Strona główna > Świat > Israel Shahak Antysemityzm i ksenofobia. Jason Palmer

Israel Shahak Antysemityzm i ksenofobia. Jason Palmer

Antysemityzm, jak poinformował nas wielki nieżyjący już Israel Shahak, jest formą ksenofobii, strachem przed obcym czy „innym”. Tego, że ta ksenofobia często była reakcją przeciwko samo-segregacji, szowinizmowi i poczuciu żydowskiej wyższości przenikającej żydowsko-gojowskie relacje społeczno-ekonomiczne, nie trzeba dodawać, prawie nie zauważyli historycy sądowi.

Zauważmy też, że sam żydowski trybalizm i związane z nim idee religijne są skrajnymi przykładami różnej ksenofobii, nie zapraszaniem do dyskusji, a hańbą na głowę heretyka. Ciepłem raczej niż światłem.

Ale prawda jest prosta. Żydzi są najstarszymi i najbardziej teokratycznymi ze wszystkich czyścicieli etnicznych, i najbardziej brutalnymi ksenofobami jakich kiedykolwiek widziano w religijnej tradycji. Oni są jedynym narodem w historii z ksenofobią wpisaną w ich tożsamość.

Choć podszywają się pod religię monoteistyczną, którą większość trybalistów nie interesuje się dosłownie, Żydzi zachowują się jako rozpoznawalny byt genetyczny, którym z pewnością są.

Żydzi nie zachowują się pobożnie czy religijnie, a plemiennie. Ale ten trybalizm, wzięty sam, JEST wcieloną pobożnością ich „wiary”. Plemię JEST religią. Jako oczywista moralna inwersja, ich gorliwość we własnym przetrwaniu JEST ich pobożnością. Ich przetrwanie JEST ich moralnością. W rzeczywistości, na koniec dnia, jest to ich JEDYNA moralność. Niewielu rozumie tę rzeczywistość.

Ale dużą oczywistą tajemnicą jest to, że ksenofobia, czy to twardy żydowski szczep plemienny, czy delikatniejsza europejska odmiana, jest zawsze wymagana w celu ochrony tożsamości grupy. Wykluczenie nie jest w rzeczywistości hurtowym złem. To nie jest zło. To mechanizm przetrwania. Forma wykluczenia narodów. Tworzą się z izolacji i z trybalizmu. Rodzina ludzka to po prostu celowa izolacja i połączenie dwóch pul genów. Różnorodne kultury wywodzą się od różnorodnych ludów. Wykluczenie często rodzi się przez służebną ksenofobię. I odwrotnie.

Kiedy Żydzi oskarżają innych o antysemityzm, to oskarżają innych o ksenofobię. Przez to oskarżenie deklarują się być ponad ksenofobią, całkowicie wolnymi od skażenia nią, gdy w rzeczywistości są jej pierwszymi przodkami wśród ICH WŁASNYCH DZIECI.

Wielu Żydów uczy swoje dzieci nienawiści i nieufności do Gojów aksjomatycznie. Uczą swoje świadomie żydowskie dzieci, że Goje są genetycznie predysponowani do antysemityzmu i ludobójczych tendencji, niezależnie od zachowań i postaw samych Żydów. To nie jest tylko ksenofobia. To jest naukowy rasizm. To jest teologiczny determinizm rasowy.

Ale Żydzi deklarują, że są wolni od ksenofobii, co jest śmieszną deklaracją moralnej i historycznej bezbłędności, której historia zaprzecza. Podejmując logiczną konkluzję, jest to bezczelna deklaracja wyższości genetycznej i moralnej żydowskich trybalistów nad wszystkimi innymi narodami na planecie.

Israel Shahak stwierdził: „Uważam, że antysemityzm i żydowski szowinizm można tylko zwalczać jednocześnie”. [1] Shahak wiedział, że antysemityzm nigdy nie zniknie dopóki Żydzi nie wykorzenią z siebie radykalnej ksenofobii.

Żydowska nienawiść do nie-Żydów i pradawny religijny, plemienny i etniczny suprematyzm nauczany przez żydowskich trybalistów własnych dzieci musi się skończyć raz na zawsze. Zapobiegawcza ksenofobia i słynny szowinizm żydowskiej tożsamości wymagają radykalnego odświeżenia. W przeciwnym razie naród żydowski powtórzy tylko błędy swojej tragicznej przeszłości.

Żydowskim trybalistom nie wolno tego źle zrozumieć. Dopiero po oczyszczeniu własnych serc i dopiero po prawdziwej przemianie moralnej w społeczności żydowskiej Żydzi będą mogli uczyć swoich gospodarzy o historycznej nieuchronności antysemityzmu. Bez tej żydowskiej przemiany moralnej, która musi nastąpić, żydowskie organizacje nie powinny oczekiwać, że ich roszczenia związane z prześladowaniami antysemickimi spotkają się z niczym innym, jak tylko cichą i kipiącą nienawiścią. Można nawet nazwać to ksenofobią.

Jason Palmer

Tłum. Ola Gordon

[1] Israel Shahak, Żydowska historia, żydowska religia: ciężar 3.000 lat / Jewish History, Jewish Religion: The Weight of Three Thousand Years: Pluto Press, Londyn, 1994.

Israel Shahak: Anti-Semitism and Xenophobia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.