Strona główna > Świat > Israel Shamir: Mesjasz jest tutaj

Israel Shamir: Mesjasz jest tutaj


Czytaj także: Israel Shamir: „Polacy, przemyślcie swoją sytuację”

Może żydowski Mesjasz już tu jest, choć nie jesteśmy świadomi Jego przyjścia? Wszystkie żydowskie marzenia i pragnienia spełniły się w połowie maja. Cóż, prawie wszystkie. Dwaj wielcy światowi liderzy władzy rywalizowali ze swą życzliwością dla Żydów, podczas gdy zwykli Izraelczycy mieli zabawę i porywające ćwiczenia w strzelaniu do miękkich celów, do nieuzbrojonych Gazańczyków lub przynajmniej wiwatując snajperów. Irańczycy zgrzytali zębami, ale nic nie zrobili. Kongres Stanów Zjednoczonych uznał, że Polacy powinni płacić Żydom $300 mld. I bardzo nieprzyjemna żydowska dziewoja zdobyła koronę europejskiej sceny artystycznej, przypadkowo zapewniając, że nowa stolica Izraela, Jerozolima, będzie miejscem znaczącego międzynarodowego spotkania w przyszłym roku.

Jeśli sądzisz, że część tej życzliwości spadnie na ciebie i że twój los powinien być trochę lepszy, pomyśl jeszcze raz. Nikt nie obiecał ci różanego ogrodu. Żydowski Mesjasz jest dobry dla Żydów, a nie-Żydzi powinni tylko ciężko pracować i przygotowywać się do boskiej zemsty. Istnieją argumenty przemawiające za tym, czy wszyscy Goje zostaną dotknięci zemstą, czy też niektórzy przeżyją by kupować w detalu. Ale życzliwość wobec nie-Żydów nie jest uderzającą cechą tego układu.

Na początku maja byłem pełen obaw. Harmonogram okazał się przerażający. Irańczycy osiedlili się w Syrii, Rosjanie byli gotowi wyposażyć Syrię w swój najlepszy system S-300 (jest bardziej niezawodny niż nowy i fantazyjny S-400). Palestyńczycy planowali pokazać w 70 rocznicę ich Nakba luźno zbieżne z przeniesieniem do Jerozolimy ambasady USA i początkiem Ramadanu. Wojna z Iranem i Hezbollah,  zamieszki na terytoriach palestyńskich, utrata przyznanego przez Boga prawa do latania i bombardowania jak chcemy na całym Bliskim Wschodzie – niebezpieczeństwa przygotowano na pierwszą połowę maja. Z całą moją krytyczną postawą, całkowite zniszczenie ukochanej ziemi nie jest moim marzeniem.

Roztropni ludzie postępowaliby ostrożnie, woląc minimalizować ryzyko w takiej sytuacji, ale Żydzi chcą jego maksymalizacji. Jeśli musimy mieć kłopoty, to miejmy wszystkie kłopoty teraz, by się ich pozbyć, powiedział Netanyahu. I wszystkie problemy – upadek irańskiej broni jądrowej, rocznica Nakby, przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy, konfrontacja w Syrii, początek Ramadanu – rozładowano natychmiast. Izrael przeszedł to bardzo dobrze. Nie było wielkiej wojny.

Palestyna

To prawda, około 60 palestyńskich demonstrantów zastrzelono, tyle samo ile zginęło w rzezi  w Sharpeville [the Sharpeville Massacre], ale co za różnica! Południowa Afryka zamieniła się w stan pariasów z dnia na dzień, i na dobre rozpoczęła się globalna kampania rozbicia apartheidu. Rzeź w Gazie wybieliły posłuszne media głównego nurtu, poinformowała RT [reported the RT]. Wydarzenie to po raz kolejny udowodniło, że środki masowego przekazu i sieci społecznościowe na całym świecie są w uścisku żydowskim, mocnym i niewidzialnym. Rządy, partie, dyplomaci mogą i protestowali, ale opinia publiczna była odizolowana od wydarzenia.

Globalny system masowej informacji bardzo się zmienił od 1960. Istnieje niesamowita ilość informacji, prawdziwa powódź, która zmywa wszystko. Ludzie myślą tylko o tym co im dzisiaj powiedziano, a masowe kampanie są produkowane przez media i ośrodki analityczne, one nie produkują się same. Codziennie mówi się ludziom, powiedzmy, o Holokauście, albo o okrucieństwach Assada lub o wtrącaniu się Putina, tak, że to zachowuje się w ich umysłach. W momencie gdy kończy się kampania,  jest wyłączona, zainteresowanie i sprawy całkowicie się zapomina, tak jak sprawę Skripalów zapomniano po tym, jak ją odegrano do maksimum. Teraz Skripale zostali „zniknięci” przez brytyjskie tajne służby, ale nie wspomniano o tym poza tą publikacją.

I masowy mord w Gazie jest już przeznaczony na zapomnienie. Oni chcieli przypomnieć światu, że zostali pochowani żywcem w grobie w Gazie, a teraz są martwi. Mieszkańcy Gazy są tam zamknięci od 70 lat; ostatnie 12 lat były najgorsze, kiedy Strefa Gazy jest oblegana przez Izrael, gdyż głosowali za Hamasem. Strefa Gazy jest prawie nie do mieszkania, ponieważ Izrael zbombardował elektrownię, oczyszczalnie ścieków, port i lotnisko. Nie mogą nawet łowić ryb, bo izraelskie łodzie ostrzeliwują karabinami maszynowymi kutry rybackie. Widzą, że ich domy i pola zostały im odebrane tylko dlatego, że nie są Żydami i nie mogą do nich dotrzeć. To wypędzenie, wywłaszczenie, więzienie trzech pokoleń i oblężenie to wyjątkowy żydowski grzech.

Być może holokaust był boską karą za żydowskie traktowanie Gazy, bo dla Boga sekwencja czasowa nie ma znaczenia W Torze nie ma wydarzeń wcześniejszych czy późniejszych, בתורה מאוחר ואין מוקדם אין, uczy Talmud, i to jest prawda. Można być ukaranym za grzechy jeszcze nie popełnione, a jeśli nie zostaną popełnione to karę się też odwoła. Gdyby Żydzi nie torturowali Gazy, nie byłoby Auschwitz.

Gaza jest szlachetnym miejscem pomimo jej grabieży. W wielu krajach dzieci władców stają się miliarderami. Córka prezydenta Angoli jest najbogatszą kobietą w Afryce: jest jedynym dostawcą telefonii komórkowej w bogatej w diamenty Angoli. Ale jest jeszcze inna tradycja, w której dzieci władców są pierwsze do wojny. Taka jest tradycja Gazy. Wśród tych zastrzelonych przez izraelskich snajperów znalazły się dzieci przywódców Gazy.

Syn byłego premiera Gazy, Ismail Haniye, Maaz, był wśród ciężko rannych. Ahmed al-Rantisi, syn Abdela Aziza al-Rantisi, założyciela Hamasu, został zabity. Jego ojciec, nazywany Lwem Palestyny, został zabity przez Żydów w 2004, kiedy izraelski helikopter wystrzelił rakietę w jego auto w centrum Gazy, zabijając jego, jego ochroniarzy i ranił przechodniów. I teraz to samo stało się z jego synem. Izz al-Din al-Sammak, syn Musa al-Sammaka, lidera Hamasu, został zabity, i miał tylko 14 lat.

Ogółem w tych bezbronnych demonstracjach w kwietniu i maju zginęło ponad 100 chłopców i młodych mężczyzn, kwiat Palestyny. Celem tego zabójczego szału było pokazanie, że bez użycia przemocy opór jest daremny. Fajnie jest zabić uzbrojonego przeciwnika, jeśli jest się dużo lepiej uzbrojonym. Kiedy zabija się bezbronnego, to oczywiście nie jest krykiet. Ale to nigdy nie powstrzymało Żyda.

Powodem jest poważna wątpliwość w człowieczeństwo nie-Żydów, która jest wszczepiona w centrum żydowskiego religijnego Weltanschauung [światopogląd]. Dobry Izraelczyk, który potępia mordy w Gazie, jest prawdopodobnie wegetarianinem, który sprzeciwia się również zabijaniu zwierząt. Tacy dobrzy Izraelczycy są często anty-męscy i wolą używać kobiecej formy rzeczowników, takich jak Zochrot. Tacy dobrzy Izraelczycy zazwyczaj są anty-rdzenni i wspierają nieograniczoną imigrację Afrykańczyków do Palestyny. Takich ludzi nie może być wielu, i ich nie ma.

Jeśli chodzi o innych Żydów, to nauczyli się od protagonisty z Matrix, Neo (Keanu Reeves), którego nauczono (nie)uważać oczywistego niebezpieczeństwa za maya, jako miraż stworzony przez Matrix, i skakał z drapaczy chmur i unikał kul. Żydzi mają podobny stosunek do rzeczywistości. Pewnego dnia to nie zadziała, ku ich zaskoczeniu, ale tym razem zadziałało.

Przeniesienie ambasady USA uznano za główną przyczynę rozlewu krwi. Ale to jest linia bractwa @neverTrump [nigdy Trump]. Ta złośliwa decyzja zrobiła wiele dobrego, bo zrujnowała starannie pielęgnowaną fikcję o Ameryce jako uczciwym pośredniku. Bardzo niewielu Palestyńczyków obchodziła ta decyzja Trumpa, kilkudziesięciu demonstrowało przeciwko niej w Jerozolimie i innych miejscach, natomiast ogromna demonstracja w Gazie nie miała związku z Trumpem, jak napisałem powyżej. To nie Trump ogłosił oblężenie Gazy, to nie Trump wypędził Palestyńczyków z ich domów, to nie Trump uwiecznił Nakbę, palestyńską katastrofę. Trump podważył makiaweliczne taktyki Departamentu Stanu i utrudnił arabskim pionkom słuchać Waszyngtonu, a to nie jest złe.

Iran

Iran jest dużym, odległym krajem i nie ma żadnego praktycznego powodu, aby Izrael z nim się spierał. Ale Iran jest ostatnim i jedynym krajem na Bliskim Wschodzie, który nie podlega żydowskiej hegemo-nii. Netanyahu robił co mógł, by ustawić Amerykę przeciwko Iranowi, dokonując aktu Colina Powella. Żydzi przekonali Trumpa o wycofaniu jego kraju z nuklearnego układu 6 mocarstw, a następnie, w momencie największego napięcia, Izrael zbombardował tzw. irańskie bazy w Syrii. Nic się nie stało. Irańczycy, zdenerwowani i zirytowani, wciąż podporządkowują się prawom Matrixa, i nie zamierzają skakać z drapaczy chmur ani kontratakować Izraela i doświadczać wściekłości Trumpa. Bo ten prezydent jest oswojonym słoniem dla Żydów.

Najlepszym prezentem jako Bóg Wszechmogący dał Żydom to j-ja z macy  [matzo balls] prezydenta Trumpa. Naród wybrany złapał go za j-ja na więcej niż jeden sposób. Złapano go z kobietą lekkich obyczajów, jak prezydenta Clintona, i słusznie bał się oskarżenia. W tym momencie smutku postanowił poddać się żydowskiemu miłosierdziu, i zrobić wszystko czego chcą.

Podarł układ nuklearny, tak jak chciał Bibi Netanyahu. Obiecał nakładać sankcje na Iran aż się poddadzą i zmienić reżim na przyjazny względem Izraela. A potem spełnił obietnicę przeniesienia ambasady do Jerozolimy. To dało mu dużo dobrego.

Nie zazdroszczę Trumpowi. Żydowski sposób poparcia dla lidera jest formą podtapiania: liderowi pozwala się  przeżyć, ale tylko . Logika żydowska działa w ten sposób: jeśli go uratujemy, zapomni o nas i zlekceważy nasze życzenia. Dlatego powinno się go uratować, ale dalej zagrożonego. Tak stało się z prezydentem USA. Żydzi, a nawet Izraelczycy byli strategicznie rozmieszczeni między Burzliwą Dziewoją i Cohenem Trumpa; są wysoko w biurze prokuratora generalnego i na ważnych stanowiskach w Kongresie. Podobnie jak przy podtapianiu, Trump jest na skraju utonięcia i musi spełniać życzenia swoich prześladowców.

Izrael będzie nadal prowokował Iran, mając nadzieję na wojnę amerykańsko-irańską. To jest dane. Jeśli Trump będzie sprytny, nie zaatakuje Iranu. Zamiast tego powinien uderzyć w Mueller-Gestapo. Kiedy prezydentem Iranu jest Rouhani, prawdopodobnie Iran nie odpowie na prowokacje Izraela / USA, ale stanowisko Rouhaniego jest niepewne. Irańczycy czują, że Kim, Król Północy, lepiej poradził sobie z amerykańskim zagrożeniem, i że mogą zmienić swojego władcę i przyjąć linię Kima jako wskazówkę. Izrael jako przednia baza Imperium Amerykańskiego może stać się zagrożony.

Najlepszą rzeczą w irańskiej polityce Trumpa jest zerwanie pozornie nierozrywalnego związku między USA i Europą. Tam gdzie Obama próbowałby załagodzić różnice, Trump zwiększył dystans, i nawet potulni Europejczycy doszli do wniosku, że muszą być bardziej niezależni od Waszyngtonu. To może doprowadzić do rozdźwięku między bankami amerykańskimi i europejskimi i umożliwić Europejczykom nieposłuszeństwo wobec amerykańskich sankcji wobec Iranu i Rosji. Proces ten nie jest blisko zakończenia, ale się rozpoczął. Iran, Rosja i europejskie przedsiębiorstwa będą beneficjentami, zaś Ameryka znajdzie się poza grą.

Turcja

Najsilniejszym głosem przeciwko izraelskiej brutalności był głos prezydenta Turcji Erdogana. Odesłał izraelskiego ambasadora, wezwał swojego ambasadora i zorganizował spotkanie liderów państw muzułmańskich, by zajęły się  Izraelem. Niepodległość Izraela była znakiem rozpoznawczym Erdogana od dłuższego czasu: wiele lat temu kłócił się z Shimonem Peresem w Davos, a niedawna próba zamachu stanu przeciwko niemu miała też pewne izraelskie poparcie.

Jeśli jesteś przeciwko Izraelowi, musisz być przeciwko USA, większemu żydowskiemu państwu. To pasuje Erdoganowi. Z powodu tej animozji żaden amerykański samolot nie wystartował z tureckiej bazy NATO by zbombardować Syrię. Turecka walka z kurdyjskimi separatystami podkopała wolę USA pozostania w Syrii za wszelką cenę, a teraz istnieją silne przesłanki, że Trump zamierza zakończyć finansowanie enklawy rebeliantów w płn-zach. Syrii, niezadowolonemu Idlib. Izrael prawdopodobnie będzie musiał stawić czoła zjednoczonej i odbudowanej Syrii, perspektywa z której  nie cieszy się zbytnio.

Rosja

Prezydent Rosji, Władimir Putin, mógłby popsuć plany Izraela. Dużo zainwestował w Syrię; potrzebuje tam irańskich żołnierzy, bo bez nich musiałby wysłać rosyjską piechotę by usunąć islamskich rebeliantów z ruin syryjskich miast. Został upokorzony przez Amerykę, bo zaatakowała syryjskie bazy i miasta, kiedy Rosjanie siedzieli bezczynnie. Jego szef sztabu powiedział, że Syria otrzyma S-300, a wtedy biada izraelskim i amerykańskim przestępcom.

Izraelczycy podeszli do tego zagrożenia spokojnie. Izraelski minister obrony Avigdor Lieberman powiedział, że Izraelczycy zniszczą S-300 („nawet S-700”, dodał), jeśli będą na naszej drodze. A Netanyahu wykonał mocny gest polityczny – poleciał do Moskwy i spędził cały dzień 9 maja z prezydentem Rosji.

9 maja to dzień zwycięstwa Rosji; za Putina stał się największym i najważniejszym rosyjskim świętem, bo stare sowieckie święta unieważniono, a nowe dojrzewały. Był to dzień kiedy Rosjanie chcieliby przyjmować prominentnych gości honoru, ale oni nie przyjechali. To był Dzień Samotnego Putina. Bardzo nieliczni liderzy odpowiedzieli na jego zaproszenie by przyjechać i obejrzeć paradę wojskową na Placu Czerwonym.

Wybór święta nie był naturalny: wojna jest odległym wydarzeniem dla ogromnej większości Rosjan. Ich sojusznicy z czasów wojny są teraz ich przeciwnikami, Ameryka i Anglia. Druga wojna światowa została sprywatyzowana przez Żydów, przynajmniej w zachodniej opinii publicznej. Dla ludzi Zachodu była to wojna za Żydów z wrogami Żydów. Jest kilka odniesień do wojny, w których nie wspomniano o holokauście. Mając świadomość tych narracyjnych niedociągnięć, sowieccy przywódcy nie zważali na dzień zwycięstwa Zachodu.

W celu zbudowania narodu Putin potrzebował święta by zjednoczyć naród, dokooptować pro-sowiecką większość nie antagonizując grup antysowieckich. Wybrał dzień zwycięstwa i zrobił z niego wielkie wydarzenie, pomijając jego błędy.

Przyjazd tego dnia Benjamina Netanyahu był dla Putina darem z nieba. Tu był człowiek który mógł dzwonić do amerykańskiego Senatu, który może radzić sobie z amerykańskim prezydentem, a teraz stawił się osobiście, ucieleśniony Mr Światowe Żydostwo, popierający rosyjską narrację historyczną. Bibi przypięto czarno-pomarańczową wstążkę św. Jerzego / St George ribbon, oznakę rosyjskiego patrioty i i lojalisty Putina, wziął plakat z portretem i nazwiskiem (żydowskiego) bohatera wojennego, i maszerował obok Putina podczas parady Nieśmiertelnego Pułku / Immortal Regiment. Wdzięczny Putin uznał holokaust i zadeklarował przyjaźń z narodem żydowskim.

Netanyahu odpłacił gospodarzowi niemal natychmiastowym atakiem rakietowym na Syrię. Taka jest standardowa  izraelska procedura: po każdym wysokiego szczebla spotkaniu z Rosjanami, zbombarduj ich sojuszników, żeby dowiedzieli się kto jest ważniejszy. Zbombardowali Syrię kiedy myśliwiec rosyjskiego ministra obrony jeszcze leciał z Moskwy do Tel Awiwu.

Putin to przełknął, i obiecał wycofać się od dostawy S-300 dla Syrii, pomimo opinii jego szefa sztabu. Wkrótce Izrael zaatakował siłą Syrię, zdaniem Izraela, oni zaatakowali bazy; zdaniem Irańczyków nic takiego się nie wydarzyło; nie ma irańskich baz, ani irańskiego wojska. Ale ten izraelski atak pozostał bez odpowiedzi.

Od tego fatalnego dnia 9 maja, rosyjskie media bardzo ostrożnie traktowały Izrael. Nawet rzeź w Gazie nie wywołała wielu potępień w rosyjskich mediach, mimo że ten brutalny czyn potępiło rosyjskie MSZ. Oficjalna rządowa agencja RIA poinformowała, że izraelscy żołnierze strzelali do „szczególnie agresywnych jednostek”. Druga państwowa agencja informacyjna TASS zminimalizowała swoje informacje o tej rzezi.

Rosyjskich przywódców nie interesują Iran i Irańczycy, powiedział mi irański przyjaciel. Mimo że Iran chciałby kupić wszystko co Rosjanie chcieliby sprzedać, Rosjanie się ociągają. Wielkość handlu między Rosją i Iranem jest taka sama jak między Rosją i maleńkim Izraelem, mniej niż $2 mld rocznie. Izrael ma wielu zwolenników wśród rosyjskich elit, Rosjanie odwiedzają Izrael tysiącami, zaś Iran jest niechcianym partnerem.

Krótko mówiąc, Żydzi załatwili swoje problemy w połowie maja 2018, i pojawili się jako czołowy kraj na planecie Ziemi, w idealnych relacjach z obu super-potęgami, i z kontrolą umysłu miliardów. Rzeź w Gazie pokazała dowód na to, że mogą bezkarnie zabijać. Ale do tej chwili Żydzi zawsze przekraczał dobrą miarę i sprowadzali na siebie nieszczęście. Nie ma żadnego powodu wątpić iż tak będzie też tym razem. Więcej na ten temat, o żydowskim ataku na Polskę i europejską estetykę w następnym artykule.

Israel Shamir

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.unz.com/ishamir/the-messiah-is-here/?highlight=Messiah+is+here


26 thoughts on “Israel Shamir: Mesjasz jest tutaj

  1. Zydzi sa uzyci jako narzedzie kary za odejscie chrzescjan od Boga.
   Podobnie jak asyryjczycy czy babilonczycy sluzyli jak narzedzie kary dla Ludu Wybranego w Starym Testamencie za ich odejscie do Boga.
   „Nie bedziesz mial Bogow cudzych przede mna” mowi wyraznie Pan Bog ,a ludzie , twierdzacy , ze sa chrzescijanami, maja to gleboko gdzies.
   Pan Bog obiecal ze nie zelsa juz potopu aby zniszczyc ludzkosc ktora Go odrzucila.
   On zezwoli abysmy sami siebie wyniszczyli . I do tego juz dochodzi.
   Ludzie, ktorzy odrzucili/zniszczyli autorytet Boga, sami siebie wyniszcza . Zwykla kolej rzeczy.

   1. Renata napisała
    „Zydzi sa uzyci jako narzedzie kary za odejscie chrzescjan od Boga.”

    Co w tym dziwnego?
    Przecież Bóg to też Żyd.

   2. Renato, niesamowite czyżbyś wreszcie zrozumiała? Miło to widzieć 🙂 „„Nie bedziesz mial Bogow cudzych przede mna” mowi wyraznie Pan Bog ,a ludzie , twierdzacy , ze sa chrzescijanami, maja to gleboko gdzies”. No właśnie, jest tak jak piszesz. Zamiast zwracać się tylko do Boga w modlitwach to modlą się do samozwańczej królowej niebios, świętych różnego rodzaju, aniołów stróżów itp.
    Potem zdziwienie, że Bóg nie pomaga i dopuszcza żeby żydzi panoszyli się w Polsce jak u siebie, a ich prezydent publicznie nas poniżał i oskarżał i to na naszej ziemi.
    Zresztą jak ma nam pomagać? To jak rodzić który nie chce kupować dziecku zabawek, bo dziecko i tak podziękuje za nie jakiemuś świętemu Mikołajowi.

 1. @TD
  Bóg to żyd??
  Wyniki badań dla Mosadu wskazują, że więcej wspólnego z izraelitami mają Palestyńczycy niż Askenazyjczycy, którzy nawrócili się na judaizm z wygody. Stąd ci, którzy mienią się żydami, a nimi nie są.

  1. @Gość,

   Palestyńczycy to wymieniani w Biblii Filistyni, których Żydzi mordowali bo tak im nakazywał ich bożek-psychopata JHWH, Jahwe, Jehowa czy jak tam go zwali.

   Żyda należałoby zdefiniować jako:
   1. potomka Judy i/albo
   2. każdego kto uważa, że wywodzi się od Abrahama i Torę oraz opcjonalnie Talmud i parę podobnych prac przyjął za swoją swoją wiarę (tutaj również łapią się różni konwertyci po kilku pokoleniach praktyki) i/albo
   3. Wywodzi się z dowolnego ludu który wierzy w to co opisano w 2, nawet jak jest ateistą. i/albo
   4. ma matkę Żydówkę

   Bycie Żydem to dużej mierze stan umysłu.

   Nie ma sensu modlić się do Boga – Żyda.
   To najpotężniejszy instrument żydostwa pozwalający na manipulowanie gojami, którzy zamiast modlić się do Żyda powinni kultywować wiarę we własnych bogów lub do niej powrócić.

   1. Skończ wreszcie te głupoty wypisywać !!! Bóg to nie żyd, natomiast bóstwa starosłowiańskie to najprawdopodobniej jakieś demony. Skoro uważasz Boga za psychopatę to pewnie szatana uważasz za fajnego gościa. W sumie to by tłumaczyło tą całą nienawiść do biblii i szkalowanie Boga jakie wypisujesz.

    1. Za psychopatę uważam kreaturę ze ST myloną przez niektórych z Bogiem.

     Każe zabijać dzieci:
     „Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci.”
     Ps. 137,9

     Karmi proroka i lud jego gównem:
     Księga Ezechiela 4:12-15
     „Będziesz go spożywał jak podpłomyk jęczmienny; upieczesz go przed ich oczami na nawozie ludzkim». I dodał Pan: «Tak będą spożywać Izraelici swój pokarm nieczysty między poganami, wśród których ich rozproszę». Na to rzekłem: «Ach, Panie Boże, oto dusza moja nigdy się nie splamiła: od dzieciństwa aż do tej pory nie spożywałem ani padliny, ani tego, co zostało rozszarpane; żadne mięso nieczyste nie weszło do moich ust». A On rzekł do mnie: «Patrz, zezwalam ci, byś upiekł sobie pokarm na nawozie wołowym zamiast na ludzkim».”

     I czyni zło:
     Księga Izajasza 45:7
     „Który czynię światłość, i stwarzam ciemności; sprawuję pokój, i stwarzam złe. Ja Pan czynię to wszystko.”
     (w innych wersjach stwarzane są „nieszczęścia” – TD)

     To nie jest żaden Bóg,

     A Jezus to drugi psychopata co uczy nienawiści do rodziny i do samego siebie:

     Ewangelia wg św. Łukasza 14:26
     „Jezus mówi-Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”

     Nie módl się do Żyda.
     Słowianie mają swoich bogów. Dla Polaków Jasza (Jasz, Jessa) jest tym najwyższym ale jest też wielu innych.
     Jak będą modlić się do Żyda to zginą. Niech się Żydzi modlą do Żyda bo to ich bóg.

   2. Ja sie tylko pytam skąd ten kolega co tak tu sie wymądrza wziął że Bóg jest Żydem ….. jeżeli wytłumaczysz mi to wtedy zacznę z tobą polemizować i obalać twoje bzdury które wypisujesz ….. pozdrawiam

    1. 1. Jezus był synem Marii (Żydówki) czyli Żydem a to jedno z „wcieleń/form” Boga.
     2. Ksiądz na religii mówił to parę razy.

    2. Kościół katolicki nie ma nic wspólnego z Bogiem to raz …..Jezus nigdy nie nazywał siebie Bogiem …. To Bóg upodobał sobie Jakuba nazwajac go Izraelem a 12 synów Jakuba to 12 narodów Izreala które nadal są rozproszone na świecie ….. niedługo przepowiednie Bibilijne sie wypełnia i Bóg ponownie połączy swój naród w jedność i wprowadzi do ziemi obiecanej …… podsumowując Bóg nie mógł być Żydem …. dziękuje dobranoc

    3. @Ten co wie,
     Religie monoteistyczne w które obecnie ludzie w wielu miejscach wierzą nie mają nic albo prawie nic wspólnego z Bogiem. Wyparły one w wielu miejscach starsze, bliższe prawdzie religie głównie ze względu na większą użyteczność polityczną.
     To wszystko zgodnie z zasadą:
     Jeden Bóg! Jeden lud! Jeden Cesarz!

     Jezus nazywał siebie synem Boga i w jednej z nich (chrześcijaństwie) jest Bogiem (co wynika z dogmatu Trójcy).
     W rzeczywistości był li tylko sprytnym przywódcą sekty no i oczywiście Żydem.
     Historia Boga, Jakuba i Izraela i inne mądrości spisane w ST to tylko steki bzdur urągające Bogu (który przedstawiony jest tam jako zbrodniarz-psychopata) a wymyślone przez Żydów.
     Co do przepowiedni, no cóż, tak jak i pozostałe części Pisma są to bzdury wymyślone przez Żyda, tak więc raczej się nie spełnią.
     Natomiast co do „ziemi obiecanej” jako wyodrębnionej geograficznie części planety, to jej nie ma.
     Tyle w temacie.

    4. W jednym punkcie muszę sie z tobą zgodzić mianowicie wszystkie religie nie maja nic wspólnego w Bogiem ….proszę cię zatem abyś nie wysowal argumentów na podstawie wiary katolickiej takich np. to ze Jezus był Bogiem jest to totalna bzdura nie jest żadnym argumentem

     Wiedzę ze niestety jesteś zamknięty w swoim małym światku co przeszkadza ci poznać prawdę o tym ze Biblia lub jak Ty to mówisz stek bzdur to jedyna księga która jest prawdziwa i opisuje historie świata …. oczywiście jest ona również skażona wieloma wersetami faryzeuszy i obecnych „uczonych w piśmie „ jezuitów (o czym również jest napisane w Biblii ) jednak wystarczy poszperać aby znaleźć setki dowodów na prawdomówność pisma świetego …..

     Daniela 12:4 Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie…….Coraz więcej ludzi poznaje prawdę ze KK jest zwodnicza religia i zaczyna szukać Boga na własna rękę ….Musimy być jednak baczni bo zło nie śpi i szuka podstępu aby odciągnąć nas od Stwórcy …. na zakończenie polecam poszukać dowodów na istnienie Boga niż na jego nie istnienie to sie naprwde bardziej opłaca ….pozdrawiam

    5. @Ten co wie,
     Osobiście wierzę w Boga, jest ich nawet wielu ale wśród nich jest Bóg przewodzący, główny byt/siła/kombinacja bytu i siły stojąca za istnieniem tego co nas otacza.
     Nie szukam wcale dowodów na jego nie istnienie bo w niego wierzę.
     Jestem natomiast zmęczony wytworami ludzkiej pychy i głupoty, które przedstawiają Boga jako nikczemną kreaturę nakazującą wyrzynać w pień coraz to kolejne narody, rozcinać brzuchy ciężarnym kobietom, doprowadzającą ludzi do szaleńczego transu w którym dokonują rozlicznych mordów (Samson) i (od czasu do czasu) karmiącą swój lud i jego proroka gównem.
     Nie wierzę również różnym guru uzurpującym sobie specjalne relacje/rodzinne pokrewieństwo z Bogiem i siłami wyższymi, takim jak Jezus czy Mahomet a których jest wielu również i dzisiaj.

     Jeden i drugi byli *Żydami na miarę tamtejszych możliwości i potrzeb* a ich nauki stanowiły solidną podstawę do kreacji totalitarnych systemów politycznych takich jak Chrześcijaństwo czy Islam, gdzie ulubionym zajęciem nabranych na to wiernych było wyrzynanie się na wzajem.

     No ale wiem że naleciałości z 1000 lat trudno się szybko wyzbyć i Polacy długo jeszcze będą modlić się do Żyda co będzie oczywiście bardzo sprytnie eksploatowane przez resztę żydostwa i na zgubę Polaków i innych Słowian. Trudno się nawet tym Żydom dziwić – każdy gra swoją grę.

     Polacy mają swoją wiarę w której jest jeden główny sprawczy Bóg zwany Jasza/Jesza/Jasz/Jessa, jest wielu innych bogów a wśród nich Bogini Marzanna zwana też Dziewanna dająca im wolę walki i prowadząca do zwycięstwa jak również dbająca o przyrodę w różnych porach roku.
     Polacy nie wiedzą, że te wszystkie obecne *kulty maryjne* to poprzekręcane i wynaturzone modlitwy do owej Marzanny. Czy wiesz, że jeszcze w XVI wieku Maria/Maryja była zwana *Marzą* a Bogurodzica to tak na prawdę nieco poprzekręcana pieśń do Marzanny?
     Dopóki Polacy modlili się do Marzanny a Marię zwali Marzą to sobie jakoś radzili, ale jak już kompletnie to zapomnieli i modlą się tylko do Żyda i jego matki Żydówki to mają tylko nieszczęścia.
     Ciekawe jak długo jeszcze Polacy będą się modlić do Żyda…

    6. Mówisz ze Polacy mieli różnych Bogów a przewodnim był Jasza …. mówisz ze modlili sie do Marzanny a teraz modlą sie do Maryjii……. To wszystko zaczęło sie już w czasach starożytnej Sumerii gdzie ludzie czcili Bożków (nazywali ich złymi/dobrymi duchami) którzy odpowiadali za urodzaj bądź susze pogodę i takie tam . Głównym Bogiem bym Anu….Potem religia ta ewoluowała w Babilonie jednak jej podstawy nie zmieniły sie nadal uważano ze istnieją różne Bóstwa a także Bóstwo „przewodnie” w tym przypadku Baal … oczywiście jak w religii sumeryjskiej tak i w babilońskiej ludzie modlili sie do bogini isztar ….. i tak w całej historii w Egipcie był Ozyrys i Izyda w Grecji Zeus i Hera w Rzymie Jowisz oraz Wenus oczywiście w naszych czasach przemycono nam te same Bóstwa pod postacią Jezusa kroty został wywyższony do rangi Boga i Maryjii mamy również innych Bogów w postaci Świętych …..Gdy napisałeś o Jaszy sprawdziłem w necie i jest tam podane miedzy innymi ze Jasza to po prostu Jowisz w języku Słowian

     „Quote-alpha.pngJowisza zaś nazywali [Lechici] w swym języku Jeszą [łac. Jessa], wierząc, że od niego jako najwyższego z bogów przypadały im wszystkie dobra doczesne i wydarzenia zarówno niepomyślne, jak i szczęśliwe. Jemu więc też większą aniżeli innym bóstwom cześć oddawali i częstszymi wielbili ofiarami. (Jan Długosz, Roczniki, czyli kroniki sławnego Królestwa Polskiego, 1455 r.)”

     Mówisz ze ludzie przedstawiają Boga jako psychopatę i mordercę a mi wydaje sie ze sam nie przeczytałeś starego testamentu tylko co najwyżej jakiś artykuł o tym jaki to Bóg był zły ….. w dwóch słowach opisze to mówiąc ze Bóg wprowadził narod który sobie upodobał ( nie wiem z jakiego powodu to zrobił bo jesteśmy bardzo niewdzięcznym ludem ) do ziemi w której panowało totalne bezprawie ( patrz 10 przykazań ) Izrael w czasach swojej świetności był największa potęga świata żaden kraj nie mógł równać sie z bogactwem i potęga militarna Izraelczyków …. trwałoby to do dziś gdyby lud Boży nie odwrócił sie od Pana …

     Na zakończenie tylko polecam poznać lepiej Boga prawdziwego bo w nim tylko nadzieja szczęście i dobrobyt …pozdrawiam

    7. Przepraszam wychwyciłem mały błąd …. mianowicie nie napisałem ze za czasów sumerii ludzie modlili sie do Bogini Innany ?

    8. @Ten co wie,
     Napisałeś, że Słowianie wierzyli w bóstwa porównywalne z sumeryjskimi oraz mieli wiarę zbliżoną do mitologii Rzymian.
     Nie da się zaprzeczyć, że dałoby się porównać Jeszę do Jowisza albo Marzannę/Dziewannę do Demeter i Kory (chociaż wielu uważa że było to to samo bóstwo).
     Zresztą pozostałości wiary w Jasza/Jeszę można obserwować do tej pory. Jak byłem gówniarzem to wyjeżdżałem często na całe wakacje na wieś a im bardziej zabita dechami była wiocha, tym bardziej rodzice byli zadowoleni (zapłacili ludziom i na 4-6 tygodni mieli spokój).
     Pamiętam, że na wiejskich uroczystościach kościelnych dzieci modliły się *Panie Jeżu*.
     Śmiałem się, że dzieci modlą się do jeża ale nie rozumiałem że dzieci mówiły po prostu Panie Jeszu wymawiając imię dawnego Boga bez większego zrozumienia o co chodzi.
     Tym niemniej nie da się głębiej porównywać wiary Słowian do tej Sumerów czy mitów Greków, Egipcjan i Rzymian.
     Słowianie mianowicie wierzyli w częściową reinkarnację i w dwie dusze bądź w duszę rozdwajającą się w chwili śmierci.
     Jedna z dusz miała zadomowić się w nowym ciele a druga udać się do świata duchowego (podziemnego?) aby dotrzymywać towarzystwa przodkom.
     Takie wierzenia były w dyskutowanych przez Ciebie religiach zupełnie nie znane i pochodzą z Indii (Słowianie są w końcu Indoeuropejczykami).
     Taka wiara powodowała, że Słowianie nie bali się bardzo śmierci i byli dobrymi wojownikami.

     Co do potęgi państwa Izraelitów, no cóż, żadne inne źródła oprócz biblijnych o niczym takim nie wspominają. Były wtedy potężne cywilizacje takie jak Egipt, Indie czy Chiny ale o Izraelitach to nikt w zasadzie nie słyszał, chyba, że uznasz Babilon za Izraelitów.

     Natomiast co do biblijnego Boga – psychopaty, to co powiesz na ten fragment:

     Pan Bóg zabił osobę, która chciała udzielić pomocy:
     2 Księga Samuela 6:3-7

     Umieszczono Arkę Bożą na nowym wozie i wywieziono ją z domu Abinadaba, położonego na wzgórzu. Uzza i Achio, synowie Abinadaba, prowadzili wóz, z Arką Bożą. Achio wyprzedzał Arkę. Tak Dawid, jak i cały dom Izraela tańczyli przed Panem z całej siły przy dźwiękach pieśni3 i gry na cytrach, harfach, bębnach, grzechotkach i cymbałach. Gdy przybyli na klepisko Nakona, Uzza wyciągnął rękę w stronę Arki Bożej i podtrzymał ją, gdyż woły szarpnęły. I zapłonął gniew Pana przeciwko Uzzie i poraził go tam Bóg za ten postępek, tak że umarł przy Arce Bożej.

     …ma dosyć interesujące podejście do niewolników:
     Księga Wyjścia 21:20-21

     Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością.

     …i przyjmuje ofiary z ludzi:
     Księga Sędziów 11:29-40

     Duch Pana był nad Jeftem, który przebiegał dzielnice Gileadu i Manassesa, przeszedł przez Mispa w Gileadzie, z Mispa w Gileadzie ruszył przeciwko Ammonitom. Jefte złożył też ślub Panu: «Jeżeli sprawisz, że Ammonici wpadną w moje ręce, wówczas ten, kto [pierwszy] wyjdzie od drzwi mego domu, gdy w pokoju będę wracał z pola walki z Ammonitami, będzie należał do Pana i złożę z niego ofiarę całopalną». Wyruszył więc Jefte przeciw Ammonitom zmuszając ich do walki i Pan wydał ich w jego ręce. Rozgromił ich na przestrzeni od Aroeru aż do okolic Minnit, co stanowi dwadzieścia miast, i dalej aż do Abel-Keramim. Była to klęska straszna. Ammonici zostali poniżeni przez Izraela.

     Gdy potem wracał Jefte do Mispa, do swego domu, oto córka jego wyszła na spotkanie, tańcząc przy dźwiękach bębenków, a było to dziecko jedyne; nie miał bowiem prócz niej ani syna, ani córki. Ujrzawszy ją rozdarł swe szaty mówiąc: «Ach, córko moja! Wielki ból mi sprawiasz! Tyś też wśród tych, co mnie martwią! Oto bowiem nierozważnie złożyłem Panu ślub, którego nie będę mógł odmienić!» Odpowiedziała mu ona: «Ojcze mój! Skoro ślubowałeś Panu, uczyń ze mną zgodnie z tym, co wyrzekłeś własnymi ustami, skoro Pan pozwolił ci dokonać pomsty na twoich wrogach, Ammonitach!» Nadto rzekła do swego ojca: «Pozwól mi uczynić tylko to jedno: puść mnie na dwa miesiące, a ja udam się na góry z towarzyszkami moimi, aby opłakać moje dziewictwo». «Idź!» – rzekł do niej. I pozwolił jej oddalić się na dwa miesiące. Poszła więc ona i towarzyszki jej i na górach opłakiwała swoje dziewictwo. Minęły dwa miesiące i wróciła do swego ojca, który wypełnił na niej swój ślub i tak nie poznała pożycia z mężem.

     Biblijny Jahwe i Baal to tak na prawdę ta sama postać, tylko wyznawana przez różne plemiona.
     Słowianie nie mieli z tym nic wspólnego.

     Natomiast co do Jezusa – uzurpatora to widzę, że się zgadzamy.
     Aniołowie w religii „jahwistycznej/biblijnej/starotestamentowej” też mogą być potraktowani jako pomniejsze bóstwa, podobnie jak chrześcijańscy święci.

     Oprócz tego narracja ST sugeruje, że inni bogowie byli jak najbardziej prawdziwi tyle, że nie byli oni przyjaciółmi Jahwe. Oni wcale *nie są* opisywani jako demony (upadłe anioły).
     Takie podejście do sprawy to dopiero nadbudowa KK.
     W szerszym kontekście można uznać, że ST opisuje walkę różnych bogów o wiernych a narracja jest z pozycji jednego z nich (Jahwe).

    9. Jakuba 2:19 Ty wierzysz, że Bóg jest jeden? Dobrze czynisz; demony również wierzą i drżą….

  1. No to przedstaw to w kontekście z Twoim rozumieniem to będzie o czym podyskutować.
   Dla mnie fakty mówią za siebie.
   Modlimy się do jakichś psychopatycznych postaci, a kto wie czy nie do samego Szatana albo jakichś demonów.

   Ciekawe czy podpłomyki na gównie Izraelitom smakowały?

   1. TD.nie módl się więcej do psychopatycznych postaci,wtedy to zrozumiesz.masz łuski na oczach i nic do ciebie niedotrze.opanowały cię ciemne moce.

    1. @Hodowca,
     Ty już jesteś stracony. Będziesz się modlić do Żyda a później Szatan przyjmie Cię do swego królestwa. Żyd będzie beczkę ze smołą (i z Tobą) podgrzewał.

    2. TD.opisałeś dokładnie to miejsce do którego pójdziesz jeżeli nieprzestaniesz obrażać Boga i Jego Syna Jezusa.z jednym się z tobą zgodzę:szatan to pan żydów.

 2. Tu jest napisane, skąd się wzięli tzw. żydzi.
  Nie jest to tak jak co niektórzy tu wypisują.
  /wolna-polska.pl/wiadomosci/od-kaina-chazarii-2017-05

 3. Bozia a ja sie modle do ciebie o jedno zydzi chca niewolnikow i bogactw w raju,islamisci prostytutek a my chcemy swietego spokoju i zebys zabral od nas gdzies daleko jednych i drugich i pozwolil wreszcie w cichosci i spokoju duszy cieszyc sie Toba I zeby zydzi i islamisci mieli swoj raj i nie mieli wstepu do naszgo bo jak zawsze wszystko spiepsza !DZIEKUJE BOZIA ,DO ZOBACZNIA I USLYSZENIA !

 4. @ czesc
  ty jednak nic z tego co sie dzieje nadal nie rozumiisz.
  Jestes ciemny jaka tabaka w rogu i takim juz pewnie pozostaniesz.
  „Chcacemu nie dzieje sie krzywda”.
  mi szkoda czasu na dyskusje z takim jak ty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *