Strona główna > Świat > Israel Shamir: Mesjasz jest tutaj

Israel Shamir: Mesjasz jest tutaj

Czytaj także: Israel Shamir: „Polacy, przemyślcie swoją sytuację”

Może żydowski Mesjasz już tu jest, choć nie jesteśmy świadomi Jego przyjścia? Wszystkie żydowskie marzenia i pragnienia spełniły się w połowie maja. Cóż, prawie wszystkie. Dwaj wielcy światowi liderzy władzy rywalizowali ze swą życzliwością dla Żydów, podczas gdy zwykli Izraelczycy mieli zabawę i porywające ćwiczenia w strzelaniu do miękkich celów, do nieuzbrojonych Gazańczyków lub przynajmniej wiwatując snajperów. Irańczycy zgrzytali zębami, ale nic nie zrobili. Kongres Stanów Zjednoczonych uznał, że Polacy powinni płacić Żydom $300 mld. I bardzo nieprzyjemna żydowska dziewoja zdobyła koronę europejskiej sceny artystycznej, przypadkowo zapewniając, że nowa stolica Izraela, Jerozolima, będzie miejscem znaczącego międzynarodowego spotkania w przyszłym roku.

Jeśli sądzisz, że część tej życzliwości spadnie na ciebie i że twój los powinien być trochę lepszy, pomyśl jeszcze raz. Nikt nie obiecał ci różanego ogrodu. Żydowski Mesjasz jest dobry dla Żydów, a nie-Żydzi powinni tylko ciężko pracować i przygotowywać się do boskiej zemsty. Istnieją argumenty przemawiające za tym, czy wszyscy Goje zostaną dotknięci zemstą, czy też niektórzy przeżyją by kupować w detalu. Ale życzliwość wobec nie-Żydów nie jest uderzającą cechą tego układu.

Na początku maja byłem pełen obaw. Harmonogram okazał się przerażający. Irańczycy osiedlili się w Syrii, Rosjanie byli gotowi wyposażyć Syrię w swój najlepszy system S-300 (jest bardziej niezawodny niż nowy i fantazyjny S-400). Palestyńczycy planowali pokazać w 70 rocznicę ich Nakba luźno zbieżne z przeniesieniem do Jerozolimy ambasady USA i początkiem Ramadanu. Wojna z Iranem i Hezbollah,  zamieszki na terytoriach palestyńskich, utrata przyznanego przez Boga prawa do latania i bombardowania jak chcemy na całym Bliskim Wschodzie – niebezpieczeństwa przygotowano na pierwszą połowę maja. Z całą moją krytyczną postawą, całkowite zniszczenie ukochanej ziemi nie jest moim marzeniem.

Roztropni ludzie postępowaliby ostrożnie, woląc minimalizować ryzyko w takiej sytuacji, ale Żydzi chcą jego maksymalizacji. Jeśli musimy mieć kłopoty, to miejmy wszystkie kłopoty teraz, by się ich pozbyć, powiedział Netanyahu. I wszystkie problemy – upadek irańskiej broni jądrowej, rocznica Nakby, przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy, konfrontacja w Syrii, początek Ramadanu – rozładowano natychmiast. Izrael przeszedł to bardzo dobrze. Nie było wielkiej wojny.

Palestyna

To prawda, około 60 palestyńskich demonstrantów zastrzelono, tyle samo ile zginęło w rzezi  w Sharpeville [the Sharpeville Massacre], ale co za różnica! Południowa Afryka zamieniła się w stan pariasów z dnia na dzień, i na dobre rozpoczęła się globalna kampania rozbicia apartheidu. Rzeź w Gazie wybieliły posłuszne media głównego nurtu, poinformowała RT [reported the RT]. Wydarzenie to po raz kolejny udowodniło, że środki masowego przekazu i sieci społecznościowe na całym świecie są w uścisku żydowskim, mocnym i niewidzialnym. Rządy, partie, dyplomaci mogą i protestowali, ale opinia publiczna była odizolowana od wydarzenia.

Globalny system masowej informacji bardzo się zmienił od 1960. Istnieje niesamowita ilość informacji, prawdziwa powódź, która zmywa wszystko. Ludzie myślą tylko o tym co im dzisiaj powiedziano, a masowe kampanie są produkowane przez media i ośrodki analityczne, one nie produkują się same. Codziennie mówi się ludziom, powiedzmy, o Holokauście, albo o okrucieństwach Assada lub o wtrącaniu się Putina, tak, że to zachowuje się w ich umysłach. W momencie gdy kończy się kampania,  jest wyłączona, zainteresowanie i sprawy całkowicie się zapomina, tak jak sprawę Skripalów zapomniano po tym, jak ją odegrano do maksimum. Teraz Skripale zostali „zniknięci” przez brytyjskie tajne służby, ale nie wspomniano o tym poza tą publikacją.

I masowy mord w Gazie jest już przeznaczony na zapomnienie. Oni chcieli przypomnieć światu, że zostali pochowani żywcem w grobie w Gazie, a teraz są martwi. Mieszkańcy Gazy są tam zamknięci od 70 lat; ostatnie 12 lat były najgorsze, kiedy Strefa Gazy jest oblegana przez Izrael, gdyż głosowali za Hamasem. Strefa Gazy jest prawie nie do mieszkania, ponieważ Izrael zbombardował elektrownię, oczyszczalnie ścieków, port i lotnisko. Nie mogą nawet łowić ryb, bo izraelskie łodzie ostrzeliwują karabinami maszynowymi kutry rybackie. Widzą, że ich domy i pola zostały im odebrane tylko dlatego, że nie są Żydami i nie mogą do nich dotrzeć. To wypędzenie, wywłaszczenie, więzienie trzech pokoleń i oblężenie to wyjątkowy żydowski grzech.

Być może holokaust był boską karą za żydowskie traktowanie Gazy, bo dla Boga sekwencja czasowa nie ma znaczenia W Torze nie ma wydarzeń wcześniejszych czy późniejszych, בתורה מאוחר ואין מוקדם אין, uczy Talmud, i to jest prawda. Można być ukaranym za grzechy jeszcze nie popełnione, a jeśli nie zostaną popełnione to karę się też odwoła. Gdyby Żydzi nie torturowali Gazy, nie byłoby Auschwitz.

Gaza jest szlachetnym miejscem pomimo jej grabieży. W wielu krajach dzieci władców stają się miliarderami. Córka prezydenta Angoli jest najbogatszą kobietą w Afryce: jest jedynym dostawcą telefonii komórkowej w bogatej w diamenty Angoli. Ale jest jeszcze inna tradycja, w której dzieci władców są pierwsze do wojny. Taka jest tradycja Gazy. Wśród tych zastrzelonych przez izraelskich snajperów znalazły się dzieci przywódców Gazy.

Syn byłego premiera Gazy, Ismail Haniye, Maaz, był wśród ciężko rannych. Ahmed al-Rantisi, syn Abdela Aziza al-Rantisi, założyciela Hamasu, został zabity. Jego ojciec, nazywany Lwem Palestyny, został zabity przez Żydów w 2004, kiedy izraelski helikopter wystrzelił rakietę w jego auto w centrum Gazy, zabijając jego, jego ochroniarzy i ranił przechodniów. I teraz to samo stało się z jego synem. Izz al-Din al-Sammak, syn Musa al-Sammaka, lidera Hamasu, został zabity, i miał tylko 14 lat.

Ogółem w tych bezbronnych demonstracjach w kwietniu i maju zginęło ponad 100 chłopców i młodych mężczyzn, kwiat Palestyny. Celem tego zabójczego szału było pokazanie, że bez użycia przemocy opór jest daremny. Fajnie jest zabić uzbrojonego przeciwnika, jeśli jest się dużo lepiej uzbrojonym. Kiedy zabija się bezbronnego, to oczywiście nie jest krykiet. Ale to nigdy nie powstrzymało Żyda.

Powodem jest poważna wątpliwość w człowieczeństwo nie-Żydów, która jest wszczepiona w centrum żydowskiego religijnego Weltanschauung [światopogląd]. Dobry Izraelczyk, który potępia mordy w Gazie, jest prawdopodobnie wegetarianinem, który sprzeciwia się również zabijaniu zwierząt. Tacy dobrzy Izraelczycy są często anty-męscy i wolą używać kobiecej formy rzeczowników, takich jak Zochrot. Tacy dobrzy Izraelczycy zazwyczaj są anty-rdzenni i wspierają nieograniczoną imigrację Afrykańczyków do Palestyny. Takich ludzi nie może być wielu, i ich nie ma.

Jeśli chodzi o innych Żydów, to nauczyli się od protagonisty z Matrix, Neo (Keanu Reeves), którego nauczono (nie)uważać oczywistego niebezpieczeństwa za maya, jako miraż stworzony przez Matrix, i skakał z drapaczy chmur i unikał kul. Żydzi mają podobny stosunek do rzeczywistości. Pewnego dnia to nie zadziała, ku ich zaskoczeniu, ale tym razem zadziałało.

Przeniesienie ambasady USA uznano za główną przyczynę rozlewu krwi. Ale to jest linia bractwa @neverTrump [nigdy Trump]. Ta złośliwa decyzja zrobiła wiele dobrego, bo zrujnowała starannie pielęgnowaną fikcję o Ameryce jako uczciwym pośredniku. Bardzo niewielu Palestyńczyków obchodziła ta decyzja Trumpa, kilkudziesięciu demonstrowało przeciwko niej w Jerozolimie i innych miejscach, natomiast ogromna demonstracja w Gazie nie miała związku z Trumpem, jak napisałem powyżej. To nie Trump ogłosił oblężenie Gazy, to nie Trump wypędził Palestyńczyków z ich domów, to nie Trump uwiecznił Nakbę, palestyńską katastrofę. Trump podważył makiaweliczne taktyki Departamentu Stanu i utrudnił arabskim pionkom słuchać Waszyngtonu, a to nie jest złe.

Iran

Iran jest dużym, odległym krajem i nie ma żadnego praktycznego powodu, aby Izrael z nim się spierał. Ale Iran jest ostatnim i jedynym krajem na Bliskim Wschodzie, który nie podlega żydowskiej hegemo-nii. Netanyahu robił co mógł, by ustawić Amerykę przeciwko Iranowi, dokonując aktu Colina Powella. Żydzi przekonali Trumpa o wycofaniu jego kraju z nuklearnego układu 6 mocarstw, a następnie, w momencie największego napięcia, Izrael zbombardował tzw. irańskie bazy w Syrii. Nic się nie stało. Irańczycy, zdenerwowani i zirytowani, wciąż podporządkowują się prawom Matrixa, i nie zamierzają skakać z drapaczy chmur ani kontratakować Izraela i doświadczać wściekłości Trumpa. Bo ten prezydent jest oswojonym słoniem dla Żydów.

Najlepszym prezentem jako Bóg Wszechmogący dał Żydom to j-ja z macy  [matzo balls] prezydenta Trumpa. Naród wybrany złapał go za j-ja na więcej niż jeden sposób. Złapano go z kobietą lekkich obyczajów, jak prezydenta Clintona, i słusznie bał się oskarżenia. W tym momencie smutku postanowił poddać się żydowskiemu miłosierdziu, i zrobić wszystko czego chcą.

Podarł układ nuklearny, tak jak chciał Bibi Netanyahu. Obiecał nakładać sankcje na Iran aż się poddadzą i zmienić reżim na przyjazny względem Izraela. A potem spełnił obietnicę przeniesienia ambasady do Jerozolimy. To dało mu dużo dobrego.

Nie zazdroszczę Trumpowi. Żydowski sposób poparcia dla lidera jest formą podtapiania: liderowi pozwala się  przeżyć, ale tylko . Logika żydowska działa w ten sposób: jeśli go uratujemy, zapomni o nas i zlekceważy nasze życzenia. Dlatego powinno się go uratować, ale dalej zagrożonego. Tak stało się z prezydentem USA. Żydzi, a nawet Izraelczycy byli strategicznie rozmieszczeni między Burzliwą Dziewoją i Cohenem Trumpa; są wysoko w biurze prokuratora generalnego i na ważnych stanowiskach w Kongresie. Podobnie jak przy podtapianiu, Trump jest na skraju utonięcia i musi spełniać życzenia swoich prześladowców.

Izrael będzie nadal prowokował Iran, mając nadzieję na wojnę amerykańsko-irańską. To jest dane. Jeśli Trump będzie sprytny, nie zaatakuje Iranu. Zamiast tego powinien uderzyć w Mueller-Gestapo. Kiedy prezydentem Iranu jest Rouhani, prawdopodobnie Iran nie odpowie na prowokacje Izraela / USA, ale stanowisko Rouhaniego jest niepewne. Irańczycy czują, że Kim, Król Północy, lepiej poradził sobie z amerykańskim zagrożeniem, i że mogą zmienić swojego władcę i przyjąć linię Kima jako wskazówkę. Izrael jako przednia baza Imperium Amerykańskiego może stać się zagrożony.

Najlepszą rzeczą w irańskiej polityce Trumpa jest zerwanie pozornie nierozrywalnego związku między USA i Europą. Tam gdzie Obama próbowałby załagodzić różnice, Trump zwiększył dystans, i nawet potulni Europejczycy doszli do wniosku, że muszą być bardziej niezależni od Waszyngtonu. To może doprowadzić do rozdźwięku między bankami amerykańskimi i europejskimi i umożliwić Europejczykom nieposłuszeństwo wobec amerykańskich sankcji wobec Iranu i Rosji. Proces ten nie jest blisko zakończenia, ale się rozpoczął. Iran, Rosja i europejskie przedsiębiorstwa będą beneficjentami, zaś Ameryka znajdzie się poza grą.

Turcja

Najsilniejszym głosem przeciwko izraelskiej brutalności był głos prezydenta Turcji Erdogana. Odesłał izraelskiego ambasadora, wezwał swojego ambasadora i zorganizował spotkanie liderów państw muzułmańskich, by zajęły się  Izraelem. Niepodległość Izraela była znakiem rozpoznawczym Erdogana od dłuższego czasu: wiele lat temu kłócił się z Shimonem Peresem w Davos, a niedawna próba zamachu stanu przeciwko niemu miała też pewne izraelskie poparcie.

Jeśli jesteś przeciwko Izraelowi, musisz być przeciwko USA, większemu żydowskiemu państwu. To pasuje Erdoganowi. Z powodu tej animozji żaden amerykański samolot nie wystartował z tureckiej bazy NATO by zbombardować Syrię. Turecka walka z kurdyjskimi separatystami podkopała wolę USA pozostania w Syrii za wszelką cenę, a teraz istnieją silne przesłanki, że Trump zamierza zakończyć finansowanie enklawy rebeliantów w płn-zach. Syrii, niezadowolonemu Idlib. Izrael prawdopodobnie będzie musiał stawić czoła zjednoczonej i odbudowanej Syrii, perspektywa z której  nie cieszy się zbytnio.

Rosja

Prezydent Rosji, Władimir Putin, mógłby popsuć plany Izraela. Dużo zainwestował w Syrię; potrzebuje tam irańskich żołnierzy, bo bez nich musiałby wysłać rosyjską piechotę by usunąć islamskich rebeliantów z ruin syryjskich miast. Został upokorzony przez Amerykę, bo zaatakowała syryjskie bazy i miasta, kiedy Rosjanie siedzieli bezczynnie. Jego szef sztabu powiedział, że Syria otrzyma S-300, a wtedy biada izraelskim i amerykańskim przestępcom.

Izraelczycy podeszli do tego zagrożenia spokojnie. Izraelski minister obrony Avigdor Lieberman powiedział, że Izraelczycy zniszczą S-300 („nawet S-700”, dodał), jeśli będą na naszej drodze. A Netanyahu wykonał mocny gest polityczny – poleciał do Moskwy i spędził cały dzień 9 maja z prezydentem Rosji.

9 maja to dzień zwycięstwa Rosji; za Putina stał się największym i najważniejszym rosyjskim świętem, bo stare sowieckie święta unieważniono, a nowe dojrzewały. Był to dzień kiedy Rosjanie chcieliby przyjmować prominentnych gości honoru, ale oni nie przyjechali. To był Dzień Samotnego Putina. Bardzo nieliczni liderzy odpowiedzieli na jego zaproszenie by przyjechać i obejrzeć paradę wojskową na Placu Czerwonym.

Wybór święta nie był naturalny: wojna jest odległym wydarzeniem dla ogromnej większości Rosjan. Ich sojusznicy z czasów wojny są teraz ich przeciwnikami, Ameryka i Anglia. Druga wojna światowa została sprywatyzowana przez Żydów, przynajmniej w zachodniej opinii publicznej. Dla ludzi Zachodu była to wojna za Żydów z wrogami Żydów. Jest kilka odniesień do wojny, w których nie wspomniano o holokauście. Mając świadomość tych narracyjnych niedociągnięć, sowieccy przywódcy nie zważali na dzień zwycięstwa Zachodu.

W celu zbudowania narodu Putin potrzebował święta by zjednoczyć naród, dokooptować pro-sowiecką większość nie antagonizując grup antysowieckich. Wybrał dzień zwycięstwa i zrobił z niego wielkie wydarzenie, pomijając jego błędy.

Przyjazd tego dnia Benjamina Netanyahu był dla Putina darem z nieba. Tu był człowiek który mógł dzwonić do amerykańskiego Senatu, który może radzić sobie z amerykańskim prezydentem, a teraz stawił się osobiście, ucieleśniony Mr Światowe Żydostwo, popierający rosyjską narrację historyczną. Bibi przypięto czarno-pomarańczową wstążkę św. Jerzego / St George ribbon, oznakę rosyjskiego patrioty i i lojalisty Putina, wziął plakat z portretem i nazwiskiem (żydowskiego) bohatera wojennego, i maszerował obok Putina podczas parady Nieśmiertelnego Pułku / Immortal Regiment. Wdzięczny Putin uznał holokaust i zadeklarował przyjaźń z narodem żydowskim.

Netanyahu odpłacił gospodarzowi niemal natychmiastowym atakiem rakietowym na Syrię. Taka jest standardowa  izraelska procedura: po każdym wysokiego szczebla spotkaniu z Rosjanami, zbombarduj ich sojuszników, żeby dowiedzieli się kto jest ważniejszy. Zbombardowali Syrię kiedy myśliwiec rosyjskiego ministra obrony jeszcze leciał z Moskwy do Tel Awiwu.

Putin to przełknął, i obiecał wycofać się od dostawy S-300 dla Syrii, pomimo opinii jego szefa sztabu. Wkrótce Izrael zaatakował siłą Syrię, zdaniem Izraela, oni zaatakowali bazy; zdaniem Irańczyków nic takiego się nie wydarzyło; nie ma irańskich baz, ani irańskiego wojska. Ale ten izraelski atak pozostał bez odpowiedzi.

Od tego fatalnego dnia 9 maja, rosyjskie media bardzo ostrożnie traktowały Izrael. Nawet rzeź w Gazie nie wywołała wielu potępień w rosyjskich mediach, mimo że ten brutalny czyn potępiło rosyjskie MSZ. Oficjalna rządowa agencja RIA poinformowała, że izraelscy żołnierze strzelali do „szczególnie agresywnych jednostek”. Druga państwowa agencja informacyjna TASS zminimalizowała swoje informacje o tej rzezi.

Rosyjskich przywódców nie interesują Iran i Irańczycy, powiedział mi irański przyjaciel. Mimo że Iran chciałby kupić wszystko co Rosjanie chcieliby sprzedać, Rosjanie się ociągają. Wielkość handlu między Rosją i Iranem jest taka sama jak między Rosją i maleńkim Izraelem, mniej niż $2 mld rocznie. Izrael ma wielu zwolenników wśród rosyjskich elit, Rosjanie odwiedzają Izrael tysiącami, zaś Iran jest niechcianym partnerem.

Krótko mówiąc, Żydzi załatwili swoje problemy w połowie maja 2018, i pojawili się jako czołowy kraj na planecie Ziemi, w idealnych relacjach z obu super-potęgami, i z kontrolą umysłu miliardów. Rzeź w Gazie pokazała dowód na to, że mogą bezkarnie zabijać. Ale do tej chwili Żydzi zawsze przekraczał dobrą miarę i sprowadzali na siebie nieszczęście. Nie ma żadnego powodu wątpić iż tak będzie też tym razem. Więcej na ten temat, o żydowskim ataku na Polskę i europejską estetykę w następnym artykule.

Israel Shamir

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.unz.com/ishamir/the-messiah-is-here/?highlight=Messiah+is+here

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *