Strona główna > NWO > Izba Reprezentantów USA uchwala prawo, które pozwala władzom lokalnym czipować niepełnosprawnych ludzi

Izba Reprezentantów USA uchwala prawo, które pozwala władzom lokalnym czipować niepełnosprawnych ludzi

Izba Reprezentantów USA uchwaliła ustawę, która mocno zaangażuje rząd federalny w czipowanie osób niepełnosprawnych w celu ich śledzenia.

a

Jeśli chcesz przeczytać ją dla siebie, to jest ona tutaj (link: https://www.congress.gov/bill/114th-congress/house-bill/4919 ). Ustawa znana jest również pod nazwą „prawo Kevina i Avonte’a”.

Ideą, która stoi za tym prawem, jest to, że jeśli osoby niepełnosprawne mają wszczepione mikro-czipy, to nie będą się tak łatwo gubić. Oczywiście, w tym kraju już przez lata czipowaliśmy zwierzęta, a to jest kolejny gigantyczny krok na drodze do uniwersalnego znakowania każdego. Powiedziano nam, że wszczepione mikro-czipy sprawią, że niepełnosprawni będą „bezpieczniejsi”, ale na czym się to zatrzyma? Wkrótce będzie ogromne parcie na czipowanie wszystkich dzieci „dla ich bezpieczeństwa”, a kiedy to się stanie, nie będzie trzeba długo czekać, zanim cała populacja będzie miała mikro-czipy.

Niestety, większość amerykanów nawet nie zdaje sobie sprawy, że ta ustawa jest teraz omawiana.

Jak podaje Daily Caller, za ustawą głosowało 346 reprezentantów, a przeciw tylko 66. Ustawa pozwala na tworzenie, zakładanie i operowanie „programami technologicznymi, które umożliwiają śledzenie położenia”. Celem programów miałoby być odnalezienie „osób z formami demencji, jak choroba Alzheimera, lub dzieci z niepełnosprawnościami rozwojowymi, jak autyzm, którzy zbłądzili z bezpiecznych środowisk”. Dodatkowo ustawa wymaga od prokuratora generalnego konsultacji z sekretarzem zdrowia i opieki społecznej oraz innymi organizacjami zdrowotnymi, by wymyślić najlepszą praktykę dla tych urządzeń śledzących.

Fakt, że ustawa została zatwierdzona przez ponad 300 głosów oznacza, że miała olbrzymie poparcie z obu partii. Zobaczymy, co Senat zrobi. Potem wszystko będzie zależeć od tego, czy urzędujący w tym czasie prezydent podpisze, czy zawetują tę ustawę.

Kiedy rząd federalny dostanie zielone światło w pewnej sprawie, to zawsze będzie szukał, aby tę władzę w końcu rozszerzyć.

Czy na tym poprzestaniemy?

Źródło: https://radtrap.wordpress.com

Za: https://www.nwo.report

Na podstawie: themostimportantnews.com, opr. asd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *