontynuują swoje krwawe dziedzictwo. Rzeczywiście, rasistowski Izrael jest plagą, nowotworem, którym należy się zająć.

Żydowski rasizm i opresja są nie tylko dla Palestyńczyków. Oni planują swoją szatańską fantazję dla całego świata. Teraz wszyscy jesteśmy Palestyńczykami!

Źródło: https://biblicisminstitute.wordpress.com/2014/09/14/israel-is-the-problem/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *