Israhell

Źródło: http://www.facebook.com/rafal.jedrasik?fref=ts

Rafał Jędrasik

Lekarze w szpitalach palestyńskich w Gazie donoszą, że izraelskie wojsko używa broni chemicznej i biologicznej do bombardowania Gazy. Twierdzą, iż odłamki pocisków wyciąganych z ciał rannych i zabitych, w tym dzieci, wykazują toksyczne właściwości, a w powietrzu, bezpośrednio po izraelskich atakach rakietowych, unosi się mdlący, toksyczny zapach.

Armia Izraelska od lat używa zakazanych rodzajów broni na cywilnej populacji Gazy, w której wg oficjalnych szacunków aż 44% mieszkańców to dzieci poniżej 14 roku życia. Rząd Izraela systematycznie zabija dorosłych, i degraduje młode pokolenia, by w konsekwencji dokonać holokaustu ludzi zamieszkujących teren Autonomii Palestyńskiej, i przemianować go na Wielki Izrael.

Gdy zaglądam do wikipedii, pełna jest opisów masakr dokonanych podczas drugiej wojny światowej przez nazistów na ludności cywilnej, w odwecie za zabitych żołnierzy, kiedy to za jednego okupanta zabijano kilkunastu, kilkudziesięciu miejscowych. Czy śmiertelny bilans akcji okupacyjnych sił Izraela, zbieżny z metodą hitlerowców, jest zupełnie przypadkowy?

Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Israelis_killed_by_Palestinians_in_Israel_and_Palestinians_killed_by_Israelis_in_Gaza_-_2008.png

A z drugiej strony od lat słyszymy o setkach rakiet wystrzeliwanych przez Hamas na Izrael, i ich śmiertelnym żniwie. Dane jakoś tego nie potwierdzają. Powyższy wykres pochodzi z roku w którym dokonano inwazji pod kryptonimem „Płynny Ołów”, która była rzekomo podyktowana rosnącym zagrożeniem terrorystycznym ze strony Hamasu i spadającymi rakietami – dokładnie tak jak obecnie przeprowadzana operacja „Filar Obrony”. Dane jednak wyraźnie pokazują kto naprawdę jest jest terrorystą.

*********************

Dla porównania info z mainstreamowego medium:

Strefa Gazy: mimo zapowiedzi rozejmu, ostrzał terytorium Izraela nie ustaje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.