Strona główna > Świat > Islamizacja Niemiec: jak na niemieckiej ziemi panuje islamskie prawo

Islamizacja Niemiec: jak na niemieckiej ziemi panuje islamskie prawo

Z powodu naszych chętnych do integracji współobywateli z islamskich kręgów kulturowych rozdzielamy teraz mężczyzn i kobiety w basenach kąpielowych. Także w pociągach regionalnych pomiędzy Lipskiem i Chemnitz chronimy kobiety przed kulturowym wzbogaceniem i wprowadzamy – jak w Arabii Saudyjskiej – oddzielne przedziały żeńskie. Całkowicie milcząco, w pośpiesznym posłuszeństwie, wprowadzamy pod przewodem kanclerki Merkel także prawo Szariatu. I im więcej przybędzie muzułmanów, tym częściej będzie stosowane to zacofane i gardzące prawami człowieka prawo Szariatu.

a

W Niemczech rządzi podobno tylko niemieckie prawo a nie Szariat. Tak w każdym razie utrzymują politycy i politycznie poprawne kłammedia. Prawda: Kiedy 76 letnia mieszkanka Monachium Rosemarie N. straciła swojego męża przez raka, to odziedziczyła (po nim) tylko małą część majątku rodzinnego. Lwia część poszła do Islamskiej Republiki Iranu. Jej mąż był rodzonym Irańczykiem, chętnie pił piwo i jadł także wieprzowinę, ale był i pozostał Irańczykiem, a miał krewnych w Iranie. Według danych Federalnego Urzędu Statystycznego przypadek zmarłego na raka Neuredin’a N.był jednym z miliona ośmiuset tysięcy przypadków małżeństw mieszanych w Niemczech. Umiera taki małżonek, a nie posiada obywatelstwa Niemiec, wtedy panuje prawo jego kraju pochodzenia. Śmierć zabrała Monachijce nie tylko miłość jej życia, lecz całkowicie legalnie całą jej majętność. Na niemieckiej ziemi panuje w tym wypadku prawo irańskie. Według jego przepisów dziedziczą męscy krewni w Iranie. Niemiecki testament, który sporządzili przed dziesiątkami lat małżonkowie, okazał się niewart papieru, na którym go zapisano.

a

Służba naukowa Bundestagu opracowała dla posłów broszurę pod obrazowym tytułem „Zastosowanie Szariatu w Niemczech”. Dowiadujemy się z tej ulotki, że „W Niemczech mogą przepisy Szariatu po niemieckim międzynarodowym prawie cywilnym dojść do zastosowania”. Wychodzi się z równowartości wszystkich zarządzeń prawnych na świecie. Co do wielomałżeństwa (poligamii) pisze tam czarno na białym: „Według prawa Szariatu dozwolone jest małżeństwo z czterema kobietami”. W Niemczech poligamia jest zabroniona. Jednak w prawie socjalnym jest ona uznana, jeżeli małżeństwa zostały zawarte za granicą. Roszczenia wielu partnerów na wdowią rentę lub rentę wdowca są według kodeksu praw socjalnych potwierdzone. Mężczyzna żyjący w islamskim kraju z wieloma żonami może w Niemczech na to liczyć, że wszystkie jego żony dostaną po jego śmierci wdowią rentę. Troska o to, spoczywająca na niemieckim podatniku, jest więc multikulturowa. W fachowym czasopiśmie prawniczym Neue Juristische Wochenschrift został opublikowany w roku 2012 fachowy artykuł, który wielu czytelników „zatkał” (odebrał im pojęcie). W końcu przecież twierdzą media i polityka, ze w Niemczech nie ma żadnej islamizacji.

Sąd w Essen dał rozwód kobiecie w październiku 2012, lecz mąż wniósł odwołanie. Sąd odwoławczy w Hamm wziął stronę kobiety. Sędzia argumentował, iż para w czasie zawierania małżeństwa zgodziła się na zasady Szariatu, a więc ten przypadek powinien zostać rozstrzygnięty według Szariatu, niezależnie od tego, że para żyje teraz w Niemczech. Ten sam wyższy sąd krajowy Hamm skazał pewnego IranoNiemca na zapłatę sumy zakupu narzeczonej (800 uncji złota). A sąd krajowy w Limburg zdecydował, że narzeczona może po rozwodzie zatrzymać sobie „poranny podarek” (w tym przypadku 12 000 Euro)  ponieważ te pieniądze z punktu widzenia islamu do tego właśnie są przeznaczone, aby zabezpieczyć rozwód. Tak oto w Mekka Niemcy prawo niemieckie staje się coraz częściej farsą. Polityka, media oraz instytucje sprawiedliwości przygotowują nas na czasy, kiedy to muzułmanie będą prowadzić nasze społeczeństwo.  Rzeczywistość: Przybywają Chińczycy, Włosi lub Wietnamczycy do Niemiec, to dopasowują się oni do większości społecznej, nie zaprzeczając swojemu pochodzeniu. Oni są rzeczywiście wzbogaceniem dla nas.  Z arabskimi lub tureckimi przybyszami jest inaczej.

Udo Ulfkotte    tlum. Przemysław Dękowski

Źródło: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/udo-ulfkotte/islamisierung-deutschlands-wenn-auf-deutschem-boden-islamisches-recht-gilt.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

42 − = 32