Strona główna > Świat > Izrael Buduje Płot Przeciwko „Dzikim Bestiom”

Izrael Buduje Płot Przeciwko „Dzikim Bestiom”

Premier Izraela Benjamin Netanyahu ogłosił swój zamiar „otoczenia całego Izraela płotem”, aby chronić państwo żydowskie przed arabskimi „dzikimi bestiami”, podczas gdy w tym samym czasie zapewnia gotówkę i kadry do wsparcia inwazji arabów na Europę.

a

Najnowszy przejaw bezwstydnej żydowskiej hipokryzji wyszedł podczas wczorajszej inspekcji prac przy żydowskim płocie granicznym na obszarze przy granicy z Jordanem na południu Izraela.

Według izraelskiego dziennika Haaretz Netanyahu poczynił komentarza podczas inspekcji na placu budowy płotu na granicy z Jordanem.

„W końcu w państwie Izrael, jak ja to widzę, będzie płot, który obejmuje je wszystkie [granice kraju]”, powiedział Netanyahu.

„Będę zapytywany, 'czy tego chcesz, aby chronić willę?'. Odpowiedź brzmi: tak. Otoczymy całe państwo Izrael płotami i barierami? Odpowiedź brzmi: tak. W miejscu, w którym żyjemy, musimy bronić się przeciwko dzikim bestiom”.

Dodał, że rząd izraelski przygotowuje wieloletni plan otoczenia wszystkich granic Izraela płotami i zamknięcia wszelkich luk w wielkiej betonowej ścianie na granicy Izraela ze Wschodnim Brzegiem- nawet, jeśli ta ściana już de facto zajęła znaczne części palestyńskiej ziemi.

„To kosztuje wiele miliardów i pracujemy nad wieloletnim planem ustalenia priorytetów, tak aby był rozszerzony na lata w celu stopniowego jego wznoszenia i ukończenia do obrony państwa Izrael”, powiedział Netanyahu.

The Times of Israel w swoim sprawozdaniu z komentarzy Netanyahu, umyślnie ukrył cytat o „dzikich bestiach”, w zamian jedynie wspominając, że odniósł się do „drapieżnych zwierząt”.

W tym samym czasie, kiedy Netanyahu ogłosił, że jego kraj wydaje miliony na budowę ściany zapobiegającej przed dostaniem się do państwa Izrael arabów i „szpiegów” z innych krajów trzeciego świata, izraelski minister spraw zagranicznych kontynuuje wydawanie ogromnych sum pieniędzy na pomaganie arabom i innym mieszkańcom trzeciego świata na „szpiegowanie” Europy.

Jak donosi portal informacyjny Israel21c, izraelska agencja pomocy zagranicznej IsraAID (który jest dotowana z izraelskiego departamentu spraw zagranicznych, pośród wielu innych żydowskich organizacji w US i gdzie indziej) wysłała grupy żydów z Izraela do Europy do pomocy w ułatwianiu niebiałej inwazji na Europę.

Dyrektor IsraAID, Sachar Zahavi, powiedział dla Israel21c, że „prowadzili kampanię w celu zainspirowania izraelskiego narodu i Izraela do pomocy setkom tysięcy uchodźców wyrzuconym na brzegi Europy”.

Zahavi powiedział, że „głównym punktem centralnym ” jego organizacji „w chwili obecnej jest Gracja i Włochy”, i że są w kontakcie z „europejskim departamentem ministerstwa spraw zagranicznych Izraela w wysiłku pozyskania pomocy ambasadorów Izraela w krajach Europy w wyciągnięciu ręki do żydowskich społeczności po darowizny”.

„Chcielibyśmy zmotywować europejskich żydów do wzięcia udziału żydowsko-izraelskich misji pomocy humanitarnej”, powiedział dla Israel21c.

a

Ta rażąca żydowska hipokryzja może być zauważona nie tylko w Izraelu.

W Stanach Zjednoczonych Liga Anty-Zniesławieniowa (ADL) ma specjalną sekcję na swojej stronie internetowej skierowaną na „dementowanie mitów” o „imigrantach i imigracji” w Ameryce.

Mit numer jeden, mówi ADL, to to, że „Możemy zatrzymać imigrantów bez dokumentów przybywających do Stanów Zjednoczonych przez wybudowanie muru wzdłuż granicy z Meksykiem”.

ADL twierdzi, że „ściana lub płot wzdłuż całej granicy z Meksykiem była by niepraktyczna i bardzo prawdopodobnie nieskuteczna”, i że „historia pokazuje nam, że ludzie zawsze znajdą sposób na przekroczenie murów”.

W końcu, ADL mówi, że zamiast budowania płotu [na granicy- przyp. tłum.] z Meksykiem, Stany Zjednoczone powinny „stworzyć proces dla zwrócenia się do imigracji, która traktuje imigrantów z godnością i szacunkiem zamiast jak przestępców”.

ADL, oczywiście, wspiera Izrael i ma całą sekcję skierowaną na wyjaśnianie jego stronnikom, jak bronić państwo żydowskie- nawet, jeśli ma ona dokładnie przeciwną politykę, którą ADL wspiera, odnośnie budowania płotów granicznych w Ameryce.

Izrael, oczywiście, ma właściwą politykę w radzeniu sobie z problemem inwazji z trzeciego świata.

Państwo żydowskie jest całkowicie usprawiedliwione w ogradzaniu swoich granic i zapobieganiu przenikaniu i inwazji na ich kraj przez nie-żydów.

Izrael i żydzi rozumieją bardzo wyraźnie, że jeśli wpuszczą miliony nie-żydów do swojego kraju, wtedy przestanie być on państwem żydowskim. Żydzi stracą kontrolę nad swoim własnym narodem i zostaną zanurzeni- i ostatecznie starci z powierzchni ziemi- przez powódź z trzeciego świata.

Lecz nawet, jeśli żydzi dobrze zdają sobie z tego faktu sprawę, celowo promują- a nawet finansują- inwazję na Europę i Amerykę przez mieszkańców trzeciego świata.

ADL idzie nawet dalej i nazywa każdego, kto wspiera budowę ogrodzenia na granicy między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, „rasistą”, „ksenofobem” czy ostateczną obelgą, „nazistą”- nawet, jeśli budowa ogrodzenia jest dokładnie tym, co robi państwo żydowskie.

ADL martwi się o nazywanie nielegalnych imigrantów „przestępcami”, ale nie jest to najmniejszym powodem do niepojenia się o nich, kiedy są nazywani „dzikimi bestiami” w Izraelu.

Jeszcze raz, ta rażąca hipokryzja nie może być przypadkiem. Musi być celowa.

Po prostu nie ma innego wyjaśnienia na to, dlaczego żydzi mieli by promować jedną polityką dla siebie, a szukać zaprzeczenia takiej samej polityki dla wszystkich europejskich narodów.

Źródło: http://newobserveronline.com/israel-builds-fence-against-wild-beasts/

Tłum. Work Buy Consume Die

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.