Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Istota żydowskiego faszyzmu

Istota żydowskiego faszyzmu

Publikujemy niewielki artykuł znaleziony na jednym z żydowskich portali pod „barwnym” tytułem „Dlaczego narody świata zostaną ukarane za niesłużenie żydom w przyszłości”.

aa1

Powiedziano u proroka Yeshayahu (60,3): „I będą chodzić narody w świetle twoim, i królowie w blasku promieni twoich”. I dalej on mówi tak: „”Albowiem naród i królestwo, które nie będą służyć tobie, zginą i narody te będą całkowicie zniszczone”.

Rebe Korol Moshiach pyta:

Zrozumiałe, że jeżeli człowiek z narodów świata narusza jedno z siedmiu przykazań potomków Noego to on zasługuje na śmierć bo przecież tak było jemu zapowiedziane. Ale przecież nie ma żadnego przykazania dla narodów świata, że są oni obowiązani do służenia żydom! Więc jak to może być, że za niewypełnienie tego oni „zginą” i „zostaną zniszczenie”?

Rebe wyjaśnia następująco:

Wiadomo, że całe stworzenie, włączając narody świata, nie jest celem samym w sobie a było stworzone dla żydów. Jak powiedziano: „Na początku ze względu na żydów, którzy są początkiem”. To odnosi się do wszystkiego co znajduje się na świecie. W czasie wygnania to nie było oczywiste dla wszystkich ale w przyszłości, kiedy ujawni się cała istota stworzenia, to stanie się jasne dla wszystkich, że celem wszystkiego na ziemi, włącznie z narodami świata, jest naród żydowski. Stąd wypływa logiczny wniosek, że jeżeli któryś z narodów świata nie będzie służył żydom to straci on prawo do istnienia. Jest to także przyczyną tego, że potomkowie Noego zasługują na śmierć jeżeli naruszą jedno z siedmiu przykazań, w odróżnieniu od żydów, których karanie zmienia się w zależności od popełnionego grzechu. Przecież istota siedmiu przykazań polega na tym, że jest przyczyną istnienia potomków Noego w świecie i jeżeli oni nie wypełniają tych przykazań to tracą prawo do istnienia. Trzeba zauważyć, że dla narodów świata nie ma niczego upokarzającego w służeniu żydom w czasie Wyzwolenia. Wręcz przeciwnie, jest to dla nich wielki zaszczyt.

Źródło: http://www.moshiach.ru/bneinoach/articles/10143.html#ixzz3CNlhojfU

Za: http://rusprav.org/?p=10047

Data publikacji: 4.09.2014

Przekład: RX

a

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.